Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!

Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez

Ben 2 mac ceza ( bana gore en az 3 olmaliydi ) verebileceklerini hayatta dusunemezdim. O yuzden sasirdim. Keita ile billica ya verilen cezalara gelirsek. Keitanin attigi yumruk daha sertti billicanin vurmasina gore. Ama su unutulmamali ki; Keitayi provoke ettiler ve o yuzden vurdu. billica ise aslinda durduk yere vurdu ve o yuzden de cezalar dogru. Fakat bana gore seyirciyi tahrik eden Hakan Baltaya da ceza verilmesi gerekiyordu. baroniye ise olaylari baslattigi ve mac esnasinda da Ardaya vurdugundan dolayi ceza gelmesi gerekiyordu.

Not. Federasyonun talimatlarina gore kirmizi kartli ertesi hafta Ankara ile oynamasi gerekiyordu ise, o hafta degilde bi hafta sonraki macta cezasi gecerli oluyor. O yuzden bana gore fb ye verilen ceza Ankara macinda gecerli olmayip, Ankaragucu ve Kasimpasa maclarinda gecerli olacaktir..

Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez

YAA Allah'ınızı seviyorsanız şunu gönderin forumdan ceza alıcam.Gelip burda yok saha kapatma azdı daha fazla verebilirlerdi şaka gibi milleti geriyorsun bu forumda fenerlilerin gelip burda laf yapmalarını istemiyorum arkadaş arkamızdan gülüp burda masumuz rolu yapıyorlar.Birkere malup olduğunuzda erkek gibi çıkın karşımıza.Şimdi milleti daha fazla germeyin defolun herkesin canı burnunda

Bazı Fenerbahçeli arkadaşlar var gerçekten dikkatli yorum yapan. Ama bazıları hakikaten işin suyunu çıkartıyorlar, iyiniyeti suistimal ediyorlar.

Onların forumunda Galatasaray adını düzgün yazarsan küfür yiyorsun birde üstüne ceza alıyorsun.. Burada ise kurallar "FB" bile yazmayın düzgün yazın diyor. Bu aradaki farkı anlayın ve iyi niyeti suistimal etmeyin.

Senin bu dikkatli yorum yapan dediklerin inceden inceden hem bize hem Galatasaray'a giydiriyor. Çok dikkatliler maşallah! Ceza almadan milleti çileden çıkartmayı iyi biliyorlar..

Bazı Fenerbahçeli arkadaşlar var gerçekten dikkatli yorum yapan. Ama bazıları hakikaten işin suyunu çıkartıyorlar, iyiniyeti suistimal ediyorlar.

Onların forumunda Galatasaray adını düzgün yazarsan küfür yiyorsun birde üstüne ceza alıyorsun.. Burada ise kurallar "FB" bile yazmayın düzgün yazın diyor. Bu aradaki farkı anlayın ve iyi niyeti suistimal etmeyin.

Benim masajlarım da incelensin. Elimden geldiğince tahrik etmemeye, dikkat ediyorum; ama bi arkadaş çıkıyor, sonrası çorap söküğü gibi geliyor... Ona izah ederken, başka bir arkadaş benim açıklamama yorum yapıyor, sonra o derken provakatör damgası diyorum...

Normal başlıkla ilgili yazdıklarımla değil, kendimi izah etmek için yazdıklarımla kışkırtıyor gibi görünüyorum...

Aziz Yıldırım, fenerasyonu ve medyayı yönettiği ve de fenerbahçe kollandığı sürece maalesef Türk Futbolu'nda ne huzur ne de bir ilerleme olacak. Haksızlıklar devam ederse tek yol UEFA'da hakkımızı aramak gibi görünüyor. Türkiye'de fenerbahçe alenen, her yönden kayrılıyor. Utanmasalar tek maçla geçiştireceklerdi. Rijkaard ve bizler olayın üzerinde biraz durduk diye sus payı olarak 2 maça çıkardılar.

Senin bu dikkatli yorum yapan dediklerin inceden inceden hem bize hem Galatasaray'a giydiriyor. Çok dikkatliler maşallah! Ceza almadan milleti çileden çıkartmayı iyi biliyorlar..

Aynen yok verilen ceza azdı Asy'de 5 maç burda 2 maç millet daha da geriliyor. Şunların bu foruma girmelerini istemiyorum.Yeter

Yok benim dediğim henüz bu konuda yazmadı daha..Bende farkediyorum kimin giydirdiğini ama sabır işte..Hakikaten mesela Ayhan Bey'in yazdıklarını antu.com da yazsak ne olur acaba?

Neyse hatta herneyse; " Söz gümüşse, sükut altındır " demiş atalarımız... Elbet vardır haklılık payları... Ortamı daha fazla germeden ben çıkayım... Hem ben, hem ortam sakinleşince girerim...

Hepinize iyi geceler...

Benim masajlarım da incelensin. Elimden geldiğince tahrik etmemeye, dikkat ediyorum; ama bi arkadaş çıkıyor, sonrası çorap söküğü gibi geliyor... Ona izah ederken, başka bir arkadaş benim açıklamama yorum yapıyor, sonra o derken provakatör damgası diyorum...

Normal başlıkla ilgili yazdıklarımla değil, kendimi izah etmek için yazdıklarımla kışkırtıyor gibi görünüyorum...

Mesela sen Keita ve Bilica aynı ceza alır mı der üstüne birde çüşş eklersen tepki alırsın..

Üstelik aynı hareketin aynı ceza alması kadar normal bir durum olmadığını bildiğin halde.

Sadece bu yazdıklarınızı ters çevirin kendi forumlarınızda yazdığnızı düşünün ne yaparlar adama..Bakın hala size tartışma ve cevap hakkı veriliyor bu forumda..

Neyse hatta herneyse; " Söz gümüşse, sükut altındır " demiş atalarımız... Elbet vardır haklılık payları... Ortamı daha fazla germeden ben çıkayım... Hem ben, hem ortam sakinleşince girerim...

Hepinize iyi geceler...

Git ve GELME

Her mesaja yetişmeye çalışmayın. %95 'i Galatasaray 'lıların olduğu bir ortamdasınız. Her okuduğunuz yoruma katılmak zorunda da değilsiniz. Katılmadığınız yorumlara ise yanıt yetiştirmeye çalışmayın. Her yoruma sizden bir yanıt gelince insanlar haliyle sizi karşı görüşü empoze etmeye çalışan kişi olarak görebilirler.

Önerim, hassas konuları geri plandan izlemenizdir.

Aziz Yıldırım, fenerasyonu ve medyayı yönettiği ve de fenerbahçe kollandığı sürece maalesef Türk Futbolu'nda ne huzur ne de bir ilerleme olacak. Haksızlıklar devam ederse tek yol UEFA'da hakkımızı aramak gibi görünüyor. Türkiye'de fenerbahçe alenen, her yönden kayrılıyor. Utanmasalar tek maçla geçiştireceklerdi. Rijkaard ve bizler olayın üzerinde biraz durduk diye sus payı olarak 2 maça çıkardılar.

Valla üstadım ok yaydan çıktı artık. Türk futbolu kaosun, şaibenin içine düşmüştür. Bundan sonra da bunu temizlemenin bir imkanı yoktur.

Adam 3 sene üst üste şampiyonluk sözü verdi. Bu sözün neler getireceğini anlamak için dahi olmaya gerek yok. Daha ilk yıldayız. Bu yıl FB'nin şampiyon olduğunu varsayalım. Seneye neler olabileceğini az çok tahmin edebiliriz. Ve daha sonra ki seneyi de...

Söylenecek çok şey var ama söylendiğinde bir faydası olmayacağı için söylemenin bir anlamı yok.

2 maç olayı dediğin gibi angarya cezası.Fener itiraz edecek,1 tane maçı İzmir'de seyircili oynatacaklar.Ahanda buraya yazıyorum.

KAFALARDAKİ SORULAR...

Özellikle Fenerbahçe'ye verilen iki maç seyircisiz oynama cezasının Ankaraspor maçını kapsayıp kapsamayacağı ise büyük bir merak uyandırıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan şu ana kadar bu konuda herhangi bir açıklamanın gelmemesi ise kafalardaki soru işaretlerini daha da arttırıyor.

Turkcell Süper Lig'de 11. haftada Kayserispor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan sarı-lacivertliler, kendi sahasında sırasıyla Ankaraspor (BAY), Kasımpaşa ve Ankaragücü ile oynayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ankaraspor'u ligden düşürmesiyle, bu maçı 3-0 hükmen kazanan Fenerbahçe'nin seyircisiz oynama cezasının bu maçta yürürlüğe konulup konulmayacağı ise büyük bir merak konusu.

HANGİ MAÇLAR SEYİRCİSİZ?

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe'nin hangi maçlarını seyircisiz oynayacağı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmazken, Türkiye Futbol Federasyonu da Ankaraspor'un küme düşürülme kararından sonra olası bu durumla ilgili de reel bir kararın altına imza atmadı.

Şayet Fenerbahçe'nin, 'bay' geçtiği Ankaraspor maçında seyircisiz oynama cezası yürürleğe girerse, sarı-lacivertliler Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda sadece Kasımpaşa maçını seyircisiz oynayacak.

Aksi bir karar halinde ise sarı-lacivertliler, Kasımpaşa ve Ankaragücü karşısında seyircisinden yoksun olarak mücadele etmek zorunda kalacak.

BILICA DERBİDE YOK!

Fenerbahçe ile Galatasaray derbisinden önce saha içerisinde yaşanan olaylara karışan ve sarı-kırmızılı futbolcu Arda Turan'a yumruk attığı televizyon görüntülerinden tespit edilen Brezilyalı savunma oyuncusu Bilica aldığı üç maçlık men cezası doğrultusunda, 13. haftada İnönü Stadı'nda oynanacak derbi maçında forma giyemeyecek.

* Türkiye Futbol Federasyonu daha önce, Ankaraspor ile maçı olan takımdan herhangi bir futbolcunun bu maçtan önce kırmızı kart görmesi durumunda Ankaraspor maçından bir sonraki haftada cezasını çekeceğini açıklamıştı.

sporx.com

BUNE YA

Bir şey olmaz. Ankaraspor yok sayılıyor artık ligde. O yüzden cezalarda o maç gündeme dahi alınmıyor. Yani Kadıköy ilk devreyi kapadı. Tabi ceza aşağı çekilmezse..

Şimdi şöyle bir tehlike var haftaya uefa maçları var ondan sonraki hafta da milli ara yani eğer play off a kalsaydık milli maçlar federasyon o haftaya özel maç yerine gidipte türkiye kupasını koyarsa ceza oraya gider ama normal şartlarda devre arasına kadar boşluk yok Türkiye kupası devre arası oynanıcak eğer değişmezse fener her türlü kapadı ilk yarıyı

KAFALARDAKİ SORULAR...

Özellikle Fenerbahçe'ye verilen iki maç seyircisiz oynama cezasının Ankaraspor maçını kapsayıp kapsamayacağı ise büyük bir merak uyandırıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan şu ana kadar bu konuda herhangi bir açıklamanın gelmemesi ise kafalardaki soru işaretlerini daha da arttırıyor.

Turkcell Süper Lig'de 11. haftada Kayserispor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan sarı-lacivertliler, kendi sahasında sırasıyla Ankaraspor (BAY), Kasımpaşa ve Ankaragücü ile oynayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ankaraspor'u ligden düşürmesiyle, bu maçı 3-0 hükmen kazanan Fenerbahçe'nin seyircisiz oynama cezasının bu maçta yürürlüğe konulup konulmayacağı ise büyük bir merak konusu.

HANGİ MAÇLAR SEYİRCİSİZ?

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe'nin hangi maçlarını seyircisiz oynayacağı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmazken, Türkiye Futbol Federasyonu da Ankaraspor'un küme düşürülme kararından sonra olası bu durumla ilgili de reel bir kararın altına imza atmadı.

Şayet Fenerbahçe'nin, 'bay' geçtiği Ankaraspor maçında seyircisiz oynama cezası yürürleğe girerse, sarı-lacivertliler Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda sadece Kasımpaşa maçını seyircisiz oynayacak.

Aksi bir karar halinde ise sarı-lacivertliler, Kasımpaşa ve Ankaragücü karşısında seyircisinden yoksun olarak mücadele etmek zorunda kalacak.

BILICA DERBİDE YOK!

Fenerbahçe ile Galatasaray derbisinden önce saha içerisinde yaşanan olaylara karışan ve sarı-kırmızılı futbolcu Arda Turan'a yumruk attığı televizyon görüntülerinden tespit edilen Brezilyalı savunma oyuncusu Bilica aldığı üç maçlık men cezası doğrultusunda, 13. haftada İnönü Stadı'nda oynanacak derbi maçında forma giyemeyecek.

* Türkiye Futbol Federasyonu daha önce, Ankaraspor ile maçı olan takımdan herhangi bir futbolcunun bu maçtan önce kırmızı kart görmesi durumunda Ankaraspor maçından bir sonraki haftada cezasını çekeceğini açıklamıştı.

sporx.com

BUNE YA

Hakikatten ha!Bunların zaten bi tane maçı Ankaraspor.Nasıl olacak şimdi?

Üst Alt