Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video

Cevap: Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video

fenere yaptigi göndermeler tam yerinde olmus :yenieek:

- 20 senedir gönderdigim her oyuncu bana karsi oynamistir, kimseye madde koymadim

- federasyon kimlere ceza vermedi, bana mi verecek

3 ay evvel basin mensubunun sorusuna verdigi cevabi olay yapti karaktersizler ya.

Culio da art niyet olmadan Galatasaray sevgisini göstermek istemis,ama maalesef profesyonel oldugunu ve oynayacagini söylemis. Belki de demek istedigini tercüman dogru ceviremedi. Her neyse.

Eger bir yanlis varsa,Culio'nun yanlisi vardir. Bu da bizi baglamaz.

Herkes nasil salyalari akarak olayin üstüne gitti ama. Ridvan,Güntekin vs. Iste Tff bi kac güne kadar karar verir,konusmayalim,Nedim Bey herseyi söylemis vs. Karaktersizler

Aferin basina, hafiften rehavete giren takimi yeniden ateslediler, uc atacaksak bes atacagiz simdi.

Bu Serhat dedikoducu, yuvabozucu karılar gibi adam.

Takımları, adamları bir birine düşüreyim, bir birleriyle kavga etsinler, reytinglerim artsın derdindeki seviyesiz insanlar.

Birde karşısında biri bağlandığı zaman salak gibi, anlamamış gibi, papağan gibi 2-3 kere hem adama tekrarlattırıyor, hem kendi tekrarlıyor, sinir ediyor.

Bunun tüpçüyle bir videosu vardı, tüpçü bunu şeyine takmıyor gibi bunu sor, bunu sorma, onu geç tarzı emirler verip duruyordu yayından önce. Bu da altına yapmış çocuk misali karşısında elpençe duruyordu.

Reyting uğruna hertürlü pisliğin konuşulduğu, yapıldığı zarar ziyan program.

reyting için serhat k.çını yırtıyor.nedim türkmen gibi bir başkan ilk defa gördüm yamuk adam.

Studyoda bir ara topluca ; issssssssss-siiiiiyeaaaaaaaaagn diyecekler sandim...:asd:

Nedim Türkmen demiş ki Culio şubat ayında bize şunu söyledi; "Galatasaray'a dönmek istiyorum."

Şimdi 1.si şu ; bu adamın opsiyonu sende olabilir ama adam gelmek istemiyorsa alman mümkün değil

2.si ise daha beter ; hiç kimse sormadı dün Nedim'e, madem bu adam bunu şubat ayında söyledi, neden o zaman kadro dışı bırakmadınız da 1 ay sonra, Galatasaray maçı öncesi kadro dışı bıraktınız? Bu tesadüf müdür ?

Nedim Türkmen demiş ki Culio şubat ayında bize şunu söyledi; "Galatasaray'a dönmek istiyorum."

Şimdi 1.si şu ; bu adamın opsiyonu sende olabilir ama adam gelmek istemiyorsa alman mümkün değil

2.si ise daha beter ; hiç kimse sormadı dün Nedim'e, madem bu adam bunu şubat ayında söyledi, neden o zaman kadro dışı bırakmadınız da 1 ay sonra, Galatasaray maçı öncesi kadro dışı bıraktınız? Bu tesadüf müdür ?

Defalarca soruldu ama tatmin edici bir cevap vermedi veremedi...

Ferguson gelse bu ulkede barinamaz derken bundan bahsediyoduk. Ayari veremiyosan adami bunun gibi yerler.

fat-guy-eating-giant-hamburger.jpg

Bilgisayarda ses yok lan tam olarak ne demiş bir yazın allah aşkına çok merak ediyorum

Terim Canlı Yayında Herkesi Süt Dökmüş Kediye Çevirdi

Terim Canlı Yayında Herkesi Süt Dökmüş Kediye Çevirdi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Telegol'e bağlandı ortalık buz kesti.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, ligde oynayacakları Orduspor maçı yaklaşırken kiralık oyuncuları Culio ve Stancu ile ilgili ortaya atılan iddialara sert bir dille cevap verdi. Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Telegol programında kendisi hakkında yapılan eleştirilere yanıt vermek için programa bağlana Terim, canlı yayında esti gürledi. Oldukça çarpıcı açıklamalar yapan Terim'in öfkesinde, programın moderatörü Serhat Ulureren ve programın yorumcuları da nasibini aldı.

'Yayıncılık olarak sizi tebrik ederim ' diyen Terim Serhat Ulueren ve ekibine tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

BİRİNİZ HAKİM, BİRİNİZ YARGIÇ ASIP KESİYORSUNUZ

Olmayan bir şeyi olmuş gibi gösteriyorsunuz. Nedim beyi de bulmuşunuz. Olmayan bir şeyi olmuş gibi anlatmaya çalışıyorsunuz. Hepimizi de bağlattınız. Bağlanmak zorunda kaldım. Erman'a, Gökmen'e, Ziya Şengül'e, sana ve Nedim beye cevap vermek için. İnşallah pide bitmez herkeste iyice dinler. Kim bize niye ceza veriyormuş görelim. Biriniz yargıç, biriniz savcı.. Karşınıza da almışınız bir yalancı şahit, hep beraber asıyorsunuz kesiyorsunuz.

SİZE AYIP OLMUYOR MU?

Koskoca bir camiadan bahsediyorsunuz. Sizinki ayıp olmuyor mu? Dersinize iyi çalışacaksınız. Bana bir basın mensubu Riera'nın formsuzluğundan dolayı sol tarafta bir zafiyetimiz olduğunu ifade ederek 'Şu anda Culio'yu arıyor musunuz? ' diye sordu. Açık yüreklilikle 'Evet Arda gitmeseydi, bize gideceğini daha önce gideceğini söyleseydi Culio'yu bırakmazdım'dedim.

NEDİM BEY SİYASETE ATILACAĞINDAN BÖYLE KONUŞUYOR

Ancak Nedim bey telefonda başka, ileride siyasete atılacağı için burada başka konuşuyor. Nedim Bey'in açıklamalarının ardından ben kendisini aradım. Sayın başkan ben Culio'nun seneye bize döneceğini düşünüyordum dedim. Bana hoca böyle demek zorundaydım dedi. Virgülü koyduk bıraktık. Taffarel Brezilyalı değil mi, Alex Brezilyalı değil mi? Bunlar birlikte yemek yiyebilir mi? E, Culio da yiyebilir.

BAŞKALARININ İÇ İŞLERİNE KARIŞMAYIZ

Bizi itham ettiğiniz sorular ilgilendiriyor. Beni Ordunun oynatıp oynatmaması ilgilendirmez. Galatasaray telefon açıp oynatmayın mı diyecek? Biz ne böyle bir liderlik isteriz, ne şampiyonluk isteriz. Böyle bir şey olur mu? Biz başkalarının iç işlerine karışmayız.

Yiğit Gökoğlan transferine dikkat çekiyorlar. Manisa'da bize en iyi oynayan Yiğit. İkincisi Amrabat diyorlar. Siz de demediniz mi 'Galatasaray'a karşı en iyi oynayan Amrabat ' diye. Biz mi istedik Federasyon'dan maç oynanırken transfer dönemi açık olsun diye.Galatasaray'ın hiçbir mensubunun böyle bir sözü olmaz. Galatasaray kulübünü kimse kullandırtmaz Nedim Türkmen'e.

ARDA'NIN GİDECEĞİNİ BİLSEYDİM BIRAKMAZDIM

Neymiş, ben Culio'nun kafasını karıştırmışım. Ya benim böyle bir niyetim olabilir mi? Benim iznim olmasa sezon başında zaten alamazdınız. Nedim Bey, Ordu spor Başkanı gibi konuşmuyor. Ben şimdi yine söylüyorum. Eğer Arda'nın gideceğini bilseydim Culio'yu göndermezdim. Biz o gün Culio'yu verdik. Devre arasında da geri alma gibi bir durumumuz olamazdı.

KİMSEYİ AYARTMADIK

Ben 3 ay önce bir basın mensubunun sorusuna böyle cevap verdim diye mi oynamıyor Culio? Arkadaşlar Allah aşkına neredeyiz? Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş. Basını seven, bayılan birçok arkadaşımız var için içinde. Ben diyorum ki, biz kimseyi ama kimseyi hayatımız boyunca ayartmadık.

NE CULİO'YLA NE DE STANCU İLE TEK KELİME KONUŞMADIM

Ben ne Culio ile, ne de Stancu ile telefonda tek kelime konuşmadım. Sadece sezon başı göndermek istemediğimi söyledim.Bizim onlarca kiralık oyuncumuz var. Kiralık oyuncu verenler takip ederler. Geri dönmeliler mi diye. İyi teknik adamlar, büyük kulüpler, dünyanın her tarafında böyledir. Bağlanmamak için bir saat bekledim. O kadar tahrik ettiniz ki dayanamadım.

OYNASA NE OLUR... OYNAMASA NE OLUR

Bizim maçta oynasa ne olur, oynamasa ne olur. İlk maçta oynamadı mı ikisi de? Bize karşı oynayamasın diye madde koymayan tek hoca benim. Yapmayın Allah aşkına, Fatih Terim'i alet etmeye çalışanlara prim vermeyim. Burada kırk kişiyiz, hepimiz birbirimizi biliyoruz.

Benim lafım çok açık ve net. Ben diyorum ki Arda'nın gitmesi bana sürpriz oldu. Gideceğini bilseydim Culio'yu vermezdim.

Terim Canlı Yayında Herkesi Süt Dökmüş Kediye Çevirdi - haber365.com

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Üst Alt