Fatih Terim Sonrası... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Sonrası...

Tüm bu yazdıklarına yine ilk verdiğim cevabı veriyorum sayabilirsin.

Ama şunu sormadan olmaz. Olmayınca olmuyor derken neyi amaçlıyorsun? Ne olmadı mesela. 3 senede 2 şampiyonluk aldı. Geçen sene korona virüs belası liglere ara vs girmeseydi ligte şampiyon kim olacaktı? Terimle başarı anlamında ne olmadı? üç tane kupa aldığı sene oldu. Ezeli rakiplerin 10 senede 3 kupa göremedi. Adam bir senede aldı onları. Geçen sene koronalı seyircisiz dönemde şampiyon olamadı diye mi bu tantana? Sen ben manita kovalarken tribünde olsaydın bu zamana kadar bilgi sahibi olurdun kulüp ve hoca hakkında. Ozan kabak için onu hoca bulmadı yorumun komik bile değil.

Piyango sen oldun sana yazdım. Forumda türevlerin çok. Keşke sizin için terimsiz bi Galatasaray oluşturulsa. Riekerink beyler hoca olsa tuttuğunuz takıma . Çok eğlenceli olmaz mı :poop:

Genelde SL‘de oluyor egelnce gecen sene gibi ;)
Sen kayif aliyorsan Avrupa‘da son seneler haklisin tabi.
.

Şef yazdım zaten 1905 doğumlu olan yok zaten ondan had bilmek gerek dedim.

Yine de müspet Menfi Eleştirdiğin mevhumun öncesini yaşamak lazım bence
Adam hoca için ne demişki?

Efendi efendi yazmış. Kendi fikri olarak yeni yapılanma olmalı demiş.

@Ahmed Arif Kesen senin akranın o da aynısını söylüyor ona laf etmiyorsun saygı duyuyorsun da bu çocuk 93lü diye mi hadsiz oluyor?

1980 kritere uygun mu üstat ?

Üstat işte 1993 doğumlu olduğun için tüm bunlar... Bir de herkes olacak o üstat: Türkçe karakter mevzularına, apostroflara filan girmiyorum. Yani burada 1905 doğumlu olan yok ama biz de demiyoruz ki Galatasaray gördüğümüzle sınırlı... Biraz had bilmek gerekiyor aslında üstat hepsi o... Hürmetler, iyi çalışmalar...

Üst Alt