Felipe Melo Borsaya Bildirildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo Borsaya Bildirildi

yazdığın adam meloyu futbol olarak değil karakter olarak istemiyor,benim itaraz ettiğim ve forumda melo hakkında yazılanlara tepki gösterenlerin %99 u melo olmazsa takım çöker,şampiyon olamayız edebiyatı yapan galatasaraylılara karşı konulan tepki,

bilmem anlatabildimmi..

Senin dediklerini biliyorum, ama melo'yu istemeyenler de çok fazla..

Zaten forumdaki ateşli tartışmalar da o tipler yüzünden çıkıyordu..

Melooooooooooo.Golü atan futbolcumuz 10 numaraaaa Felipeeeeeeeeeeeee Melooooo Felipeeeeeeeeeee Meloooooooooooo Felipeeeeeeeeeeeeeeeeee Melooooooooooooooo

Melo'nun 1 senelik gelecek olması aldığım en mutlu haber bugün. Çok severim kendisini,1 sene daha bizlerle olur,kiralık olduğu için maksimum performans gösterir,sezon sonunda kendi insiyatifimize göre devam edip etmeme kararı alırız;koz bize geçer bu sefer.

bu iş bu kadar uzamasaydı şuan 127 sayfadan yazıyordum :) olsun geldi aslan parçası çok şükür..

sozum var kendime antremana bile degil ilk macina bile degil ne zaman ilk golunu atp MELoooooooooo diye anons yapilacaksa ozaman inanirim

Hayırlı olsun, keşke en başından bu yöntemle katabilseydik takıma, süreç herkese zarar verdi, yönetime de, Melo'ya da çok fazla tepki oluştu.

Geç gelmesinden dolayı inşallah sıkıntı yaşamayız.

bitti bu is, hayirli olsun.

kiralik olmasina 3 kat daha cok sevindim, hem melo adina, hem bizim icin en matiklisi buydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt