Felipe Melo Borsaya Bildirildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo Borsaya Bildirildi

Melo'yu istemeyenler anlasilan performansini cabuk unutmuslar.

Bu kisilere tavsiyem, Neco'nun paylastigi videoyu izlemeleri ve yazdiklarini bir kez daha gözden gecirmeleri.

Melo bizi daha coooooook mutlu edecek. Göreceksiniz!

Dün bir arkadaşa demiştim daha hiç haber çıkmadan Melo bildirilir yarın veya öbür gün (Çarşamba)

Sen KAP ta mı çalışıyorsun demişti

Çalışmıyorum ama görsün bildirildiğini...

Melo'yu istemeyenler anlasilan performansini cabuk unutmuslar.

Bu kisilere tavsiyem, Neco'nun paylastigi videoyu izlemeleri ve yazdiklarini bir kez daha gözden gecirmeleri.

Melo bizi daha coooooook mutlu edecek. Göreceksiniz!

bu forumda meloyu istemeyene şahit olmadım ,okuduklarınızı nasıl anlıyorsunuz bilmiyorum,meloyu istemeyen zaten yok,istenmeyen melo olmazsa öldük bittik,şampiyonlar liginde önümüze gelenden 5 yeriz ligde ilk 5 e giremeyiz düşüncesine sahip taraftar modu.

bu adam yüzünden sen gelmez oldun şarkısını dinledim kaç kere :D ama bu sefer gelicek gibi :b5:

bu forumda meloyu istemeyene şahit olmadım ,okuduklarınızı nasıl anlıyorsunuz bilmiyorum,meloyu istemeyen zaten yok,istenmeyen melo olmazsa öldük bittik,şampiyonlar liginde önümüze gelenden 5 yeriz ligde ilk 5 e giremeyiz düşüncesine sahip taraftar modu.

Eğer Melo gerlirse,yönetim ve fatih hoca çok büyük hata yapmış olur.

Daha bu sabah atılmış bi mesaj, hiç geriye gitmedim yani..

Selamın Aleyküm Arkadaşlar....

Sonunda melonun gölgesiyle kaplanmışız.... Buraya kadar gelen bu işi bitirir artık galiba..

Daha bu sabah atılmış bi mesaj, hiç geriye gitmedim yani..

yazdığın adam meloyu futbol olarak değil karakter olarak istemiyor,benim itaraz ettiğim ve forumda melo hakkında yazılanlara tepki gösterenlerin %99 u melo olmazsa takım çöker,şampiyon olamayız edebiyatı yapan galatasaraylılara karşı konulan tepki,

bilmem anlatabildimmi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt