Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!

Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez

Ligde yok sayılıyor ankara zaten hiç oynanmayacak bir maçta ceza çekilmez mantık olarak böyle birşey imkansız

Bu işin cılkı çıktı.Daha 10.haftadayız ve bu durumlar mevcut.Çok net yani ben 34.haftaya 3 puan önde bile girsek Şampiyon olduk diyemem bu ortamda.

Cevap: Son Dakika! Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama,Bilica ve Keita'ya 3 maç cez

Emre, Lugano'yu ISIRDI... Onun için diye biliyorum... :rolleyes:

Hala utanmadan,sıkılmadan herşey ortada iken o pozisyonda ısırdı diyebiliyorsunuz yaa...Bu duruma kısacası körlük oda değilse göz göre göre yalan atmak denir...

Sabri neden aldı?Bulamadın mı sallayacak birşey veya bu kadar yüzsüzlük yapamam mı dedin...

Soruyorum,o şerefsiz baroninin maç boyu yaptıklarını Alisamiyende Sabri yapsaydı neler olurdu.Kaç maç ceza alırdı,Bu şeref yoksunu medya neler yazardı..Ulan olayların baş sorumlusu boroniyken medyada olayların baş sorumlusu arda ilan edildi..Hangimiz o harekete tepki vermezdik...Ama bana göre arda maç boyu iyi sabretti.Ben olsaydım o eziğin kafasını gözünü kırardım..

O maç Ankara'da ama işte.Sorun orada.

Fena çakılmışız o zaman..:eek: Neyse bence böyle zorlu deplasmanların son maça kalması güzel. Şampiyonluk için önemliyse her şekilde alırız ama erken bir haftada oynansa puan kaybetme ihtimalimiz daha fazla..

fener in ekmeğine bal sürüp yedirtcekler şimdi .Ankaraspor maçında o cezalı maçlardan birini oynamış kabul edilirse vay halimize.Bu senede şampiyonluğu aldılar elimizden:(

Cevap: Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!

Adil ceza diyenlere katılmıyorum..Lakin yakın zamanda 5 maç ceza aldığımız Fenerbahçe maçında;ne bir hakemin kafası yarıldı,ne bir futbolcunun yerde kaldığını hatırlıyorum,ne de bir votka şişesi,ne de bir ses bombası..!

Adil ceza diyenlere katılmıyorum..Lakin yakın zamanda 5 maç ceza aldığımız Fenerbahçe maçında;ne bir hakemin kafası yarıldı,ne bir futbolcunun yerde kaldığını hatırlıyorum,ne de bir votka şişesi,ne de bir ses bombası..!

Ahhh be biraderr:)

Eyvallah deriz yine! Yine deriz bee! takma kafanaa..Sıkma o tatlı canını..

Gün gelecek devran yine dönecek rahat oluver..

O 5 mac ceza aldigimiz gunu hic ornek vermeyelim bence,malesef fenerbahce bu sene o performansa erisemedi,

illa kafa yarmak gerekmez,koltuk birakmadik biz ve kara bir lekeydi adeta.ayrica fenerin cezasi az ise keita'nin cezasi da az.

yani hepsi dogru,ya da hepsi yanlis.

Hepsi yanlış,cezalar daha ağır olmalıydı kesinlikle.

1-) Yardımcı hakemin kafasının yarılması cezası artık kesinleşti. 2 maç seyircisiz.

2-) Keita' nın kafasına cisim atılması serbest. Hatta Keita bu cismi temsilciye götürürse azar işitecek + sarı kart alacak

3-) Provakasyon yapan Baroni' ye ceza meza yok. Baroni' nin maç içinde Arda' ya attığı yumruğa da ceza yok. Maç sonunda söylediği Arda ayağıma bastı yalanına da ceza yok.

4-) Küfürlere ceza gelmemiş.

5-) Fenerbahçe' nin tribünde açtığı A..... A.. Galatasaray pankartına ceza yok.

6-) Galatasaray cisim atınca 5 maç ceza, Trabzon cisim atınca 5 maç ceza, Diyarbakır cisim atınca 3-5 maç ceza. Fener atınca 2 maç.

7-) Seramonide çocukların üstüne cisim atılmasına ceza yok. (Baros ve Servet' in seyirciye durun dediği)

:emrah: Antu.com' un başlattığı kara propagandayı hurriyet.com.tr üzerinden "Fener' e 1 maç ceza geliyor, Keita' ya atılan cisim zaten GS tribününden gelmişti" duyuranlar hedeflerine ulaştı.

9-) Sabri' ye maç içinde kart görmediği halde görüntülerden takdiren ceza verenler Gökhan Gönül' ü neden PFDK' ya sevketmediler? Önden boğaz sıkmak ceza sebebide arkadan enseden kapınca Elano' yu, suçsuz mu olunuyor?

10-)Oyundan ağır ağır çıkan Kazım'a neden müdahele edilmedi? Arda' yı Antep maçında bir tartaklamadığı kalmıştı B.Gezer' in.

11-) Leo Franco'ya maç boyunca tutulan lazer. Maçtaki en buyuk fiyaskolardan biridir bu. Lazeri de mi göremediler????

12-) Galatasaray taraftarına köprüden taş atılması.

Peki 1 haksız penaltı attırıp 1 ofsayt golle işi bitiren, yardımcı hakemini delik deşik kafa ile maça çıkaran adam ne oldu?

Derbinin hakemi Bünyamin Gezer, karşılaşmanın gözlemcisi Yavuz Karaozan`dan `iyi` not aldı. Karaozan`ın raporu dün MHK`ye ulaşırken, Gezer`e verdiği notun 8.2, yani vasatın üzerinde `iyi` olduğu öğrenildi.

Mahmut Özgener:İzmirli

Oğuz Sarvan:İzmirli

Yavuz Karaozan:İzmirli

Bize ofsayttan gol yediren adam: İzmirli

Tesadüf bunlar takılmayın. Adil değil mi ceza? Peki. Bu olayların tamamı örneğin Fenerbahçe-Arsenal maçında olsa ne ceza verilirdi Fener' e????

Afiyet olsun herkese.

Aslında gene cezalar az ama 3 maç boyunca Önder ve Bekir'in oynaması Fener'e en büyük ceza.:D

Ceza 1 maca iner Bilicanin cezasi 2 mac ve 1 maca indirilir bi sekilde

angutları kes

Bu Kadarına Ulusoy Cesaret Edememişti !

Mahmut Özgener başkanlığındaki futbol federasyonu Türk Futbolu`na en karanlık çağlarını yaşatan Haluk Ulusoy Federasyonu`ndan hiç bir farkının olmadığını kanıtladı. Onlar da Fenerbahçe düşmanı lobilerin esiri oldular ve Galatasaray maçında çıkan olaylar için Fenerbahçemize 2 maç seyircisiz oyanma cezası, futbolcumaz Fabio Bilica`ya da 3 maç oynamama cezası verdi.

Mahmut Özgener Galatasaray seyircisinin neden olduğu olaylar nedeniyle Fenerbahçe`ye ceza veren ilk Federasyon başkanı olma şerefine (!) de böylece ulaşmış oldu. Bu kadarını Haluk Ulusoy bile yapmamıştı. Kendisini tebrik ederiz.

ulan adiler hakemleri baglayan sizsiniz ne konusuyosunuz

Kafa vurmak 5 mac

kafa atmaya teşebbüsten 4 mac

Kufur etmek 3 mac

YUMRUK atmak 3 mac

yorum sizin

0.jpg

Üst Alt