Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Cevap: Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

mustafa-kemal-ataturk-resimleri-7.jpg

Bizde koskoca ATAMIZIN resmini asalım. Görsünler bakalım o zaman.

Haftaya 2 stada da bu posterden asmak lazım.Hem bizim hem fenerin asması lazım.

Biz size avrupalı olamazsınız demedik adam olamazsınız dedik diye hem samiyende hem de kadıköyde pankart açılmalı bence. Yada bunun gibi ortaklaşa bir hareket olmalı. Ülkemize yapılan hakaretlere ortak cevap verelim ki oturduklarıyla kalsınlar. Bi de bu ikisini elersek amma olur tadından yenmez

Aynen renkdaş iki stadda boyle pankart açılsa süper olur. Uzun yıllar unutulmaz...

Fransız 6S - Antu.com Forumları ver.19.07

Vay anasını birde buraya bak istersen :mad:

Link silinmeden baksın herkes benim niye dalga geçtiğimi okuyun.

Yav ona bakarsak onların da başkanları Atamıza suikastten idam edildi. Eski defterleri açmaya lüzum yok. Sonuçta fenev üzerinden milli değerlerimize hakaret edildi değil mi. Üstelik duyarlı fener taraftarı da tepkisini dile getirmiş. Bardağın dolu kısmını görmek lazım böyle durumlarda

Roma, İtalya'da değil mi? Konstantinapolis demek istedin sanırım.

Roma şehrinden değil, Roma İmparatorluğu'ndan bahsediyorum. Hatta sonradan Doğu Roma-Batı Roma olarak ikiye ayrıldı. Doğu Roma; Bizans oluyor. Yunanlar, Avrupalılar tarafından Doğu Roma'nın(Bizansın) devamı olarak görülüyor. İstanbul'a da hala Bizans'ınmış gibi muamele yapıyorlar, Türkçe İstanbul yerine Bizans'taki ismi olan Konstantinapolis felan diyorlar...

Onu bunu bırakın şimdi ben Ülkeme laf söyleyeni alkışlamadım !

Bu adilerin nasıl inasnlar olduğunu bildiğim için dalga geçtim alay ettim yunan takımıyla!

Ama bazılarının bi anda Türk lüğü aklına geldi! Herkes düşünüp yargılamadan ahkam kesmesin başta moderatörler.

Bi başlıkta veya konuda yanlışlık varsa düzeltirsin veya uyarırsın.

Herkes haddini bilsin.

Hayır kardeşim adamların niyetleri belli tercuman hatası felan alakası yok ne alaka Yunanistan oha yani hangi çağ da yaşıyoruz

Roma şehrinden değil, Roma İmparatorluğu'ndan bahsediyorum. Hatta sonradan Doğu Roma-Batı Roma olarak ikiye ayrıldı. Doğu Roma; Bizans oluyor. Yunanlar, Avrupalılar tarafından Doğu Roma'nın(Bizansın) devamı olarak görülüyor. İstanbul'a da hala Bizans'ınmış gibi muamele yapıyorlar, Türkçe İstanbul yerine Bizans'taki ismi olan Konstantinapolis felan diyorlar...

Tamam anladım. Roma deyince direk aklıma İtalya'da ki Roma geldi.

Resmen istanbula yunanistan demek istemişler, fenev istanbul takımı ya.

Fener inşallah şu şerefsizleri 5 lersin

Onu bunu bırakın şimdi ben Ülkeme laf söyleyeni alkışlamadım !

Bu adilerin nasıl inasnlar olduğunu bildiğim için dalga geçtim alay ettim yunan takımıyla!

Ama bazılarının bi anda Türk lüğü aklına geldi! Herkes düşünüp yargılamadan ahkam kesmesin başta moderatörler.

Bi başlıkta veya konuda yanlışlık varsa düzeltirsin veya uyarırsın.

Herkes haddini bilsin.

Sen böyle konuşursan haddini bildirmeyi bilirler ! Ağır hitaplarda bulunma insanlara herkes haddini biliyordur. Laflarını seçerek kullan nereye gideceğini bilerek konuş.

Üst Alt