Fenerbahçe'ye Şok Üstüne Şok! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye Şok Üstüne Şok!

gurbetcilerin cogu boyle, yok olurum turkiyem dinlerle sonra butun turk takimlarini tutarlar. baslarim simdi ulke puanimiza ya.

gurbetcilerin cogu boyle, yok olurum turkiyem dinlerle sonra butun turk takimlarini tutarlar. baslarim simdi ulke puanimiza ya.

Ülke puanı önemli. Bak Favre Nice'e gitti diye feryat ediyor insanlar. Kimse ilk 10'da bile olmayan bir lige gitmek istemiyor, maçları TV'de bile yayınlanmıyor, herkes ilk 4-5'te olan ligde çalışmak istiyor.

Ayrıca Almanya Ingiltere Ispanya 4 takımla gidiyor, Italya Fransa 3, format değişikliğini konuştukları gibi yaparlarsa biz yakında CL'ye gidemeyeceğiz, belli ülkelerin takımları gidecek sadece.

Onun için ülke puanı önemli. Beşiktaş Konya Başakşehir filan bunlar puan almalı.

Son düzenleme:
Volkan hak etti net bir şekilde.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

aynı durumun başımıza geldiğini düşünelim yine de hak etti diyebilecek miydik ?
hayır sanmıyorum .
kaldı ki o ivan bebek kasden o maça atandı o maçta değil fener hiçbir takım turla dönemezdi.
izlerken ben de zevk aldım yalan değil fenerin elenmesine sevindim ama volkan şen asla hak etmedi bu cezayı.
ağır tahrik altındaydı. ivan bebek ve selçuk inan'ın bu konuda hatırasını fotoğrafta verdim.
biz olsak tekme tokat dalardık belki.
profesonel futbolcuların sinirleri de profesyonel oluyor demek ki.

Son düzenleme:
aynı durumun başımıza geldiğini düşünelim yine de hak etti diyebilecek miydik ?
hayır sanmıyorum .
kaldı ki o ivan bebek kasden o maça atandı o maçta değil fener hiçbir takım turla dönemezdi.
izlerken ben de zevk aldım yalan değil fenerin elenmesine sevindim ama volkan şen asla hak etmedi bu cezayı.
ağır tahrik altındaydı.
biz olsak tekme tokat dalardık belki.
profesonel futbolcuların sinirleri de profesyonel oluyor demek ki.

Evet diyecektik Engin gidip Cücü'nün yakasina yapişti. ceza doğruydu. Burada doğru iş yapilmiş.

Ülke puanı önemli. Bak Favre Nice'e gitti diye feryat ediyor insanlar. Kimse ilk 10'da bile olmayan bir lige gitmek istemiyor, maçları TV'de bile yayınlanmıyor, herkes ilk 4-5'te olan ligde çalışmak istiyor.

Ayrıca Almanya Ingiltere Ispanya 4 takımla gidiyor, Italya Fransa 3, format değişikliğini konuştukları gibi yaparlarsa biz yakında CL'ye gidemeyeceğiz, belli ülkelerin takımları gidecek sadece.

Onun için ülke puanı önemli. Beşiktaş Konya Başakşehir filan bunlar puan almalı.

Rieraland 5 takimla gidiyor

Evet diyecektik Engin gidip Cücü'nün yakasina yapişti. ceza doğruydu. Burada doğru iş yapilmiş.

cinayet bile ağır tahrik altında işlendiği zaman indirim olurken bu ceza ağır olmuş.
engin'e de o ceza verilmemeliydi.
avrupa arenasında durduk yere hiçbir topçu hakeme fiziksel saldırıda bulunmaz .
işin ucunda futbol hayatının bitmesi bile olabilirken.

işin kötü kısmı türk takımlarına karşı yapılan bir komploydu.
başrolde yine ivan bebek.

cinayet bile ağır tahrik altında işlendiği zaman indirim olurken bu ceza ağır olmuş.

saka misin arkadas
cinayeti minayeti ne karistiriyorsun
mantik var beyin var

Son düzenleme:

sacmalama d. tuna

Kimseye komplo filan yapılmadı, Türkiye'de işine gelmeyen durumlarda "komplo" demeye alışmış bunlar böyle komplo teorileriyle kendilerini kandırıyor, kendileri lehine daha çok hata olduğunda seslerini çıkarmıyorlar, olur böyle şeyler deyip geçiyorlar. Fener 2 hata yüzünden elenmedi orda 2-1 kaybetseler bile yetiyordu.

Durduk yere diil hiçbir koşulda hakeme dokunamazsın.

Üst Alt