Felipe Melo Borsaya Bildirildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo Borsaya Bildirildi

melo yu tuzlu bulup gelmesini istemeyen grupla ,melo ne olursa olsun gelsin diyen grup arasında orta yol bulundu. kiralanması çok iyi oldu

Benim düşüncem,bu kadar olaydan sonra,melo gelirse,eski sıcaklığı vermez..

En gec 2 hafta sonra Inönü'de tinercileri yine deli ettikten sonra ortada mesafe falan kalmaz.

melo_sevinc_dil.jpg

Evet, şimdi yönetime beceriksiz diye, istifa diyen taraftarlar çıkıp birer birer özür dilesinler.

33 yaşındayım daha önce böyle bir transfer dönemi görmedim. Dany, Hamit, Burak, Amrabat, Melo, Umut

Özür dilesinler çünkü bu yönetim itinayla her seferinde onları aynada bakıp güldükleri organlarına benzetti bu transfer sezonunda.

Bundan sonra yönetimin üzerinde transfer baskısı yok. Ama göreceksiniz durmayacaklar.

Bir süre sonra yönetim övülürken yazılacakları biliyorum.

Ben de eleştiriyodum yönetimi ama Galatasaray başarılı olsun da tükürdüğümü yalamaya devam edeyim.

Hayır öyle değil işte.

Emre'ye çok değil geçen sene bu günlerde Mustafa Sarp muamelesi yapanlar da

Arda'yı medyanın gazına gelip Sami Yen'de ıslıklayıp küstürenler de aynı kafa yapısı.

Sorsan bu gün Arda dönsün mü diye, diyecekler ki zor gününde Galatasaray'ın yanında değildi, şimdi her şey günlük gülistanlık olunca da dönmesin.

Peki sorarım sen zor günde ne yaptın? Takımı bir sezonda adam eden yönetimi yalancılık, beceriksizlik gibi ithamlarla suçladın...

Ne farkın var peki?

ardayı istemeyen ve ıslıklayan zihniyet galatasaraya en buyuk zararı veren,fenerin ve fenerli medyanın dolmuşuna gelen kendini galatasaray taraftarı sanan bir avuç garebetten ibaret.

Yönetim istifa diyene ilk ben karşı çıkarım, ama melo konusunda yönetim başarısız bi süreç çizdi.

Tabi buna da şükür..

Evet oysa 1,5 milyona kiralayabiliyoken 29 yaşındaki adama 5 senelik kontrat yapıp 10 milyon da bonservis vermeliydi.

Hayır başarısız bir süreç çizmedi. Aksine Melo takıma uyum sorunu olan bir adam değil. Fizik kondisyonunu kazandığı anda sistemin temel taşlarından biri olduğundan hiç zorlanmadan yerini alır. Önemli olan en uygun şartlarda takıma kazandırılmasıydı, onu da yaptı Galatasaray.

Aksine gittiği her takımda huzurlu şekilde 1 seneden fazla oynayamayan bir futbolcunun transferini olabilecek en iyi şekilde noktalamıştır Galatasaray.

Evet oysa 1,5 milyona kiralayabiliyoken 29 yaşındaki adama 5 senelik kontrat yapıp 10 milyon da bonservis vermeliydi.

Hayır başarısız bir süreç çizmedi. Aksine Melo takıma uyum sorunu olan bir adam değil. Fizik kondisyonunu kazandığı anda sistemin temel taşlarından biri olduğundan hiç zorlanmadan yerini alır. Önemli olan en uygun şartlarda takıma kazandırılmasıydı, onu da yaptı Galatasaray.

Aksine gittiği her takımda huzurlu şekilde 1 seneden fazla oynayamayan bir futbolcunun transferini olabilecek en iyi şekilde noktalamıştır Galatasaray.

Son hamle de büyük bi kumar oynadı yönetim, bunu dünya alem biliyor. Juventus kabul etmeseydi işimiz oldukça zor olacaktı.

Benim eleştirim bonservisinin alınması yönünde değil bu sürecin uzaması şeklindeydi. Bu iyi veya kötü bikaç ay önce bitmeliydi.

Neyse öyle veya böyle istediğimiz takım kuruldu, artık eleştiri değil destek vakti.. Birbirimizle tartışmanın da anlamı yok..

29 yaşında bir adama 5 sene kontrat ve 30 milyon euro bağlanamazdı ustelik geçen sene kiralık olduğu için varını yoğunu ortaya koydu sağlam bir sözleşme yapabilmek için,eğer 5 senelik sözleşme yapılsaydı saldım çayıra olayına girişebilirdi,oyuzden bu sene geçen seneden daha iyi olmak zorunda çünkü 30 yaşında kimse ona o paraları vermez buyuzden iyi olup uzun bir kontrat yapmak isteyecek yönetimle ve maliyeti biraz daha makul olacak hem bonservisi hemde yıllık ücreti,bu yönetimin başarısı,tamam biraz geç oldu ama zararın neresinden dönersen kardır.

fener maçında umarım oynar

Hele şükür beklediğimiz haber geldi

Geçen seneki performansının üstüne katarak devam etmesi dileklerimle hayırlı olsun...

29 yaşında bir adama 5 sene kontrat ve 30 milyon euro bağlanamazdı ustelik geçen sene kiralık olduğu için varını yoğunu ortaya koydu sağlam bir sözleşme yapabilmek için,eğer 5 senelik sözleşme yapılsaydı saldım çayıra olayına girişebilirdi,oyuzden bu sene geçen seneden daha iyi olmak zorunda çünkü 30 yaşında kimse ona o paraları vermez buyuzden iyi olup uzun bir kontrat yapmak isteyecek yönetimle ve maliyeti biraz daha makul olacak hem bonservisi hemde yıllık ücreti,bu yönetimin başarısı,tamam biraz geç oldu ama zararın neresinden dönersen kardır.

fener maçında umarım oynar

Fener maçında imkansız da inş bjk maçına yetişir melo..

Son hamle de büyük bi kumar oynadı yönetim, bunu dünya alem biliyor. Juventus kabul etmeseydi işimiz oldukça zor olacaktı.

Benim eleştirim bonservisinin alınması yönünde değil bu sürecin uzaması şeklindeydi. Bu iyi veya kötü bikaç ay önce bitmeliydi.

Neyse öyle veya böyle istediğimiz takım kuruldu, artık eleştiri değil destek vakti.. Birbirimizle tartışmanın da anlamı yok..

Bizim yönetimimiz aptal değil. Risk almayı biliyor. Juventus'un Melo'ya yılda 4 milyon EU verdiğini, Melo'nun orda istenmeyen adam olduğunu ve bizden başka talibi olmadığının farkında. Juventus teklifi kabul etmeseydi ne demek. Eşşek gibi edeceklerdi ettiler. Ha etmeselerdi gider Moussa Sisokko alınır Melo'nun yeri de fazla fazla doldurulurdu.

Ama ben bu anlayışı kabul etmiyorum. Artık destek vakti diyosunuz. Çünkü istediğiniz takım kurulmuş. O desteği yönetim istediğiniz takımı uygun maliyetle kurmaya çalışırken de destek vaktiydi bence. Benim sorunum başarı geldikten, istekler gerçekleştikten sonraki destekle değil, zorluk çekerken verilmeyen destekle renkdaş. Taraftarlık bu değil çünkü.

Taraftarlık Burak, Hamit, Amrabat transferleri yapıldığında altına Melo yazmak da değil. Yönetimimiz geldiği ilk günden beri gayet doğru yolda ama malesef taraftar Sami Yen'de takımı ıslıklarken yaptığı hatayı yapmaya devam ediyor. Hep anlamsız bir saldırganlık, hep bir huzursuzluk havası...

Ama yönetim bu güne kadar o kadar doğru işler yaptı ki kendisinden çok medyanın sözüne inanan şuurunu kaybetmiş taraftarın bile öfkesini kontrol edip doğru yönlendirmeyi bildi.

İşte o nedenle şimdi destek vakti değil. Çünkü hep destek vaktiydi...

Bizim yönetimimiz aptal değil. Risk almayı biliyor. Juventus'un Melo'ya yılda 4 milyon EU verdiğini, Melo'nun orda istenmeyen adam olduğunu ve bizden başka talibi olmadığının farkında. Juventus teklifi kabul etmeseydi ne demek. Eşşek gibi edeceklerdi ettiler. Ha etmeselerdi gider Moussa Sisokko alınır Melo'nun yeri de fazla fazla doldurulurdu.

Ama ben bu anlayışı kabul etmiyorum. Artık destek vakti diyosunuz. Çünkü istediğiniz takım kurulmuş. O desteği yönetim istediğiniz takımı uygun maliyetle kurmaya çalışırken de destek vaktiydi bence. Benim sorunum başarı geldikten, istekler gerçekleştikten sonraki destekle değil, zorluk çekerken verilmeyen destekle renkdaş. Taraftarlık bu değil çünkü.

Taraftarlık Burak, Hamit, Amrabat transferleri yapıldığında altına Melo yazmak da değil. Yönetimimiz geldiği ilk günden beri gayet doğru yolda ama malesef taraftar Sami Yen'de takımı ıslıklarken yaptığı hatayı yapmaya devam ediyor. Hep anlamsız bir saldırganlık, hep bir huzursuzluk havası...

Ama yönetim bu güne kadar o kadar doğru işler yaptı ki kendisinden çok medyanın sözüne inanan şuurunu kaybetmiş taraftarın bile öfkesini kontrol edip doğru yönlendirmeyi bildi.

Ara ara aklımdan geçenleri yazmaya çalışıyorum da forumdaki insanlar cevap olarak yazabilecekleri en aşağılayıcı tonda cümlecikler seçtikleri için uzatmaktan çekiniyorum.

Aklımdakileri çok güzel yazmışsın, teşekkür etmek istedim sadece.

Bak üstad, sizde yönetim ne yaparsa yapsın itaat ederim, alkışlarım anlayışı mevcut olabilir ama bende bu anlayış mevcut..

Ama benim mesajlarımı az çok bilen tüm forumdaşlarım bilir ki eleştirilerimi asla ''istifa etsinler, defolup gitsinler'' tarzında yapmam. Yaptıklarını över, yapmadıklarını eleştiririm. Her daim destek şart olduğu gibi de yapıcı eleştiri olmazsa olmazdır. Hiç eleştiri almayan bi grup nerde olursa olsun rehavete kapılıp, sadece kendi doğrularına göre hareket eder. Bu camiada taraftar da terazinin diğer bi tarafını oluşturuyor.

Başkanımızı seviyorum, beğeniyorum, destekliyorum ama bu onu bazı konularda eleştirmeyeceğim anlamına gelmiyor. Bakın mesela hala gereksiz yere demeç vermelerini, tutamayacağı sözleri vermesini eleştiriyorum. Bu eleştiriler de transfere bağlı değil isterse messi gelsin, değişmez. İstiyorum ki başkanımızın prestiji, kredibiletisi yerlerde olmasın. Başkan konuştuğunda ''ya gene ne sallıyor bu'' demesinler diye düzeltilmeli diyorum..

Artık eleştiri değil destek vakti benim kurduğum cümle yüzünden yanlış anlaşılmış. Her zaman derim testi kırıldıktan sonra eleştirmenin bi anlamı yok, Yani melo da gelmeseydi artık eleştiri değil destek vakti yazacaktım. Çünkü bana göre eleştiri olay olmadan önce değil yanlış görüldüğü vakit yapılmalıdır. Sezon ortasına gelmişsin, diyelim ki melo yok diye sürekli kayıpları oynuyorsun, o saatten sonra eleştirsen ne olacak? Desteğimiz her zaman mevcut, desteğim olmasa zaten gitmeleri gerektiğini düşünürüm. Ama ben sonuna kadar kalmalarından yanayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt