Fener Mercek Altında ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fener Mercek Altında !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fener Mercek Altında !

Fenerbahçe diskalife edilirse yerine kimin alınabileceği tam bir muamma.

Türk liginden alınma şansı çok düşük. Sıralamaya göre Avrupa kupalarında oynamamış ilk takım Kayserispor. Sonra Eskişehir ve biz varız. Kayseri ve Eskişehir de şaibeli olduğu için bizi alsınlar ŞL 'ne. :evilsmile:

Bizim de amacımız bu galiba. Yani biz temizliği Türk Futbolu için değil kendimiz için istiyoruz. Kendi menfaatimiz için. Mesela TFF "Gelin şampiyonluğu size verelim, şampiyonlar ligine sizi gönderelim ve karşılığında bu işi ört-bas edelim." dese zerre kadar tereddüt etmeden kabul edeceğiz herhalde.

Yahu 8. sırada ligi tamamlamış bir takımın şampiyonlar liginde işi ne? Kayseri ve Bursaspor dururken? Trabzonspor'u da şikeci yaptınız bu arada.

Şahsi fikrim hiçbirşey olmayacak. UEFA feneri şartlı olarak kupaya dahil edecek. Boşuna beklentiye girmeyelim.

şu anda cl ye alacaklardır, şu an için resmi bir dayanak bulamıyorlar sanırım almamak için ama delilleri görünce pişman olacaklar, oynayıp da yendiği her takıma da tazminat vermek zorundalar , baya karışık bir durum olacak. uefa ya çok eleştiri gelecek çok, hem de cl marka değeri zarar görecek, bence yine de skandal bir durum

Bizim de amacımız bu galiba. Yani biz temizliği Türk Futbolu için değil kendimiz için istiyoruz. Kendi menfaatimiz için. Mesela TFF "Gelin şampiyonluğu size verelim, şampiyonlar ligine sizi gönderelim ve karşılığında bu işi ört-bas edelim." dese zerre kadar tereddüt etmeden kabul edeceğiz herhalde.

Yahu 8. sırada ligi tamamlamış bir takımın şampiyonlar liginde işi ne? Kayseri ve Bursaspor dururken? Trabzonspor'u da şikeci yaptınız bu arada.

Senin mesajlar çok tırnak içinde ''OBJEKTİF'' dostum. Nasıl bu kadar OBJEKTİF olabiliyorsun?

Ne alaka?Kim bizi şampiyonlar ligine yollasınlar şampiyonluk versinler diyo?

:bansign: senin kesinlikle Galatasarayli oldugunu dusunmuyorum ,az once mesajlarina baktim provokasyon akiyor yakinda kus oldugunu anlamayan kalmaz

Ne alaka?Kim bizi şampiyonlar ligine yollasınlar şampiyonluk versinler diyo?

Ben mübalağa yapıyorum.

Ancak geçenlerde arkadaşın biri "Bu pisliğe karşılık şampiyonlar ligine biz gitmeliyiz" diye bir başlık açmıştı. Fakat kilitlendi.

Forumun yöneticisi "şampiyonlar ligine bizi göndermeliler" diye açıklama yapıyor. Yani forumda böyle bir kanı mı oluşuyor ne?

Ben de bilemedim.

Bizim ligden almazlar. Diskalifiye edilen Yunan takımının yerine Luxemburg takımı almışlar mesela uefa kupasına.

Luksemburg takimi almamislar, eledikleri Luksemburg takimi yoluna devam ediyor Avrupa'da. Karar daha once aciklansaydi her halde baska bir Yunan takimi alinirdi. Italya'da oyle oldu. Ama ben de bizim ligden alinma sansini az goruyorum. Alinirsa Kayseri alinir bence.

:bansign: senin kesinlikle Galatasarayli oldugunu dusunmuyorum ,az once mesajlarina baktim provokasyon akiyor yakinda kus oldugunu anlamayan kalmaz

Kimin ne düşündüğü zerre kadar umrumda değil. Zaten objektif olmaya çalışan herkesin bu gibi taraftar forumlarındaki en büyük sorunudur bu yaftalama işi...

Kimin ne düşündüğü zerre kadar umrumda değil. Zaten objektif olmaya çalışan herkesin bu gibi taraftar forumlarındaki en büyük sorunudur bu yaftalama işi...

Bu forumlarda defalarca Fener'i ovdugum mesajlarim oldu, hem de yeni uye oldugum zamanlarda. Bir Allah'in kulu da bana Fenerli imasinda bulunmadi. Senin yorumlarin hakikaten fazla "objektif". :)

Bu forumlarda defalarca Fener'i ovdugum mesajlarim oldu, hem de yeni uye oldugum zamanlarda. Bir Allah'in kulu da bana Fenerli imasinda bulunmadi. Senin yorumlarin hakikaten fazla "objektif". :)

"Fazla objektif" ne biçim bir tabirdir ya?

Daha doğrusu ne demektir? Yani "Tamam! Biraz objektif olmak gerklidir ama her zaman objektif olmak zararlıdır." mı? Bu mu anlamı?

Ben mübalağa yapıyorum.

Ancak geçenlerde arkadaşın biri "Bu pisliğe karşılık şampiyonlar ligine biz gitmeliyiz" diye bir başlık açmıştı. Fakat kilitlendi.

Forumun yöneticisi "şampiyonlar ligine bizi göndermeliler" diye açıklama yapıyor. Yani forumda böyle bir kanı mı oluşuyor ne?

Ben de bilemedim.

Yok öyle bi şey.Masabaşı oyunları bizim işimiz değil.Sahada oynayıp sahada kazanmadıktan sonra hiç bi başarı bizi mutlu etmez,etmemeli

"Fazla objektif" ne biçim bir tabirdir ya?

Daha doğrusu ne demektir? Yani "Tamam! Biraz objektif olmak gerklidir ama her zaman objektif olmak zararlıdır." mı? Bu mu anlamı?

:) Bir kelime tirnak icinde yaziliyorsa, vermek istenilen baska bir mesaj vardir demektir. :) Anlamak, anlamamak size kalmis. Ha bu arada ogrenmek istiyorsaniz, objektif falan degilsiniz. :)

:evilsmile: 'ın kinaye amaçlı kullanıldığını anlamayacak kadar saf olamazsın. İşin ilginci okuduğunu anlamakta bir sorunun var. Ben bu sezon Avrupa kupalarına katılmamış takımlar Kayseri Eskişehir diyorum, sen bana Bursa, Trabzon diyorsun.

Ben mübalağa yapıyorum.

Ben de bilemedim.

Adam yaftalamak demişsin de, asıl senin yaptığın nedir? Forum yöneticisi "ŞL bizi göndermeliler" demiyor, o bir kinaye. İspatı da senin dediğin yerde saklı. Çünkü o açılan konuyu kilitleyen de benim.

Bu kadar çok şikayet alan mesajların sahibi olarak sana ceza vermemizi istemiyorsan, mesajlarına çeki düzen vermelisin.

Fenerbahçenin Şampiyonlar ligi grubundaki rakipleri

Grup W

Uefa Disiplin Kurulu

İstanbul Emniyeti

Şişli cumhuriyet başsavcılığı

Fenerbahçe

:D

:evilsmile: 'ın kinaye amaçlı kullanıldığını anlamayacak kadar saf olamazsın. İşin ilginci okuduğunu anlamakta bir sorunun var. Ben bu sezon Avrupa kupalarına katılmamış takımlar Kayseri Eskişehir diyorum, sen bana Bursa, Trabzon diyorsun.

Normal bu durum yani, artik hangi heyecanla buraya tasidiysa savunma hakki ile ilgili maddeleri de dogru durust anlamadan foruma tasimisti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt