Fenerbahçe'ye Şok Üstüne Şok! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye Şok Üstüne Şok!

Serefsizsin UEFA, soz konusu turk olunca basin cezayi, adamlar 12 kisiye ragmen sakin durmaya calistilar, ama bi yere kadar, ben bile hakeme ana avrat girdim

Serefsizsin UEFA, soz konusu turk olunca basin cezayi, adamlar 12 kisiye ragmen sakin durmaya calistilar, ama bi yere kadar, ben bile hakeme ana avrat girdim

3o85xDEJsTDEp5fwhG.gif

gerçek gsli, adam gibi adam ivan bebek'e küfredene gsli demem. kusura bakma joseph kardes

Boyle dusunmek cok yanlis, seni gibi cok dusunenler var, ondan zaten derbilerde rakip taraftari stad'a almiyorlar. Yok onlar basarili olmasin sadece biz olalim, ulke puanlarini sadece biz mi aliyoruz? Obur turk takimlari ulke icin puan almiyorlar mi? Soz konusu ulke puani ise, her turlu desteklerim guzel kardesim, benim dusuncem bu.

Uefa gerçekten rezil bir kulüp bizim fenerasyon bile Baytara hakemi itti diye 10 küsur maç verdiler.
Uefa ise volkana toplam 10 maçlık ceza bile verememiş nerdeyse

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Uefa gerçekten rezil bir kulüp bizim fenerasyon bile Baytara hakemi itti diye 10 küsur maç verdiler.
Uefa ise volkana toplam 10 maçlık ceza bile verememiş nerdeyse

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Fb'nin elemelerde 4 uefa gruplarında 6 maç yapma ihtimali yüksek olduğu için Volkan'ın cezası 10 maça tekabül ediyor aslında.

Üst Alt