Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme!

Cevap: Fenerbahçe'de Sow Transferinde Sıcak Gelişme!

Saw gelsin de lig şenlensin. Böyle denk olmuyor Bienvenüe ile falan.

Sow iyi bir futbolcu gerçekten.Alırsa eğer şike sürecinden ötürü hem sosyal bir mesaj vermiş olurlar hemde ara transfer döneminin en sükseli transferini yapmış olurlar.Bu ve benzer sebeplerden ötürü umarım olmaz bu iş. :)

Sow' un Fenerbahçeye geleceğini sanmıyorum, Alper Potuk' a imza attırsınlar önce.

kim yapıyor bu haberleri :))) çok yazmam bilirler ama sanki kiralık mevlüt için diye duydum ben ... sene sonuna kadar iyi bir parayla kiralama peşindeler gerisi sene sonundaki karara bırakılacak şekilde ... neyse BeN ÖYLE DUYDUM ama kesin olan sow mucize :) :) gülmemek elde değil

Transferin şifresi leasing. Misimovic transferi Adnan Sezgin dersem herkes anlar büyük ihtimalle. Küme düşme gibi bir durum olursa 6 aylığına kiralamış olurlar.

firatgunayer fırat günayer

Transfer.. Moussa Sow tamamiyle ikna edildi..Artık iş kulüplerde..Lille-Fb arasındaki pazarlık hala sürüyor (NTVSPOR)

Birşey sorucam, klübü ile anlaşmadan oyuncu ile görüşmek UEFA kurallarına aykırı değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum acaba ?

bu fırat aygüner fenerlimi lan. ntvsporun haberini veriyor. kendininde bildigi bişi yok. shakiriye gelince yattı diyor.

Adamlar neredeyse forvetsiz bu kadar puan topladı, Sow'u alırlarsa daha tehlikeli olur ama ben hala inanmıyorum Sow'un geleceğine.

Birşey sorucam, klübü ile anlaşmadan oyuncu ile görüşmek UEFA kurallarına aykırı değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum acaba ?

teoride yasak ama kulüpler çok dikkat etmiyor. karşında hurma gibi bir adam yoksa önce adamla anlaşmasan bile konuşma yaparsın yani.

Adamlar neredeyse forvetsiz bu kadar puan topladı, Sow'u alırlarsa daha tehlikeli olur ama ben hala inanmıyorum Sow'un geleceğine.

O puanlari nasil topladiklari gayet acik ve net. HAKEMLER.

Yalniz ciddi ciddi Sow'u alacaklar gibi, cikista gozde bir futbolcu benim bildigim. TFF garanti vermistir kim bilir, bakalim persembe sonrasi neler olacak.

Düşeceklerini bilseler neden girişim yapsınlar,küçülme yoluna giderlerdi böyle bir durum olsa.

Hatırlayın sezon başı düşeceklerinden neredeyse emindiler, hisseler değer kaybetmişti falan kulüp önemli futbolcularını hatta hiç oynamayan Emenike'yi bile elden çıkardı. Şimdi ise Sow denen bir adamı alıyorlar. Flaş transfer olur...

Kıssadan hisse fenerbahçe sanırım istediğini aldı. Hem düşmeyecekler,hem de varolan düzen(fanatik bir federasyon başkanı ile desteklenmiş) daha güçlü şekilde devam edecek.

Ne diyelim bizden başka herkes, fb'nin illegal olarak Türk futbolunu daha da güçlü domine etmesini istiyor heralde çıkış yapmadıklarına göre. Trabzon kupa derdinde geleceği düşünmüyor, Beşiktaş desen ayağını yalıyor fb'nin.

Potuk transferinde 5 m euroya anlaşıyosun ama oyuncuya 2 kuruş fazla istedi diye anlaşamıyosun. sonra Sow için 10 m euroya anlaşıldı haberleri, melo ile ilgili haberler . Bu tarz haberlerden sonra aşağı yukarı forumda herkeste şöyle bir kanı oluştu "bunlar biyerlerden garanti aldı kesin düşmeyecekler". Bence bunların istediğide kamuoyunda böyle bir izlenim bırakmak. Yakın zamanda 100 milyonluk hisse satışı/borç senedi gibi bir işlem için yetki aldılar genel kuruldan. Amaç güven duygusu aşılayıp hisselerin değerini yükseltmek. Başka türlü Kim alır bi düşünsenize düşecek takımın hisseleri yada borç senetlerini . Hatta yanlış hatırlamıyorsam tff nin karar için iddanameyi bekleyecez açıklaması medyaya önceden sızmış ve o ara hisselerinde yükselme olmuştu bunların.

Üst Alt