Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı

geçenki açıklamanın aynısı gibi.geçen fener tavsiye veriyodu ki maddeler benzeşiyo,şimdi de uefa tavsiye vermiş güya.bana sorarsanız üstü kapalı bişeyler anlatmaya çalışmışlar ama saçmalamıslar.gizlemişler mevzuyu yani.20 milyon zarar limidini aşıp 57 milyon zarar edip,hiçbi başarı kazanmazsan cezayı sokarlar bi tarafına.yargı kurulu koyar yakında

bişey olmaz algısı yaratmışlar,fenerllilerde nasıl olsa mal kanarlar.
Fener tavsiye vermiyor ulan saçmalama. Aynı bokun lacivertini açıklamışlar.

Birincisi bu nihai karar değil. Kapa yaptıkları açıklamaya bakılırsa bunlar diyor ki UEFA'ya "gel şu maddeyi kabul et orta yolu bulalım"
Ama yargı dairesi bu kadar hafifletir mi sanmıyorum.
Ayrıca bunların anlaşma metninde yargı dairesinden çıkacak sonucu direk kabul edecekleri yazıyor. Bizdeki gibi Cas'a gidip bozdurma olayı olmayacak gibi.
İkincisi Ali de Aziz gibi çoğu harcamanın üstünü burada örtüyor ama UEFA her şeyi şeffaf ister. Sen o kadar maaş öde, transfer yap ama elde başarı 0. Kendi ülkesinde bile popülaritesi hızla azalan kulübü UEFA kendi organizasyonlarında canhıraş ister mi? Cevap çok açık.
Üçüncüsü, 31'inde bunlar gidip Fener ol diyecekler şu kadar topladık diyecekler. Ama bağışı gelir göstermelerine UEFA izin veremez. Yol olur. PSG, City adamların zaten belalısı. Düşünsenize araplar bir gece düzenleseler 50 kulübü satın alacak para toplanır. Bununla başa çıkamaz UEFA.
Kısacası men olmaz- ütopik bir puan silme de olmaz. En güzeli maaş kısıtı ve katı denetim. Kıpırdayamazlar

Üstat hangi yorumcuya denk gelsem aynısını diyor, üstelik sokağa çıkıp anket bile yapsan büyük orada bu düşünce çıkar. Bildiğin FB camia ve taraftarından bahsediyoruz.

Var mı peki Fener medyası ve tarafında bu düşünce?

Bende bunu istiyorum tamam yavaş yavaş batıyorlar ama olursa Saran gibi toparlayabilecek biri gelip işleri değiştirmeden şöyle bir sağlam çakılsalar o zaman büyük ihtimal Saran dahil kimse bunları sahiplenmez.

Risk alsalar şampiyon da olamazsalar 5 yıllık ceza yerler aslında deneseler fena olmaz 3 4 transfer yaparsak sağlam , 50 60 milyon harcasalar bile hava alırlar.

Üstat hangi yorumcuya denk gelsem aynısını diyor, üstelik sokağa çıkıp anket bile yapsan büyük orada bu düşünce çıkar. Bildiğin FB camia ve taraftarından bahsediyoruz.

Bende bunu istiyorum tamam yavaş yavaş batıyorlar ama olursa Saran gibi toparlayabilecek biri gelip işleri değiştirmeden şöyle bir sağlam çakılsalar o zaman büyük ihtimal Saran dahil kimse bunları sahiplenmez.
Hmm net bilgiler ilginç.

Birincisi bu nihai karar değil. Kapa yaptıkları açıklamaya bakılırsa bunlar diyor ki UEFA'ya "gel şu maddeyi kabul et orta yolu bulalım"
Ayrıca bunların anlaşma metninde yargı dairesinden çıkacak sonucu direk kabul edecekleri yazıyor. Bizdeki gibi Cas'a gidip bozdurma olayı olmayacak gibi.
İkincisi Ali de Aziz gibi çoğu harcamanın üstünü burada örtüyor ama UEFA her şeyi şeffaf ister. Sen o kadar maaş öde, transfer yap ama elde başarı 0. Kendi ülkesinde bile popülaritesi hızla azalan kulübü UEFA kendi organizasyonlarında canhıraş ister mi? Cevap çok açık.
Üçüncüsü, 31'inde bunlar gidip Fener ol diyecekler şu kadar topladık diyecekler. Ama bağışı gelir göstermelerine UEFA izin veremez. Yol olur. PSG, City adamların zaten belalısı. Düşünsenize araplar bir gece düzenleseler 50 kulübü satın alacak para toplanır. Bununla başa çıkamaz UEFA.
Kısacası men olmaz- ütopik bir puan silme de olmaz. En güzeli maaş kısıtı ve katı denetim. Kıpırdayamazlar
@Keramettin TANRIVERDİ abi ben bunu anlatmak istedim aslında, cihan abi dogru anlatmış

en dogru yorum bu,bravo

Orasını bilemiyorum da mantıken sınırlayıcı bir kural (FFP) var ise bunun caydırıcı bir yaptırımı da olmalı ki bu kuralin bir fonksiyonu olsun. Onu demek istedim.
Bu yaptirimlari bürokratik olarak hukuka uygun kılmak kurumların ve hukukçuların işi.

Adamlar diyor ki benim turnuvam bu gelmek istiyorsan bunları uygula yoksa bye bye , bizim ligdeki amaç şampiyon olup Cl ama Fb'nin öyle değil Uefa bunu bilmiyor işte.

Üst Alt