Fatih Terim PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim PFDK'ya Sevk Edildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nOB1jV.jpg
Sir Winston CHIRCHILL ne demiş; İngiltereyi sahadaki hakemler gibi yönetmek isterdim.
Adamların herşeyi kanun gibi; dokunulamaz ve değiştirilemez....:hat:

pfdk'nın planları suya düştü bu gece. Bu kadar mevzunun ortasında Terim'e ve bize ceza verdikleri an diğerlerine 2-3 misli vermek zorunda kalırlar. Allah'ın adaleti işte :asd:

Terime 1-2 Mac ceza gelirse bu Senol sezonu kapatmasi gerek. Herifin yüzünden mac iptal edildi. Salak fb taraftari adami sucluyken sucsuz duruma düsürdü. Senol da bunu biliyor iyi oynuyor

Fatih Terim, Akhisar maçı sonrası gözlemci Arıkal'ın yanına gidip, "Derdimi kime anlatayım. Canım yanmış, sizin umurunuzda değil" dedi. Arıkal, Terim'le görüşmedi. Üzerine Terim, "Ukalalık yapmayın, ukala herifler, hepiniz ukalasınız, gidin" dediğinden PFDK'ya sevkedildi. (Sabah)

Hocayi biliyoruz , yapmistir . Yalniz burada terime ceza verilmesi degil sorun , sinsi sinsi konusan aykut ile senola ne ceza geldi bugune dek

Sorgulanmasi gereken o

Onu sundan yapiyorlar . Kuvvetli suc suphesinin spor yargilamasindaki karsiligi diyebiliriz

Cezaya yakinlik yuksek ise , tedbir karari konur . Tutuklu yargilama gibi bir sey

Hocayi biliyoruz , yapmistir . Yalniz burada terime ceza verilmesi degil sorun , sinsi sinsi konusan aykut ile senola ne ceza geldi bugune dek

Sorgulanmasi gereken o
Sana bir şeyler oldu dün vallah ağzım açık şekilde yazdıklarını okuyorum dünden beri.

Hiç bu kadar yorumuna arka arkaya katıldığımı veya bu kadar yorumunu arka arkaya beğendiğimi hatırlamıyorum.

sent via GSC

Bana bir sey oldugu yok . Gozu kor bir adam degilim , fanatikligi kafasini bulandiran bir adam da degilim . Vodafone park daha iyi bir stadyum diyince , fb nin medya ve siyasi gucuyle bizden ileride deyince , basaksehir yapilanmasi mali acidan akillica hamleler yapiyor demekle Galatasarayliligimizi yitirmiyoruz . Dun olan serefsizlikleri savunacak halimiz yok iki klup adina da

Ayrica ben guclu olana degil topallayana vurmayi severim . Bjk CL de 10 kusur puan toplamis , sen adama orada giydirirsen gulerler , zaten guclu pozisyondadir .. sirtlan gibi davranip yere dustugunde bir parca koparmaya bakacaksin . Simdi olay cikaran , tahrik eden taraflar var , saldiri zamanidir

Baska bir ornek vereyim karmasik

Aksam basaksehir kayseri macindayim . Berabere kalmalarini istiyorum , yenilmelerini degil . Bunun bile altinda hesap var

Basaksehir yenilirse bjk bizden beraberlik kopardigi an basaksehiri puanla fb yi de ikili averajla gecip yine CL siralamasina yukseliyor ligde

Ama basaksehir berabere kalarak puan kaybederse , bjk bizden beraberlik alsa bile 3 lu averajda 4 uncu , ikili averajda basaksehirin altinda 3 uncu oluyor

Yani biz sampiyon olurken fb ve bjk de sampiyonlar ligi cizgisinin altinda kaliyor

Ben her yorumumu bu hesaplari yaparak soyluyorum ama kilciksiz "basaksehir yenilmesin berabere kalsin" diye okunursa o zaman "vay mbfk fanatigi" derler

Her mesaji da boyle uzun uzun aciklamak mumkun degil

Bana bir sey oldugu yok . Gozu kor bir adam degilim , fanatikligi kafasini bulandiran bir adam da degilim . Vodafone park daha iyi bir stadyum diyince , fb nin medya ve siyasi gucuyle bizden ileride deyince , basaksehir yapilanmasi mali acidan akillica hamleler yapiyor demekle Galatasarayliligimizi yitirmiyoruz . Dun olan serefsizlikleri savunacak halimiz yok iki klup adina da

Ayrica ben guclu olana degil topallayana vurmayi severim . Bjk CL de 10 kusur puan toplamis , sen adama orada giydirirsen gulerler , zaten guclu pozisyondadir .. sirtlan gibi davranip yere dustugunde bir parca koparmaya bakacaksin . Simdi olay cikaran , tahrik eden taraflar var , saldiri zamanidir

Baska bir ornek vereyim karmasik

Aksam basaksehir kayseri macindayim . Berabere kalmalarini istiyorum , yenilmelerini degil . Bunun bile altinda hesap var

Basaksehir yenilirse bjk bizden beraberlik kopardigi an basaksehiri puanla fb yi de ikili averajla gecip yine CL siralamasina yukseliyor ligde

Ama basaksehir berabere kalarak puan kaybederse , bjk bizden beraberlik alsa bile 3 lu averajda 4 uncu , ikili averajda basaksehirin altinda 3 uncu oluyor

Yani biz sampiyon olurken fb ve bjk de sampiyonlar ligi cizgisinin altinda kaliyor

Ben her yorumumu bu hesaplari yaparak soyluyorum ama kilciksiz "basaksehir yenilmesin berabere kalsin" diye okunursa o zaman "vay mbfk fanatigi" derler

Her mesaji da boyle uzun uzun aciklamak mumkun degil
ince hesapların sonucunda çıkarılan sonuçlar her zaman mantıklı ve itibarla karşılanmaya adaydır.:ka:
başağın yenilmektense berabere kalması bu haftalarda bize daha yarar.
Gelecek haftalara gelince de dün dündür der yeni şeylere bakarız..

Ligin 10 uncu haftasi olsa farkli dusunurum , tek rakip basaksehir olsa farkli dusunurum . Ama 3 mac kala bjk ve fb nin ilk 2 disi kalmasi , bizim de 3/3 yapma olasiligimizin yuksekligi beni bu dusunceye itti

Ama gider akhisara yeniliriz onu bilemem

Bugunun sartlari icinde analizim budur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt