Fatih Terim PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim PFDK'ya Sevk Edildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aykut ve şenol analarına sövse ödül verecek adamlar, terim hiç bişey yapmadığı halde tedbirli sevk yapıyorlar.

meali; cezayı zaten verdik, 1 mi 2 mi ona karar veremedik.

Benim meramim 17 olan kupa 18 olsun degil . Gecen yil hem fb hem biz gittik basaksehire elendik . Peki ne oldu ? Birimiz 3 digerimiz 4 oldu ligde ve iki takim da avrupa ligi gruplarina bile kalamadan elendi

Benim derdim avrupa sigortasi olmasiydi . Sen kupayi alinca 3 veya 4 unculugun hic bir kaybi olmuyor cunku eleme oynamiyorsun

Yoksa ligi ilk 2 de kesin bitireceksek kupayi ben de umursamam

iş tff den ziyade pfdk da bitiyor gecen üyeleri göstermislerde tamamına yakını tinerci
Son 2 yıldır her türlü at koşturmalarının bir numaralı sebebi kurumların Beşiktaşlılar ile dolup taşması zaten.

Mesela sırf Q7 nin geçen sezon en az direk 6-7 kırmızı kartı es geçildi. Daha çift sarıdan atılması gereken hareketlerden bahsetmek istemiyorum bile.

Daha neler var neler. Barış Şimşek, her halta penaltı kazanmaları vs.

sent via GSC

Yiyorsa ceza versinler hadi

Hesap vakti geldiginde ne yapacaklar

Imparatorun sabrini sinamayin

Fatih+Terim+Galatasaray+Training+Press+Conference+Hivu6xkIne-l.jpg
Nereden buluyorsunuz böyle şeyleri üstat :)

Benim meramim 17 olan kupa 18 olsun degil . Gecen yil hem fb hem biz gittik basaksehire elendik . Peki ne oldu ? Birimiz 3 digerimiz 4 oldu ligde ve iki takim da avrupa ligi gruplarina bile kalamadan elendi

Benim derdim avrupa sigortasi olmasiydi . Sen kupayi alinca 3 veya 4 unculugun hic bir kaybi olmuyor cunku eleme oynamiyorsun

Benim derdim kupa üstat tenekeden olsun bizim olsun...

Benim derdim kupa üstat tenekeden olsun bizim olsun...
Reis elbette oyle lakin bu sezon cok ama cok istisna. Sampiyonluk herseyden daha değerli.
Ayrica tr kupasi olmasıysa super kupa olur insallah

Sizin işiniz terimi eleştirmek kupa falan değil
Üstat son mesajımı okumadın herhalde tamam gerek yok dedim ayrıca ben adanalıyım fatih hocanın babasına kadar tanırım dursun özbek ile telefonda görüştüğünde oradaydık mavibulvar hacıbabada kendisinin ilk galatasaraya geleceğini yazdığımda kimse inanmamıştı...

Fatih Hoca 3 Jupp Derwall 2 Gündüz Kılıç 1 üstat benim için...Kendisinin ölene kadar takımın başında kalmasını isteyen ünal aysalı sonuna kadar eleştiren şu dünyadaki akrabağaları ekmek yiyenleri dışında en çok sevenlerdenimdir herhalde üstat günahımı aldın yakışmadı sana...

Kupayı da isterim evet tenekeden de olsa biz kupa beyiyiz dünyada en fazla kupası olan takımlardanız stat müze doldu taştı eski beyoğlu postanesi bile dolu hala...Hürmetler...

Üstat son mesajımı okumadın herhalde tamam gerek yok dedim ayrıca ben adanalıyım fatih hocanın babasına kadar tanırım dursun özbek ile telefonda görüştüğünde oradaydık mavibulvar hacıbabada kendisinin ilk galatasaraya geleceğini yazdığımda kimse inanmamıştı...

Fatih Hoca 3 Jupp Derwall 2 Gündüz Kılıç 1 üstat benim için...Kendisinin ölene kadar takımın başında kalmasını isteyen ünal aysalı sonuna kadar eleştiren şu dünyadaki akrabağaları ekmek yiyenleri dışında en çok seven benimdir hehalde üstat günahımı aldın yakışmadı sana...

Kupayı da isterim evet tenekeden de olsa biz kupa beyiyiz dünyada en fazla kupası olan takımlardanız stat müze doldu taştı eski beyoğlu postanesi bile dolu hala...Hürmetler...

Eyvallah. Lig ve süper kupayı alıp telafi edicez. Hürmetler...

Fatih Hoca 3 Jupp Derwall 2 Gündüz Kılıç 1 üstat benim için...Kendisinin ölene kadar takımın başında kalmasını isteyen ünal aysalı sonuna kadar eleştiren şu dünyadaki akrabağaları ekmek yiyenleri dışında en çok sevenlerdenimdir herhalde üstat günahımı aldın yakışmadı sana...

Vay be bende twitter da kendimi yırtmıştım. Suların arkasındaki tesislere gelirdi. 15-16aralık civarı dursunla konuştuğunu bizim hoca söylemişti.o hafta sevincimden uyuyamamıştım. Herkes dalga geçmişti. Neresindesin adananın abi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt