Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı!

Demirörene laf söyleceğim ama milli takımı beşiktaşdan daha iyi yönetiyor adam..

Ardayı dayaktan dolayı göndermediniz mi ?

Benzer olayı fatih terimde yapmıştır öyle yada böyle kovulması gerekirdi..

Ders olsun ikisine de !! Biz biriyle kavga ediyor muyuz ? Onlarda etmeyecek benden hiç farkı yok ikisininde...

Ama iste ben terimin etik olarak da neden kovuldugunda parasini birakmasi gerektigini cozemiyorum , onun uzerine konusalim . Yani terim kovulmayi haketti noktasinda miyiz ?

Hak edene kadar istifa etmesi gerekirdi. futbolun merkezindeki adamın magandalar gibi mekan basıp adam dövmesi yakışık kalmaz. Gençlerin rol modelidir Fatih Terim. İnkar etmedi; delikanlılık! maskesi altında adam toplayıp mekan bastı. Üstelik bunu basın toplantısında savundu.

Antremanda iken kovulur,kebapçıya gider dayak yer,milli takımda kader birliği falan yaptık der ordan da dehlenir.üzülüyorum diyeceğim de hakkettiğini buluyor.

Şuan kovulmuş, böyle dalga geçilecek, iyi sinir olur.

Aksi yönde ise istifa edip 14.5 milyon TL haksız kazanç elde etti diye uğraşılacaktı.

Kısaca hak ettiklerini yaşıyor, 2013 Ağustos'da Ünal Aysal ve Galatasaray'a attığı kazığın acısını çekiyor.

KOVULMUŞ HAHAHAHAHA

rezil herif sin, birdaha insallah Galatasaray a gelmez, hain. Satti zamaninda simdi onun sayesinde Dursun un agiz kokusunu cekiyoruz.

Galatasaray'ı yarı yolda bırakıp gidersen böyle olur

Bu arada Adnan Öztürk'ten sonra efsane 3'lüden Ali Dürüst de çıkar artık.

Üst Alt