Fatih Terim: "Selçuk hoca ve Necati hoca ile ilerlemeye karar verdim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Selçuk hoca ve Necati hoca ile ilerlemeye karar verdim"

Turkiyede tek adam var diyip ortalığı yaygaraya ver

Gönül verdiğin takımda da tek adam mevcut olunca sus. Yok öyle yağma.

Birimiz artık dur demeli bu duzene. 3 sene falan bunu cekemeyiz. Ha bir ışık olsa tamam derim de, biz yillardir ne oynuyoruz be abi?

Herşeyi geçtim, oyunu taktiği vs… Yabancı olan basın mensuplarına söz hakkı vermedi abi.. neden acaba? Sahiden merak ediyorum neden? Kortu mu acaba, bizimkiler korkup sakıncalı soru sormuyor diye mi?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kendisini tebrik etmek lazım. Futbolla bu kadar alakasız olup yıllardır futbol dünyasını trollemesi, bu işten kamyon yüküyle para cukkalaması tez konusu olur. Başka bir ülkede olsa futbolun yanından geçirmezler. Şimdi değil belki, ama gelecek jenerasyonlarda bu dönemlerle dalga geçilecek. Eskiden kimlerin elindeymiş futbol denecek. Komik ötesi durumdayız ama millet farkında bile değil.

Başkanları değiştirdik, oyuncuları zaten sürekli değiştiriyorduk en azından bahane oluyordu. Hocaya bonservis mi harcatıldı diye gezen kekolar vardı şimdiden.
Olana bakalım.
6.5 cicaldo
4.5 marcao
8 luyindama(gerçi buna hoca mı istedi demeler yakındır)
13 diagne
1.5 yeni sağbek
1.2 ogulcan
8 falan morutana veririz.
Muhammed alınmaz diyeyim.
5-6 da orta sahaya harcarız.
Yetmez 10 a tamamlarız.

Toplamda tudorun harcadığınız üstüne çıkar ama kadro kalitesi o kadara gelemez ve oyun olarakta aynısına gelemeyiz suçlu bu sefer kim olacak onu kestiremiyorum işte.

Kendisini tebrik etmek lazım. Futbolla bu kadar alakasız olup yıllardır futbol dünyasını trollemesi, bu işten kamyon yüküyle para cukkalaması tez konusu olur. Başka bir ülkede olsa futbolun yanından geçirmezler. Şimdi değil belki, ama gelecek jenerasyonlarda bu dönemlerle dalga geçilecek. Eskiden kimlerin elindeymiş futbol denecek. Komik ötesi durumdayız ama millet farkında bile değil.

Ülke olarak hep daha kötüye gittiğimiz için gelecek nesilde de farklı olmaz durum

Fatih terim antenmanlari bu iki stajer hoca ya yaptiriyor kendisi geri planda kaliyor. Boyle devam ederse hangi taktik ile oynasakta bise basaramiyacagiz. Standard antrenman ilk basta bizde orta da sican, sonra kosu, ayak tenisi, cift kale mac. Boyle isler yurumez.

Galatasaray adına Fatih terim adına utandım.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hollanda da bir gurbetciyim. Maçıda Hollanda kanalindan izledim. Utanmak icin Hollandalı spikeri dinlemek yetti bana zaten.

Birkaç söylediği cumleler:
- Galatasaray kazanmak icin oynamiyor
- PSV hazirlik maçı oynuyor gibi
- Galatasarayli oyuncular butun enerjilerini hakeme karsi kullaniyor
- PSVnin tdirektoru PSVyi 1 senede duzeltti. Galatasaray için bu sure yeter mi bilinmez
- Galatasaray başkanı bonservis ve maaş ta kisalmaya gitti. Simdiye kadar istedigini alan Fatih Terim zorlanacaktir

Liste uzar. Maçı RTL7 den takip eden baska dostlar yazdiklarimi teyit edebilir

Hollanda da bir gurbetciyim. Maçıda Hollanda kanalindan izledim. Utanmak icin Hollandalı spikeri dinlemek yetti bana zaten.

Birkaç söylediği cumleler:
- Galatasaray kazanmak icin oynamiyor
- PSV hazirlik maçı oynuyor gibi
- Galatasarayli oyuncular butun enerjilerini hakeme karsi kullaniyor
- PSVnin tdirektoru PSVyi 1 senede duzeltti. Galatasaray için bu sure yeter mi bilinmez
- Galatasaray başkanı bonservis ve maaş ta kisalmaya gitti. Simdiye kadar istedigini alan Fatih Terim zorlanacaktir

Liste uzar. Maçı RTL7 den takip eden baska dostlar yazdiklarimi teyit edebilir

Utanması gerekenler utanmıyor sen ne utanıyon boşver

Bizim secme sansimiz yok mu

Biz seninle devam etmeye karar vermedik

Kendin coreklendin kendin caldin kendin oynadin

Simdi de ali babamin ciftligi yaptin

Seni kim secti

eğer terim bu çağdışı yöntemlerle devam etme niyetindeyse yol yakınken ayrılmalıyız yeni bir hoca gelsin.. kim gelse daha iyi oynatır.. okan buruk veya bülent korkmaz..

Üst Alt