Fatih Terim Sonrası... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Sonrası...

Sorunu tek bir kisiye baglamak yanlis olur.

Diyelim sadece Fatih Terim Hoca gitti. Oyuncular mükemmel Futbol oynicakmi? Yönetim Orta Saha vs alcakmi? Sanmiyorum.

Tümüyle bir plan proje yapilip ona göre sistem olusturulmali.

1. Yönetim gidecek.
2. Yeni Yönetim gelecek ve Fatih Terim Hoca ile konusup bir karar verecek. Bir plan proje olusturup ya yola devam yada yollar ayrilir.
3. Kadroda revizyon olmali. Ilk 11 dahi yetersiz oldugu yerde, yedeklere cikinca hic birseyin calismadigini görüyoruz,

Yönetim, Teknik Adam ve Oyuncu Grubu.

Bunun üstünede Corona, Taraftarin eksikligi, FFP, Para sikintilari oldugunu unutmayalim.

Yani konusmak kolay. Terim gitse hersey cözülmicek. Oyuncular gitse cözülmicek. vs. vs. Yavas yavas plan yapip ileriyi olusturmamiz gerek.

FFPde bitiyor aslinda. Transferler yapilir üstünede yeni Yönetim gelecek.

Hoca başarısız olursa sezon sonu kendi bırakır bence ama benim anlam veremediğim bu konunun zamansız gündeme getirilmesi.

Dün oynadığımız oyun iyidi. Skoru alamadık her takımın başına gelebilecek seyler. Ben gelecek haftalara ümitle bakabiliyorum. Eminim birçoğunuz öyle . Çok övülen fenerle 3 puan fark var.
Ben iyimserim
Bu takım şampiyon olacak.

Terimi en çok desteklemeniz gereken zaman bu zaman.

SM-A305F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yaw dun belki iyiydik ama neredeyse 3 senenin birikimi var.

Kulüp üzerinden elini ayağını çekse zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Hocayı bende çoğu şeyde eleştiriyorum ama olmadığı zamanlarıda biliyoruz

Mancini,prandelli,hamza,denizli,riekerink geldide ne oldu rezil dönemlerdi

Önceden onla oluyodu onsuz olmuyodu
Şimdi onla olmuyo onsuzda olmuyo gibi

Zamanında basın toplantısında çıkıp, Diegoyu sneijderi değil, kakayı istiyorum diye açık açık söyleyen hocadan bahsediyoruz yaw yapmayın

Falcaoyu istediğini bizzat kendisi söyledi adam ztn

Hasan şaşta ne falcaosu bizim listemizde yok dedi basın toplantısında gelmeden önce

Bizim teknik heyet diyoki amrabatı istiyoruz,yönetimde görüşüyo hocam 8 milyon istiyolar,hocada diyoki pahalı ama çok istiyorum,yönetimde alıyo sonra eleştirilince biz istedik ama o fiyatlara alın demedik diyip suçu kendilerinden atmaya çalışıyolar sanki adamı 3 m a alıcakkken 8 verildiğini sanıyolar

Eskişehir erkana bile 12m istiyodu o ara hasan şaş beyaz futbolda söylemişti

Üst Alt