Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 358 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölene kadar seninleyiz hocam. Bu grupta deplasmanlarda bu golleri yememiz son derece normal kafayı fm den kaldırın artık 75 dakikada oyuna cavani giriyor hikaye anlatmayın

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

PSG her takıma fark atabilir. Kimse neden 5 yedik diye şikayet etmiyor ki. Sezon başından hatta geçen seneden beri oynanmayan futbolun patlamaları bunlar.

PSG’de Cavani giriyor da Denizli’de, Konya’da ve TUZLA’da Messi mi giriyor oyuna. Hedef saptırmayın lütfen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu gece oynanan futboldan , neticeden, CL genel performansindan mutluysan sana diyecek lafim yok. Hadi diyelim makas acildi, cok farkli noktalardayiz. TSL deki performanstan mutluysan, Turkiye kupasinda takim degerinin yuzde biri kadar bir takima (Tuzlaya) kendi saha ve seyircin onunde 2-0 yeniliyorsan dusuneceksin.. Bunu dusunmuyorsan sen Galatasarayli misin, Terimsporlu musun, yada senin tabirinle Eziksporlu musun bunu sorgula.. Sana cevabim bu kadar.. Daha fazla polemik konusu yaratmak istemiyorum. The end..
Allahdan taraftarin cogu senin gibi degilde, Terim gitsin diye zirlamiyor...Terim sayesinde neler kazandigimizin farkinda...ve kazanmayada devam edecegiz...Bide cikarmislar Terimsporlu diye bir lafi, sanki baska tdlerle cok basarili oldukda gecmistede Terim geldi hepsini mafetti...balik hafizali dolmus demistim bu foruma, seninkisi balik hafizadanda daha öte birsey, anlatilamaz...
Her yenilgiden sonra rakipler terimistifa diye hashtag aciyor, bu bile herseyi anlatiyor aslinda ama kime anlatiyorum ben

Allahdan taraftarin cogu senin gibi degilde, Terim gitsin diye zirlamiyor...Terim sayesinde neler kazandigimizin farkinda...ve kazanmayada devam edecegiz...Bide cikarmislar Terimsporlu diye bir lafi, sanki baska tdlerle cok basarili oldukda gecmistede Terim geldi hepsini mafetti...balik hafizali dolmus demistim bu foruma, seninkisi balik hafizadanda daha öte birsey, anlatilamaz...
Her yenilgiden sonra rakipler terimistifa diye hashtag aciyor, bu bile herseyi anlatiyor aslinda ama kime anlatiyorum ben

Hakareti aynen sana iade ediyorum. Balik hafizali sensin.. Daha agirini da yazarim ama gerek yok.. Terim sayesinde yurt disinda galibiyeti unuttuk. Marka degerimiz kalmadi. Sen ve senin gibiler yerel ligdeki basarilarla ovunun.. Gerci bu sene o da olmayacak bu gidisle..

Sezon sonu yine bizi şampiyonluga ulaştıracaktır. Bu kadar eksige rağmen bruj maçında marcao nun totosuna çarpan top olmasa yine de uefa ya taşırdı takımı sağlık olsun böylesi daha iyi oldu belki de lige odaklanırız. Tuzlayı bahane gösterenler önümüzdeki hafta Tuzlayı tel kadayıfa çevirince ne diyecekler acaba

Sezon sonu yine bizi şampiyonluga ulaştıracaktır. Bu kadar eksige rağmen bruj maçında marcao nun totosuna çarpan top olmasa yine de uefa ya taşırdı takımı sağlık olsun böylesi daha iyi oldu belki de lige odaklanırız. Tuzlayı bahane gösterenler önümüzdeki hafta Tuzlayı tel kadayıfa çevirince ne diyecekler acaba

1 sn. Tuzlaspor'u eleyince olumlu bir sey dememiz mi lazim? Hani su stadinin kale arkasi benzinci olan Tuzlaspor demi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt