Fatih Terim'e Yönelik Yapılan Abartılı Eleştiriler! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Yönelik Yapılan Abartılı Eleştiriler!

Nasıl edemiyorsun yav? Örnek verdiğin takımın şu an gözde olan oyuncularına ödediği bonservis bedelleri, De Jong 10, Neres 12, Ziyech 11, Tagliafico 4, Tadic 11,5. Eskilerden yine bir bomba Davinson Sanchez 5.

Biz Belhanda gibi bir oyuncuya 10 verdik, Diagne için 10+3 konuşuluyor. Trezeguet için şimdi kiralık sonra satın alma demişiz, ona kim bilir ne kadar verilecekti. Maicon gibi bir adama yine keza 7 yanlış hatırlamıyor isem.

Muhtemelen bize o paralara gelmez diyeceksin. Marcao ve Luyindama, potansiyeli olan iki oyuncuyu aşağı yukarı bu paralara getirdin.

Sayıyorsun topçu başı 10 m vermişler biz belhanda ve diagneye verdik belimizi büktük şimdi ne yapacaz diye kara kara düşünüyoruz.

Eleştiri herkese yapılır.Bunda bir şey yok.Bende bir çok kararını eleştirdim hocanın.Fakat işin saygı boyutunu aşan bir çok terbiyesiz var.2 gr akılları ile hocayı seviyesizce eleştirenler nedense şampiyon olduğumuz yada kupa aldığımızda 5 6 ay ortadan kayboluyor.2 gün sonrada aynısı olacak bu tipler kasıma kadar yok olacaklar.

Sayıyorsun topçu başı 10 m vermişler biz belhanda ve diagneye verdik belimizi büktük şimdi ne yapacaz diye kara kara düşünüyoruz.
Sen almışsın Maiconu yediye o adam almış Davinson Sanchezi beşe. Sen almışsın galiba üç civarı otuz yaş üstü Nagatomoyu, o adam almış 26 yaşında Tagliaficoyu dörde.

On üzeri verdiğin sorunlu olduğu bilinen iki manyak var, o adam almış bugün yedi misline sattığı De Jongu on milyona, yine kim bilir kaca gidecek Neresi on ikiye.

Bu oyuncuları aldıkları takımlar da senin Luyindamayı aldığın takımlar gibi takımlar. Ne demek oluyor bu, sen de dışardan bu paralara potansiyeli olan oyuncuları getirebiliyorsun.

“Köpekler istedi diye atlar ölmez.”

Köpeklerin işi havlamaktır. Dikkate almayınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sen almışsın Maiconu yediye o adam almış Davinson Sanchezi beşe. Sen almışsın galiba üç civarı otuz yaş üstü Nagatomoyu, o adam almış 26 yaşında Tagliaficoyu dörde.

On üzeri verdiğin sorunlu olduğu bilinen iki manyak var, o adam almış bugün yedi misline sattığı De Jongu, yine kim bilir kaca gidecek Neresi on ikiye.

Bu oyuncuları aldıkları takımlarda senin Luyindamayı aldığın takımlar gibi takımlar. Demek oluyor yani, sen de dışardan bu paralara potansiyeli olan oyuncuları getirebiliyorsun.

Yukarı foto attım 50 milyon euro harcamışlar yazın para sıkıntıları yok basıyorlar alıyorlar.

Yukarı foto attım 50 milyon euro harcamışlar yazın para sıkıntıları yok basıyorlar alıyorlar.
Abi o basıp alıyor ise, sen de olan paranı akıllı kullan al. Bir yandan bunu yapabildiğimizi gösteriyoruz, diğer yandan gidip Diagne gibi adama kamyonla para gömüyoruz. Adamların gözde oyuncularına bakıyorsun, o kadar da pahalıya gelmemişler şimdi kulübü ihya edecekler. Ne yaptı şimdi Ajax yeni bir şey mi keşfetti?

Abi o basıp alıyor ise, sen de olan paranı akıllı kullan al. Bir yandan bunu yapabildiğimizi gösteriyoruz, diğer yandan gidip Diagne gibi adama kamyonla para gömüyoruz. Adamların gözde oyuncularına bakıyorsun, o kadar da pahalıya gelmemişler şimdi kulübü ihya edecekler. Ne yaptı şimdi Ajax yeni bir şey mi keşfetti?

Diagne evet yönetimin hatası oldu aldık başka göster alabildik mi Terim geldiğinden beri yok niye para yok.

Transfer üzerinden, Belhanda gibi sorunlu olduğu bilinen oyunculara feci paralar verilmedikçe pek bir şey demem ben şahsen. Ama bu verdiğin örnekte şu soruyu sormak lazım, bir tarafta Muğdat ve Ömer Bayram, diğer tarafta Luyindama ve Marcao. Fark öyle derinki bir taraf siyah diğer taraf beyaz. Böylesi bir fark olunca buradan eleştiri gelmesine şaşırmamak gerekir. Maliyetleri düşük evet ama damlaya damlaya göl olur.

Ben daha çok ikinci kısım ile ilgileniyorum. Sence bir buçuk sezondur süre gelen bu oyunu eleştirmek yanlış bir davranış mı? Sence Ajax takımı yerinde saydıktan sonra bir an da mı bu sıçramasyı yaptı? Bunu sormamın sebebi de şu, biz delinin başta olduğu dönem ile birlikte iki sezondur bana göre oyun olarak yerimizde sayıyoruz.

Ha şunu da ekleyeyim, şimdi tekrar kontrol ettim. Şu an gözde olan Ajax takımımın bu kadrosunun büyük bölümü 16/17 sezonunda kurulmuş.

Peki o kurulan kadroyu yöneten hoca hiç şampiyon olmuş mu ona da bakalım :)

Bizde olsa çoktan kovulurdu o yüzden hiç inancım yok bu Ajax olalım laflarına.İstikrar sağlanırsa belki bir nebze bir şeyler yerli yerine oturabilir

Ajax gibi parayı basıp alabildiğimiz diyorum para yok diye elimizdeki stoperi , forveti , kanat topçusunu sattık şampiyonluğu riske attık Ajax böyle şeyler yapıyor mu hayır karşılaştırma yapacak durumda değiliz onlarla çok çok öndeler bizden.
Evet öndeler ona şüphe yok da, adamlar baktığın zaman kulübü ihya edecek oyuncuları aşağı yukarı senin verdiğin paralara almış ben bundan bahsediyorum. Sen bugünkü durumun itibari ile sayı olarak o kadarını alamasan bile bir kaçına bu bonservis miktarlarını verebileceğini göstermişsin. Hani öyle lanse edildiği gibi biz bittik mahvolduk gibi bir durum yok ortada. Tabii Ajax'ın asıl önde olduğu nokta ise alt yapı.

Evet öndeler ona şüphe yok da, adamlar baktığın zaman kulübü ihya edecek oyuncuları aşağı yukarı senin verdiğin paralara almış ben bundan bahsediyorum. Sen bugünkü durumun itibari ile sayı olarak o kadarını alamasan bile bir kaçına bu bonservis miktarlarını verebileceğini göstermişsin. Tabii Ajax'ın asıl önde olduğu nokta ise alt yapı.

Altyapı ve Avrupa kulübü olmaları biz öyle değiliz Araplardan bir tık önde görülüyoruz sadece.

Yaw konuda terimi savunmak icin fenerin kadrosu bizimkinden iyi diyenler var daha ne konusuyorsunuz

Ayrica biri su kenani sustursun, herif forumu chat zannediyor galiba

Peki o kurulan kadroyu yöneten hoca hiç şampiyon olmuş mu ona da bakalım :)

Bizde olsa çoktan kovulurdu o yüzden hiç inancım yok bu Ajax olalım laflarına.İstikrar sağlanırsa belki bir nebze bir şeyler yerli yerine oturabilir
Şu an başta olan Ajax hocası Aralık 2017 de Ajaxı çalıştırmaya başladı. Devraldığında takım beş puan ile ikinci idi. Bu sezon hem lig şampiyonu hem de kupa şampiyonu oldu, CL Finalini nasıl kaçırdılar biliyoruz zaten.

Arada bir Keizer geldi ona altı ay sonra tekmeyi vurdular, çünkü ondan önce bir sezon çalışan Peter Bosz şampiyonluğu bir puan ile kaybetti ama Avrupa Ligi Finaline çıkardı takımı.

Yani gördüğün gibi teknik direktör konusunda o kadar da istikrarlı bir kulüp değiller ama Keizer dönemi dışında son dönem gelen hocalar kısa sürede oyun olarak da sonuç olarak da etki ettiler.

Biz ise iki sezondur oyun olarak yerimizde saydığımız için eleştiriyoruz. Kendi adıma konuşuyorum, hoca gitsin demiyorum ama bir buçuk sezon oyunu bir nebze olsun geliştirmek için sence kısa bir süre mi?

Yaw konuda terimi savunmak icin fenerin kadrosu bizimkinden iyi diyenler var daha ne konusuyorsunuz

Ayrica biri su kenani sustursun, herif forumu chat zannediyor galiba
Ne oluyor yav? Forumun ne olduğunu biliyorum. Gece mesaisi iş yok, can sıkıntısından yazıyorum. Ne konunun dışına çıkıyorum, ne birine satașıyorum, ne de kimin ne ve ne kadar yazacağına karışıyorum. Benimle ilgili bir huzursuzluğun var ise, bu forumun özel mesaj diye bir iletişim yolu var oradan yazarsın.

Üst Alt