Fatih Terim: "Selçuk hoca ve Necati hoca ile ilerlemeye karar verdim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Selçuk hoca ve Necati hoca ile ilerlemeye karar verdim"

Fatih Terim: "St. Johnstone, daha evvel seyretme imkanımızın olmadığı bir takım. Kendi liglerinde oynadıkları maçları seyredeceğiz. UEFA'da ilk bizle oynayacaklar. Rakibimizi incelemek için zamanımız var. Ama bu mevsimlerde oraların takımlarıyla oynamak kolay değil."

Bakın bu çok tehlikeli bisey. Adamın gerçekten kendinden ve bu takımdan çok fazla ümidi yok. Şimdiden alt yapı kuruyor

Burada naçizane bir şekilde çokça ifade ettiğim üzere 2013'te, dönemin Galatasaray düşmanı TFF yöneticileriyle mutluluk pozları verirken dahi savunanlardan biriydim seni hoca ama yersiz inadın, altı dolmayan sözlerin, ben merkezciliğin cidden baydı artık. Benim gözümde hala Galatasaray'ın en büyük efsanesisin lakin sal artık bizi, yeter!

Fatih Terim: "Ömer Bayram'ın yanındayım."

fundamentali vasat olan , oyunda kopukluktan tut, yer tutmada da sorun yasayan, ilk macta sacma geri tac atisi sayesinde kendi kalemizi tehlikeye sokan ve akabinde filelere giden gol....

rovansta yenilen goldeki ortayi acan oyuncuya rahat aci birakmak ,yanlis yerde topu izlemek vs,..

sezon boyunca da cokca eksik yonleri one cikan rotasyondan ileri gidemeyecke oyuncunun
halen ilk 11 cikmasi inanilir gibi degil.

Üst Alt