Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

Cevap: Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

benim anlamadığım bi nokta var konuşmaların tamamıda görünmüyor adam şaka yaptım diyor emrenin ağzından. emrenin bu durumda o menejere sinirlenmesi lazım ulan nie benim azımdan şike mesajları atıyorsun die ama emrede tık yok bunun altında gerçekten bişeler var gibi.

yinede kimsenin günahını şuan almak istemem sonucu merakla bekliyorum

Benim kendi izlenimim o yönde. Suçlu insanın canlı yayına bağlanıp o lafları söylemesi oyun olamaz gibi geliyor bana. Kendini kaybetmiş bir Emre izledim o gün. Tabiki olayı aydınlatacak kişiller bu işin profesyonelleri.

Rahmetli İnönü'nün bir sözü vardır. ''Suçluların telaşındalar.'' der.

Emre'nin o ruh halini esasen buna yormak gerekir.

Aynı Emre Mesut Bakkala'da önce ''Kaanı tanımıyorum'' demiş. Arkasından ise ''Evet tanıyorum.'' demiştir ki bu da Emre'nin beyanlarının zaten güvenilmez olduğuna delalettir.

Bu işler kişisel kanaatlere göre şekil alacak işler değildir. Ortada maddi bir delil var. Ve bunun üzerine gitme yürekliliği bu ülke de gösterilirse Türkiye Futbolu açısından olumlu açıda bir milat olur.

Kaldı ki bu meselelerde kulüp ayrımı da yapmaya gerek yoktur. Fenerbahçelilerin de korumacı davranmak yerine üzerlerindeki bu lekeden ve zandan arınmak istemeleri gerekir ki doğru olanı da budur.

Neyse gençler umarım kısa süre içinde herşey sonuca bağlanacaktır. Şimdi ne kadar konuşsakta, ne kadar boş yere savunsanda :eek: birşey değişmez :)

Her nekadar Hem fenerbahceden hemde emre´den nefret ediyorsam birsey ortaya cikmadan kimsenin gunahini Alamam.

Yakinda Hersey belli olur zaten

Şa şa şa şa hedet hedet şaaakaa yap yap yap tı tı tı tım.Şaka yaptım.Sesini titreten ne

Emre'nin de Aziz Yıldırım'ın da suçsuz olduğunu düşünüyorum. Emre milletvekiline ağır sözler söyledi, çocuğunun üzerine yemin etti. Aziz Yıldırım Ankaragücü'ne laf etti. Geçen yıl ve bu yıl ki yaptıkları suçlamaları eleştirdi. Suçu olan insan davranışı değil bunlar.

En kısa zamanda gerçekler ortaya çıkar da herkesin içi rahat eder inşallah. Kimsenin de aklında bir soru işareti kalmamış olur.

zaten feneri suclu bulsan şaşarım. ulan neye göre sucsuz buluyorsun. adam sana telefonla yazılmış şeyleri göndermiş kanıtlamış. menejerler telefona cıkıp titrek seslerle konusmus. sonrada işim var deyip kacmış. bide sucsuz buluyormuş. tabi sizinkiler olayı kapatmaya calıscaklar ama bu sefer kanıt var. cekirge birdaha sıcramamalı..

Fener medyasi bu olayla ilgili hic bir haber yapmamis. Haber sitelerin hic birinde yok.

Ahmet denen denyo bizim nerdeyse tum yerli oyuncularimizin menageri :SS:

O değilde sayın Sadri Bey her olayda bize sallayacağına işte şimdi çıksın ortaya.

O değilde sayın Sadri Bey her olayda bize sallayacağına işte şimdi çıksın ortaya.

Bizim forumda yazıldığı kadar Trabzonspor forumunda yazılmamış. Adamlar Allah'a havale ediyorum yazmış bırakmış. Konuş arkadaşım hakkını ara..

Bunlar ancak bize bıdı bıdı yapar.. Tüpçü de çok konuşuyor. Elinden oyuncağını aldık mı o da kaplan kesilecek..

Cekin o pis ellerinizi futbolumuzadan! Türkiye'de de hak hukuk varsa bu is burda kapanmaz, kapanirsa da artik bu ülkenin adalet sistemine inancim kalmaz.

Burasi Türkiye beyler, burda hersey yapanin yanina kar kaliyor malesef. Bu konudan da pek bisey cikmaz, onun icin bosuna kendinizi burda yormayin.

Artık fenerliler bile kabul ediyolar bi çok şeyi.Sağlam bi darbe şart türk futboluna

En kötü ihtimal Emrenin lisansının iptal edilmesi gerekir

Üst Alt