Fatih Terim Sonrası... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Sonrası...

Orasi öyledir de yanlis yazdim pardon ama Kadro degerini kast etmistim

Eski stilim hangisi yaw haha
Transfermarkt değerleri mi? :d Gelen topçular neredeyse bitik topçulardı ve kiralıktı.

Ayrıca aralarından hangisi ft'nin sistemine uygun topçuydu yav? Kız gibiydi hepsi.

Başka alternatif olsa aldırmazdı bile bence onları.

Eski komiklikli şakalıklı stilini diyorum

Altyapiya bir Hoca , sorna 2-3 Scout, Sportif Direktör ve en son Gencleri analiz eden bir eleman.

Fatih Terimi yollamakla sadece olmuyor.
Altyapidan Furbolcu yetismiyorsa zaten futbolcu birak, bedelsiz veya kulübsüz furbolcularla buraya kadar.
2-3 Topcu bulup oynayip satsak zaten böyle durumlar olmaz ...

Acilen Altyapiya yatirim lazim!

Hoca başarısız olursa sezon sonu kendi bırakır bence ama benim anlam veremediğim bu konunun zamansız gündeme getirilmesi.

Dün oynadığımız oyun iyidi. Skoru alamadık her takımın başına gelebilecek seyler. Ben gelecek haftalara ümitle bakabiliyorum. Eminim birçoğunuz öyle . Çok övülen fenerle 3 puan fark var.
Ben iyimserim
Bu takım şampiyon olacak.

Terimi en çok desteklemeniz gereken zaman bu zaman.

SM-A305F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Genç td mi istiyormuşuz hiç haberim yok. İmparatorun devam etmeli şayet gidecekse genç-yaşlı bilmem ancak kendini ispatlamış bir isim olmalı. Galatasaray gibi klüplerin oyuncu topluluğunu idare etmek genç ve tecrübesiz isimlere göre bir iş değil.

Fatih Terim'in taktiksel olarak kendini geliştirme çabası göstermediğini, kaos futbolu oynattığını, tam kadronun %80'ine sahipken bu ülke çapında rakipsiz takım yarattığını görmeyenler futbol yerine curling izlesin. Ha dersiniz Fatih Terim oynatmak istediği oyun anlayışında Galatasaray'ın sahip olabileceği en iyi teknik adam mıdır, değildir ama Terim'in saha içi getirdiklerini saha dışındaki katkılarıyla da birleştirebilecek 2. teknik adam yoktur bu topraklarda. Belki adam ve kulüp yönetiminde ülke tarihinin en maharetli 2. adamını 3 ayda emekliliğe sürükledi bu camia. Böyle basiretsiz yönetim ve FFP belasında çok bir ümit vermeyen oyunu üstüne ısrar edip öyle ya da böyle 3 yılda 2 şampiyonluk kazanmış adam şu andaki Galatasaray camiası için değişilmez bir karakterdir. Getirirsen Faruk Süren yönetimi gibi 96 Terim'inin arkasında duracak taştaşlı bir kadroyu, o zaman Tudor gibilerine bile sabır çekersin. Şu yönetim ve oyuncu kadrosuyla başka teknik adamın elinde 6.'lığa abone olacak takım son 10 yıldaki liderini kaybettikten sonra kısa ligi kaybetti diye hocası gönderilsin goygoyu yapanlar yarın ligin yabancısı ve kalitesi şaibeli bir hoca gelince de ilk tökezlemede en başta sırtından bıçaklayanlar olacaktır.

Transfermarkt değerleri mi? :d Gelen topçular neredeyse bitik topçulardı ve kiralıktı.

Ayrıca aralarından hangisi ft'nin sistemine uygun topçuydu yav? Kız gibiydi hepsi.

Başka alternatif olsa aldırmazdı bile bence onları.

Eski komiklikli şakalıklı stilini diyorum

Alınan hiçbi isim Nagatomo hariç onun istediği değildi. Seriyi sonradan istemiş olabilir bilemiyorum tam olarak tabi. Falcao yu Diagneyi de hoca istemedi. Hoca herkes biliyor çinden topçuları istedi. Alamadılar. Praglı çocuk geliyordu sonra. Onu da alamadılar. Vedat Murigi yi alamadılar.Andone için çok net bilgim var floryadan. Ülkeye geleceğini basın gibi son anda öğrendi Terim. Haberi olmadan kuş uçmaz falan yalan. Yönetim kafasına göre çok hareket etti. Ozanın satışı bu Andone olayına en güzel örnek zaten.

Falcao feguli Diagne tarzı adamlarda önde basan oyun oynamayız. Fegulinin gitmesini geldiği gibi istedi. Oynatmıyordu başlarda onu hatırlarsanız.

İstediği kadro kurulmadı yorumuna 3 senedir takımın başında diyerek türk transferlerini sayanlara ise şunu söyleyeyim. İstediği kadroyu kurmadılar kardeşlerim Fatih Terime. Çok basit yani bu olay. Listede defanslar hariç ortasaha ve forvete listenin ilk 3 ü hiçbi zaman alınmadı.

Son düzenleme:
Bizde yedik...

Fatih Terim onay vermedigi sürece kimse gelemez Tesislere bunu artik unutmayin.
Ünsal Aysal döneminde oluyordu sonuc belli.
Birakin artik bunlari, yok Terim istememis.
Zaten nedense tutmayan futbolcular Fatih Terim istemiyordu!

Sneijder Drogbayi‘da istemiyordu ona bakarsan.

Hep ayni tantana.

Bruma veya Alex Telles ne oldu ?

Bizde yedik...

Hep ayni tantana.

Dediklerine katılıyorum ama Telles hocanın döneminde değil Mancini döneminde alındı.

sent via GSC

Dediklerine katılıyorum ama Telles hocanın döneminde değil Mancini döneminde alındı.

sent via GSC

Yok renktas onu Transfer olarak demedim.

Alex Telles ve Bruma gelecek yildiz olarak alindi ve sonucta pek bir gelisme olmadi.
Bruma ispanyadan sorna verim verdi.
Alex Telles protekizde patladi.

Demek istedigim Güzel paralar veriyoriz ama yetenekleri degerlendiremiyoruz.

Yani öyle genc oyuncu isteyiple transfer edip olmuyor bize uygun ve bizde verim verebilcek oyuncular lazim.
17-19 olmasina gerek yok , 23-24‘de olabilir.

Florya'da aşçıyı bile Terim belirler, çimleri filan kendi biçer. 35'lik Falcao 7 milyona gelmez diye havale geçirmiş evinde, Kap'tan haberi görünce anca kendine gelmiş filan.

Kulüp üzerinden elini ayağını çekse zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Galatasaray ve Fatih Terim. Ying ve Yang. Bonnie ve Clyde. Zeytinyagli Barbunya ve Pirinc Pilavi. Vs. Galatasaray denilince akila gelen ilk isim Fatih Terim olur. Basarilari ortada. Türkiyenin gelmis gecmis en basarili antrenörü. 1987 yilinda Ankaragücü takiminda ilk Teknik Direktörlük deneyimlerini yasiyor. Ardindan Milli Takimda Piontekin yardimciligini yapiyor. Büyük "Sepp" Piontek bugün 80 yasinda.

Sene 2020/2021 - Fatih Terim 4. Galatasaray döneminin tam ortasinda. 8x Sampiyonluk, 3x Türkiye Kupasi, 5x Süper Kupa ve en önemlisi 1x UEFA Kupasi. Basarilari tartisilmaz. Ama an itibariyle Galatasaray taraftarlarinin cogu Terimin yerine genc bir TD istiyor. Vizyoner bir TD. Bugünün futbolunu anlayan bir TD. Gencleri buz gibi suya atma cesareti olacak bir TD. Ülkede kaybedecek bir imaji, bir durusu olmayan TD.

Bence pek de haksiz degiller. Yanlis anlasilmasin. 1993 dogumluyum ve Galatasarayi Fatih Terim ile tanidim, Fatih Terim ile sevdim. Her Galatasarayli da oldugu gibi benim de kirmizi cizgimdir. Ama artik vakti geldigini düsünüyorum. Hatta ve hatta vakti gectigini düsünüyorum. Son iki yilda yasanan kötü sonuclar baska bir TD ile olsaydi emin olun o TD bu ülkede bir daha zor takim bulurdu.

Bence en dogrusu Fatih Terimin kendisi istifa edip Galatasarayin gelecegine yol acmasi olur. Peki ya sonrasi?

Vizyoner bir yönetim ve genc bir Teknik DIrektör ve en önemlisi yeterince Sabir. Bu isler 1-2 günde halledilecek isler degil. Belki 2-3 adim geri gidebiliriz, kötü sonuclar alabiliriz ama biz bu ülkede her basarinin önderligini yapmis bir Külüp oldugumuz icin bu adim ile türk futboluna yeni bir devrim getirecegimizi düsünüyorum.

Önümüzdeki Secim? Bence Galatasaray icin ölüm-kalim meselesi.

(Actigim konu benim fikrimi yansitiyor ve herkezin fikrine saygiliyim)
Üstat işte 1993 doğumlu olduğun için tüm bunlar... Bir de herkes olacak o üstat: Türkçe karakter mevzularına, apostroflara filan girmiyorum. Yani burada 1905 doğumlu olan yok ama biz de demiyoruz ki Galatasaray gördüğümüzle sınırlı... Biraz had bilmek gerekiyor aslında üstat hepsi o... Hürmetler, iyi çalışmalar...

Bizde yedik...

Hep ayni tantana.

Ağızı olan konuşuyor a çok güzel örneksin gerçekten. Ne biliyorsan alayı yanlış. Terim Tellesle çalışmadı bile.Listesinde Kaka vardı. Sonra Sneijder. Drogba piyangodan çıkınca Sneijder takıma çok lüx kaldı saha içinde. Ama hoca Sneijder Drogba Burak üçlüyse falanca maça çıksın elenir diyenlere yine de kapak taktı.
O aysal dönemi dediğin dönemde hoca başarısız diye gönderilmedi. 2 sene üstüste şampiyon yapmıştı. Şliginde çeyrek final oynamıştı ki Real madrid i eleyebilirdi.

Ozan kabak olayından bi habersin.Kuş uçmaz diyorsun ama yönetim Ozanı schalkeye hocaya sormadan sattı. Büyük olaylar oldu o dönem. Bu bilinen en somut örnektir. Keşke herkes futboldan veya futbolun içinde olan olaylardan bilgisi olmadan konuşmasa pek. Ama ülkemizde milletimiz topu bomba sanıp kaçacak olmasına rağmen konuşuyor. Tv lerde bile bu iş böyle.

Üst Alt