Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı!

Benim çok umurumda değil; alırsa alsın. Ama milli takım hepimizin parasıyla dönüyor. Buna rağmen yineliyorum umurumda değil. Ama milli takım başına geçince şu açıklamaları yapan milliyetçi vatansever olduğunu her fırsatta belirten biri 3.5 milyonu almaz

Fatih Terim A Milli Takım'la anlaştı! İlk sozleri... - Spor Haberleri

Ha bir de Hüseyin Şahin insanlarla kavga eder gibi saldırgan bir tavırla konuşmamanı tavsiye ediyorum. Biraz mutlu olmayı dene.

Yoo kimsenin parasıyla dönmüyor TFF özerk ana parayı yayın gelirlerden yan gelirleride sponsorlardan alıyor.Ben saldırgan filan değilim normalde ancak özellikle 3-5 gündür Hocanın aldığı tazminat milletin ağzına sakız oldu.Yok bizim vergimizden gidiyor bilmem ne.Kimsenin vergisinden bir şey gitmiyor.Ha bu kadar dokunduysa tazminat alması TFF yi eleştirin.Ya da protesto edin lig maçlarını izlemek için bein varsa evinizde iptal ettirin.Elin kuşu der zaten onlar hocayı ayağa düşürmek için her haltı yerde içimizdekilerin bunu yapması hoş değil.

Adamin meramini anlatirken kurdugu cumleler bile kalitesini ortaya koyuyor. Rustu soytarisi su aciklamayi parayla adam tutsa yine yapamaz.Zamaninda yanlis yapti filan ama bu kokusmus aleme sadece Fatih Hoca ile bas kaldiririz.Tazminat konusunun bu kadar sakiz olmasi bile karsimizdaki cephenin adilikte sinir tanimaz aziz tayfasi olgunu ispatliyor.Adami kovmussun seve seve vereceksin tazminatini bunun konusulmasi bile aymazlik, kahbelik

Avatarındaki hagi yi getirmek için başkana yazılı olarak maaşını almamayı öneren hocaya bi sövmediğin kalmış bravo alkış
Konunun haginin gelişiyle ne alakası var anlamadım.orada gerçekleşmiş olayları yazmışım.Başında olduğu son iki kurumdan da kovulması benim suçum değil.Demek ki bazı şeyler yaşanmış,tatsızlık olmuş görevden almışlar.

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

Ben acikcasi bu kadar emin degilim.

Bu sene sampiyon olursak kalma ihtimali artar malum bizim taraftarlar arasinda da genel kurulun büyük ölcümünde de cok gerizekali adam var.

Terim veya Albayrak falan gelmezse bu takım şampiyon olamaz bu sene o konuda bir şüphen olmasın maalesef.Bu kaostan şampiyonluk çıkarabilecek adamlar yok şu an camianın başında.

Üst Alt