Fatih Terim: "Selçuk hoca ve Necati hoca ile ilerlemeye karar verdim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Selçuk hoca ve Necati hoca ile ilerlemeye karar verdim"

Necati neysede Selçuk büyük rezillik. Neco her zaman hırslı ve profesyonel davrandı. Selçuk acaba senede kaç maç yatarım diye hesap yapan biri. 3 sene küfür yedi şimdi hoca oldu oyunculara yatış dersi veriyor.

Geçmişten geleceğe isimler dışında değişen birşey yok demek ki.Hadi hoca ne kendini rezil et ne de bizi sinir.

Takıma taktik ve kondisyon için en az iki yabancı yardımcı hoca gerekli.Bırakmamdan vazgeçtik, şu gençleri ve bizi Selçukla falan harcama.önceliğin egon ve evlatların değil Galatasaray olsun artık.

Bu soruyu soran gazeteciyi ulkeden kovmak lazim Ego topu bir adama yardimci antrenor soruyor lan koskoca Fatih Terim var yardimci hocada neymis necatiyle selcuk uzun donem cavusu gibi istikamet verip kosu spor yaptirir yeter daha fazlasina gerek bile yok

Hoca doymuşluğun zirvesine ulaşmış durumdasın, ne eski hırsın ne de eski heyecanın var. Bunu en kral destekçilerin bile görüyor. Bizi Allaha bağışla. Sal artık yaw, bırak yolumuza bakalım bizde. Sende nefret ettirmeden kendinden tadında bırakmış olursun. Stadyumun adını Fatih terim yapsınlar, floryaya heykelini diksinler, her şeyi hak ediyorsun, bizde iyi bir takım izlemeyi hak ediyoruz

Lig başlasın hele, taraftar da stadta olursa yuhalamalar küfürler sana dönecek. Buradaki tepkilerin esasında sana olduğunu hala anlamıyorsun hoca. Takım kötü gittikçe bütün tepkiler direk sana olacak. Böyle oynamaya devam edersen ligin ilk yarısını tamamlayacağını düşünmüyorum. Dua et pandemi yasakları gelsin.

Üst Alt