Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video

Cevap: Terim Canlı Yayında Herkesi Süt Dökmüş Kediye Çevirdi

ziyada ,nedimde imparator bağlandıktan sonra tek kelime edemediler,çünkü yemedi.

Cevap: Fatih Terim Telegol'de Kükredi! | Video

Şurada enteresan olan asıl şeyi kimse göremiyor bence. Yıllardır Galatasaraylılar Galatasaraylıyım diyenlerle kavga etmiştir, burada da bu durumun farklı bir tezahürü var. Nedim dediğiniz adam olsun, Serhat olsun bir başkası olsun hepsi Galatasaraylı olduğu bilinen, bu kimlikle tanınan kişiler. Fenerli olarak adlandırdığımız kişiler bu hır gürü kıçıyla gülerek izliyordur eminim.

Bu tartışma bir zafer gibi görünüyor ama her iki tarafta kaybediyor kimse farkında değil. Kazananlar kıçıyla gülüyor, ya da güldüğünü sanıyor.

Cevap: Terim Canlı Yayında Herkesi Süt Dökmüş Kediye Çevirdi

Gecen burda bir arkadas guzel dusuncenlerini anlatmisti bu Culio hakkinda. Ordu bu kadar, kendileri icin, buyuk miktar parayi ya veremiyecekler yada vermek istemiyorlar Culio icin ve performansina ve once soylediklerinden dolayi bu Culio aciklamalari bahane ediyor. Medya tabii bu isi Galatasaraya cevirip gundem yapmaya calisiyor. Terim herkezin agzinin payini guzelce verdi.

3 ay evvel basin mensubunun sorusuna verdigi cevabi olay yapti karaktersizler ya.

Culio da art niyet olmadan Galatasaray sevgisini göstermek istemis,ama maalesef profesyonel oldugunu ve oynayacagini söylemis. Belki de demek istedigini tercüman dogru ceviremedi. Her neyse.

Eger bir yanlis varsa,Culio'nun yanlisi vardir. Bu da bizi baglamaz.

Herkes nasil salyalari akarak olayin üstüne gitti ama. Ridvan,Güntekin vs. Iste Tff bi kac güne kadar karar verir,konusmayalim,Nedim Bey herseyi söylemis vs. Karaktersizler

çok güzel hareketler bunlar,GALATASARAYIN hiç bir açığını bulamadıkları için en ufak bişeyde saldırıya geçiyorlar,bizi şikecilerle aynı kefeye koymaya çalışıyorlar ama yemezler.

ya culio normal bi şekilde sezon sonu dönmek istediği takıma karşı aslında oynamak istemediğini fakat tabiki ilk maçta da olduğu gibi profesyonel bi oyuncu olarak oynayacağını belirtmiş ... Ama bizim mükemmel basınımız vurcak bi yer buldular ya affetmezler ... Yemin ederim hepsi şeref yoksunu ben bile nasıl sinirlendim imparator ne haldedir kim bilir ...

Bazı seyleride efendiliginden söylememiş söylesene hocam ver ayarı neymiş opsiyonu kullanırsa ordununmus ulan oyuncu istemedigi zaman nereye gidiyo suan melo bizim malımızmı degil eger melo bizde kalmak istemesse biz opsiyon almısız neye yarar hırbo erman Nedim türkmenin nasıl bi dönek oldugunu zaten biliyoruz ona gerek yok adam zannetmiştik oynuomus lavuk Federasyon ceza vercekmiş hasssss tir lan yavsaklar bütün kahpelere inat sampiyon olucaz bu sene... Her yerde söyleticez her totoşa bu sezon sampiyon Galatasaray diceksiniz...

Kimse çıkıpta Melo Galatasaray'ın demiyor ama gazetelerde yok Arsenal yok o yok bu yazıp duruyorsunuz haysiyet yoksunları.Culio Galatasaray'a hele ki Fatih Terim'in istediğini duyunca geri dönmek istemez mi?Soruyorum size böyle birşey olsa gitmez misiniz???He burada tek sorun adam 4 yıllık mukavele yapmak istemiş ondan sonra çark etmiş ama çok normal netice de Ordu Galatasaray arasında seçim yapmış bu kadar basit.

Hoca olursun, kupalar alırsın başarılı olursun Morinho olursun, ama bir İMPARATOR olamazsın.

Bu adam bizim camia için neden bu kadar değerli herkes daha iyi anlasın.

Üst Alt