Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı!

krala yaslanmayın düşersiniz!!

DF_09_vWAAA8fxg.jpg

boş laf işte malum şahıs gel dedi geldi git dedi gitti. terimin kendisine yalakalık yapmaması hoşuna gitmedi sildi terimi.

Yine basit konulari cetrefilli hale getirip sariyorsunuz

Eger bir isyeri suresinden once is akdini sonlandirdiysa calisanina suresi sonuna dek olan alacagini elbette odeyecektir . Hakli bir sebebi var da odemiyorsa mahkeme yoluyla taraflar sonuc alirlar

Peki işe başlarken neden profesyonel olunmuyor. Öyle bir açıklama yapmıştı ki milli takım hocalığı milli görev; o görevi reddeden vatan haini dercesine açıklamalar. Daha önceki gönderilerimde de yazdım. Umurumda değil yasal olarak hakkı. Ama her fırsatta milli duyguları ön plana çıkaran biri 3.5 milyonu kabul etmez.

hikaye anlatmayın ya.. bazı şeyleri çok kolay sanıyorsunuz.. yok rte milli takıma hoca seçiyormuş..bakın siyasetin etkisi yok demiyorum ama direkt yok, sen ortamı hazırlarsan onlarda müdahil olur.. hadi buyrun senol günes ismi geçti, göreceğiz bakalım geçecek mi milli takımın basına.. fikretin yaptıgı acıklamayı, ünal aysal konusuna çerçeveletip asmak lazım.. sen hocanın arkasında durursan hoca bir yere gitmez.. bu kadar basit.

Peki işe başlarken neden profesyonel olunmuyor. Öyle bir açıklama yapmıştı ki milli takım hocalığı milli görev; o görevi reddeden vatan haini dercesine açıklamalar. Daha önceki gönderilerimde de yazdım. Umurumda değil yasal olarak hakkı. Ama her fırsatta milli duyguları ön plana çıkaran biri 3.5 milyonu kabul etmez.

Bunlarin hic bir hukuki baglayiciligi yok , veya bir baska deyisle ,ornegin almasi gereken parayi TFF odemez ise basvurdugu mahkemenin hakimi burada forumdaki diyaloglarimizda soyledigimiz gibi

"hoca hoca , 2013 te milli duygu diyordun , simdi bu parayi sana veremem" diyecek degildir

Simdi benim anlayamadigim sey su , kovulan bir adamin kalan ucretini istemesi neden yanlis ? Bunu genel soruyorum terim acisindan degil

Bu olcan icin de gecerliydi , "ne oynadin ki istiyorsun" gibi bir soylem oldum olasi sacma gelmistir.

Bu kararin sorumlusu TFF dir , tff sozlesmeyi 5 sene yapmis ve suresi bitmeden calisaninin gorevine son vermistir , terimin burada parasini almamasi gerektigini hangi gerekceye dayandiriyorsunuz ?

milli gorev icin duygulari devreye sokacak sozler soylemesi ile kovuldugundaki maddi haklarini istemesi arasindaki bagi kuramiyorum

Fatih hoca hatasini anlamistir siyasetin kucagina guvenilmez.Seneler once stat acilisinda R.T.E bir grup taraftar tarafindan islikladi diye ertesi gun bize saydirmisti gaassarayin bir allah kurusu yoktur diye asla unutmam.o olay sonrasi millet G.sarayliligini askiya alirken ben o partiyle olan tum gonul bagimi koparmistim.3 gunluk partiyi 100 yil once kurulmus bir klube degisecek degilim.ve sunu acik bir sekilde soyleyim bu zihniyet devletin basinda oldugu surece bize rahat yok bundan sonra ona oy da yok. bizi bu hale getiren bunlardir...

LG-D802 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunlarin hic bir hukuki baglayiciligi yok , veya bir baska deyisle ,ornegin almasi gereken parayi TFF odemez ise basvurdugu mahkemenin hakimi burada forumdaki diyaloglarimizda soyledigimiz gibi

"hoca hoca , 2013 te milli duygu diyordun , simdi bu parayi sana veremem" diyecek degildir

Simdi benim anlayamadigim sey su , kovulan bir adamin kalan ucretini istemesi neden yanlis ? Bunu genel soruyorum terim acisindan degil

Bu olcan icin de gecerliydi , "ne oynadin ki istiyorsun" gibi bir soylem oldum olasi sacma gelmistir.

Bu kararin sorumlusu TFF dir , tff sozlesmeyi 5 sene yapmis ve suresi bitmeden calisaninin gorevine son vermistir , terimin burada parasini almamasi gerektigini hangi gerekceye dayandiriyorsunuz ?

milli gorev icin duygulari devreye sokacak sozler soylemesi ile kovuldugundaki maddi haklarini istemesi arasindaki bagi kuramiyorum

Söylediklerinde hiçbir yanlış yok. Doğrudur haklısınız. Ama şahsen eleştirim hukuki olarak değil ahlaki. çok hoşuna gitmeyecek bir örnek olacak ama misal Sneijder bir çok alacağından vazgeçti. Üstelik Terim'den daha fazla haklı olmasına rağmen.

En başta anın sıcaklığıyla ben de dedim. Ohhh ne güzel bizim hayatımızın sonuna kadar çalışsak da göremeyeceğimiz parayı oturduğu yerden, çalışmadan cukkalayacak diye.

Ama mantıklı düşünün birazcık beyler.

Sevmeyebilirsiniz.
Egoist diyebilirsiniz.
Çok para alıyor diyebilirsiniz.
Başarısız diyebilirsiniz.

Ama sözleşmesi gereği hakkı olan parayı almasına tatava yapmayın boşuna.

Siz çalıştığınız işten kovulsanız, tazminatınızı yok istemiyorum mu diyeceksiniz. 3 kuruş için her haltı yiyecek adamlar gidiyor niye o parayı alıyor diyor. (Kimse üstüne alınmasın, genel olarak sosyal medyada ve çevrede dönen yorumlar için konuşuyorum) Ben olsam ben de alırım, sen de alırsın. Hakkın bu senin sonuna kadar. FT'ye kızmayın. O sözleşmeyi yapanlara kızın. Herkes futbol endüstrisinde parasına bakar. TD olsun, futbolcu olsun...

hikaye anlatmayın ya.. bazı şeyleri çok kolay sanıyorsunuz.. yok rte milli takıma hoca seçiyormuş..bakın siyasetin etkisi yok demiyorum ama direkt yok, sen ortamı hazırlarsan onlarda müdahil olur.. hadi buyrun senol günes ismi geçti, göreceğiz bakalım geçecek mi milli takımın basına.. fikretin yaptıgı acıklamayı, ünal aysal konusuna çerçeveletip asmak lazım.. sen hocanın arkasında durursan hoca bir yere gitmez.. bu kadar basit.
şenol rte dahil tüm kapıları kapattı hemen milli görevden kaçılmaz demedi.olay şenolda bitiyor rte gel dese bile istemezse kolundan tutup götürecek hali yok terim de istese gitmezdi koltuk sevdası yüzünden gitti. terimin bize gelmesini ben de istiyorum ama milli takıma gitme sürecinde bize yanlış yaptığı da bi gerçek. tek dileğim umarım akıllanmıştır kimler için galatasaraydan ayrıldığını anlamıştır

Söylediklerinde hiçbir yanlış yok. Doğrudur haklısınız. Ama şahsen eleştirim hukuki olarak değil ahlaki. çok hoşuna gitmeyecek bir örnek olacak ama misal Sneijder bir çok alacağından vazgeçti. Üstelik Terim'den daha fazla haklı olmasına rağmen.

Sneijder anlasmali fesih maddesini onaylamasaydi ayni sekilde o da alacagini alacakti , o zaman da takimi karistiriyor , hizipcilik yapiyor diyenlerin hic bir hukuki dayanagi olmayacakti

Selcuk 2019 a dek sozlesmeli . Kovarsan parasini odersin. Net

Ama iste ben terimin etik olarak da neden kovuldugunda parasini birakmasi gerektigini cozemiyorum , onun uzerine konusalim . Yani terim kovulmayi haketti noktasinda miyiz ?

Üst Alt