Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herşeyi de kendimiz bilmeyelim.Adam bizim efsanemiz ve büyük başarılar yaşattı.

Hakan Balta mevzu.Hemen gömmeyin kendi oyuncumuzu.Milletin leş oyuncuları bile 1 milyon eurodan başlıyor.Herkesin ölüsü de dirisi de değerli.

Teknik direktör olarak o bizden daha iyi görüyordur bişeyleri.Adamın hayatı floryada o çimlerin üstünde geçmiş.Bize faydalı olmucak adamın da biletini keser zaten.

Olumsuz düşüncelerden arının.

Herkes rahat olsun.Üye olurken de söylediğim gibi.Biz şampiyon olucaz.

Ya bos bos döneklik yapip durmayin. Balta sol bek oynasin 2 mac, Terime ilk sövecek insanlar sizlersiniz. Sanki Baltayi bilmiyoruz yillardir.

belliki oturma organınla dinlemişin hocayı kariyerimde ilk kez sol ayaklı olmayan bir oyuncuyu sol bek oynatacağım dedi.Ve hakan baltayı alırdım dedi göztepe maçı kadrosu için yazamıyorum dedi.Ekledi caroleyi sordum bizim oyuncumuz diye söyledi.

Sen önce gidip sol bek diye latovleciyi başımıza musallat eden sneijderi yollayıp belhanda denen araba bizi mahkum eden üzerine muslera gibi kaleciyi kevgire çeviren kondisyoner bozuntusunu savunmaya devam et.

Ha hoca şunuda söyledi kaynamasın ciddi kalite 1-2 isim alınacak dedi biri bunların sol bek yani alınacak kardeşim merak etme devre arasında

Atesli bi tartısma ızlemeyelı epey olmustu gsc yonetımıne bı rıcam var bıraz tartısmalara mudahil olmayalım keyfını cıkaralım

terim şayet başarısız olursa bu başlık nasıl değiştirilir önerileri şimdiden alalım :)

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Atesli bi tartısma ızlemeyelı epey olmustu gsc yonetımıne bı rıcam var bıraz tartısmalara mudahil olmayalım keyfını cıkaralım

bu konudan ben de şikayetçiyim . insan ağız tadıyla bir kavga tartışma yaşayamıyor . pat ceza ardından edit. olmaz ki böyle

Sosyal medyada gerek kuşlar, gerek tinerciler, gerekse de bizim taraftarların bir kısmında GS'ı satıp tüpçünün kucağına gitti, hain, parator vs diye yorumlar gördüm sıkça. (Zamanında bunu az demedim ben de)

Esasen Fatih Hoca'ya çok kırgınım (hala). Zamanında çok ağır laflar da etmişimdir o tüpçü şerefsiziyle sırıta sırıta milli takıma gitmesinden dolayı.

Belki bazılarına saçma gelebilir ama o olaya şöyle bi benzetme aklıma geldi:

Birbirine delicesine aşık olan bir çift ayrıldığında bazen çevresine karşı egosunu tatmin etmek, yıkılmadım ayaktayım, sen kaybettin ben değil vs gibi görünmek için anında gidip normalde selam bile vermeyeceği kro, kekonun biriyle çıkmaya başlar. Instaya mutlu mutlu onlarca fotoğraf atar hergün.. Bizimki de o hesaba benziyor biraz. Antrenmanda kovulduğunu öğrenince anında tüpçünün safına geçti. O anki sinirle. Yaptığının hoş bir şey olmadığı gerçeğini tabii ki değiştirmez ve bahane de değil. Yapmamalıydı. Ancak olaylara madalyonun 2 tarafından bakmakta fayda var. Herkes gibi o da insan ve herkes gibi o da pişman olacağı hatalar yapabilir, yapacaktır ve nitekim yaptı da. Kendim de çok çabuk parlayan ve sonra pişman olduğum şeyler yapabilen bir insan olduğum için az çok ruh halini anlayabiliyorum ''şu an''.

Amblemimizdeki 4 yıldızdan birini tek başına kazandırmış, GS'a ve bu ülkeye tarihlerinin en büyük başarılarını yaşatmış bir insandır Fatih Terim ve bu adamın GS'lılığını sorgulamak kimse kusura bakmasın ama tartışmak bile saçmadır.

Şu anda hiçbir şey kaybedilmiş değil. Ancak kazanabileceğimizin de garantisi yok her şeye rağmen elbette. Elindeki oyuncu grubuna bakarsak birçok oyuncunun performansı tavan yapabilir. Aslında tam onluk bir kadro. Gereken kritik mevkilere nokta atışı kaliteli adamlar alırsak bence şampiyonluk hiç de uzak değil.

Neyse uzatmayayım. Hoşgeldin hocam... :hat:

Son düzenleme:
Terimin sacma oyuncu tercihleri oldugunu mu tartisacaksiniz benimle? Bilmesek yiyecegiz yani. Umut Bulut gibi kazmayi sag kanat oynatiyor mesela. Böyle sacma sapan tercihleri var. Bunun gibi gercekleri dillendirmekte sakinca yok.

Bunun katiliyorum veya katilmiyorum tarafi da yok cünkü biz izledik kendisini yillardir. Bunca yil sonrasi Hakan Baltayi düsünmesi mesela ciddi sekilde düsündürücü.

Hamza Hamzaoğlu olmasın o. Ben Fatih Terim'in Umut Bulut'u ısrarla kanat oynattığı bir dönem hatırlamıyorum. Oynattıysa da birkaç maç yokluktan oynatmıştır.

Transfermarkttan da baktım. Terim, Umut'u sadece 13/14 sezonu Antalya maçında 46. dakikada oyuna alıp sağ kanat oynatmış. Onun dışında sağ kanat oynattığına dair bir bilgi yok. Nerenizden uydurdunuz pek anlam veremedim.

Son düzenleme:
Hamza Hamzaoğlu olmasın o. Ben Fatih Terim'in Umut Bulut'u ısrarla kanat oynattığı bir dönem hatırlamıyorum. Oynattıysa da birkaç maç yokluktan oynatmıştır.

Fatih Terim döneminde yabancı sınırı vardı birileri hatırlatsın engin baytar aydın yılmaz filan o kadroyu şampiyon yaptmıştı.Umutun hiç sağ açık oynadığını bilmiyorum F.T döneminde
F.T döneminde ortasahayı sağ kanat sağ kanadı sol kanat göremezsin onu sizin tudorunuz yapar maicon sağ bek muslera libero kaleci fernando 3 lünün önünde gömülü belhanda ne yaptığı belli değil filan içimizdeki düşmanlarada hocamız kapakları takacaktır merak etmeyin açın basın toplantısını izleyin ne kadar hırslı olduğunu görürsünüz meydan okudu adam daha ne yapsın

anladigim kadariyla 1000000% bir sol bek ve belkide sol ayakli bir kanat alinacak. iyi olur vallahi

ve almak için almayacağız yani kalite dedi çok önemli bak F.T transfer konusunda boş konuşmaz hayırlısı olsun

Fatih Terim döneminde yabancı sınırı vardı birileri hatırlatsın engin baytar aydın yılmaz filan o kadroyu şampiyon yaptmıştı.Umutun hiç sağ açık oynadığını bilmiyorum F.T döneminde
F.T döneminde ortasahayı sağ kanat sağ kanadı sol kanat göremezsin onu sizin tudorunuz yapar maicon sağ bek muslera libero kaleci fernando 3 lünün önünde gömülü belhanda ne yaptığı belli değil filan içimizdeki düşmanlarada hocamız kapakları takacaktır merak etmeyin açın basın toplantısını izleyin ne kadar hırslı olduğunu görürsünüz meydan okudu adam daha ne yapsın

ve almak için almayacağız yani kalite dedi çok önemli bak F.T transfer konusunda boş konuşmaz hayırlısı olsun

Asamoah + Gaitan klas olur

Gözgöz karşısında taraftarla bütünleşmesini ve o çoşkulu futbolu görmeyi bekliyoruz artık,harika bir zamanlama oldu dünkü takımdaki ölü toprağına bak bide şuana hadi hayırlısı

fatih terim büyük hocadır onun büyüklüğü altında çok insan ezilir büzülür.

bir günde kral olmadık
bir günde tahtan inmeyiz
imparator fatih terim
ölene kadar seninleyiz.

Galatasaray SKOnaylanmış hesap @GalatasaraySK 5 dk.
1f451.png
İmparator @fatihterim! #ZaferlerRuhundaVar
DRq3_3ZWAAANpWK.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt