Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Cevap: Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Onu bunu bırakın şimdi ben Ülkeme laf söyleyeni alkışlamadım !

Bu adilerin nasıl inasnlar olduğunu bildiğim için dalga geçtim alay ettim yunan takımıyla!

Ama bazılarının bi anda Türk lüğü aklına geldi! Herkes düşünüp yargılamadan ahkam kesmesin başta moderatörler.

Bi başlıkta veya konuda yanlışlık varsa düzeltirsin veya uyarırsın.

Herkes haddini bilsin.

Yapılan uyarılara verdiğin cevaplardan zaten had sınırın hakkında yeterli bilgiyi verdin bize. Teşekkür ederiz...

Benim için Yunandan farkları olmamalarına rağmen bu yapılanın kasıtlı olduğu açık ve çok adice.

Çok ucuz ve saçma bir tahrik. İstanbuldaki maçta mutlaka karşılık verilmeli. Fransızların hassas noktaları nedir bulunup onunla ilgili bir anons yapılabilir.

Ezikler bize fransız takımı derken iyi bz bişe dedıkmi kotu oluyoz. Bu hakaret bjkye yada başka turk takımına yapılsaydı sesimi cıkarırırdım ama bu fb nefret var içimde arkadaş yanliş yoldaym ama yapacak bişe yok ben buyum ;-):-D

Ezikler bize fransız takımı derken iyi bz bişe dedıkmi kotu oluyoz. Bu hakaret bjkye yada başka turk takımına yapılsaydı sesimi cıkarırırdım ama bu fb nefret var içimde arkadaş yanliş yoldaym ama yapacak bişe yok ben buyum ;-):-D

Fenere yapılmış bir olay değil tribünde Türk bayrakları olması yeterli onlar için

fener zaten Rum takımı herifler doğru anons yapmışlar niye kızıyorsunuz...

Ayrıca burdaki Galatasaraylılarında maşallah %90'ı Fransızların yaptığına ayıp demiş..

Ama fenerlilerin rahat %90'ı ise Galatasaraylıları vatan haini Fransızlar olarak nitelendiriyor,bu da ilginç...antuda Lille maçından önceki yorumlarına bakın..

Yunanistan'ı Atinada 4-1 yendiğimiz maç öncesi antu'nun Türkiye-Yunanistan maçında kimi destekliyorsunuz anketinde fenerlilerin %75'i Yunanistanı destekliyorum şıkkını işaretlemişti,sebebide Fatih Terim'in Milli Takımın başında olup Galatasaraylı futbolcuları oynatmasıymış,Forza Hellas diye kı.ını yırtıyorlardı antuda fenerliler,hatta screenshot almıştım o gün ama o resmi bulamıyorum bir türlü

fenerliler bize benzemezler ikiyüzlüdürler o yüzden popülist yaklaşımları bırakın

Kardeşim saf mısınız olayın angut.com daki gerizekalılarla hiç bir alakası yok ananons yapılırken akılda fener yoktu bizzat gurbetçilere Türkiye'ye yapılmış saygısızlık

fener zaten Rum takımı herifler doğru anons yapmışlar niye kızıyorsunuz...

Ayrıca burdaki Galatasaraylılarında maşallah %90'ı Fransızların yaptığına ayıp demiş..

Ama fenerlilerin rahat %90'ı ise Galatasaraylıları vatan haini Fransızlar olarak nitelendiriyor,bu da ilginç...antuda Lille maçından önceki yorumlarına bakın..

Yunanistan'ı Atinada 4-1 yendiğimiz maç öncesi antu'nun Türkiye-Yunanistan maçında kimi destekliyorsunuz anketinde fenerlilerin %75'i Yunanistanı destekliyorum şıkkını işaretlemişti,sebebide Fatih Terim'in Milli Takımın başında olup Galatasaraylı futbolcuları oynatmasıymış,Forza Hellas diye kı.ını yırtıyorlardı antuda fenerliler,hatta screenshot almıştım o gün ama o resmi bulamıyorum bir türlü

fenerliler bize benzemezler ikiyüzlüdürler o yüzden popülist yaklaşımları bırakın

Antu ile sidik yarışımı yapıyorsun ? Zeka seviyeniz onlar kadar ise birşey diyemem.

Herkes kendi yaptığı ile sorumludur.

Örnek veriyorum bak sadece örnek ;

Senin mantığın şuna geliyor fenerliler sattı devleti bende satacağım kardeşim sizene felan oluyor yani.

Antu ile sidik yarışımı yapıyorsun ? Zeka seviyeniz onlar kadar ise birşey diyemem.

Herkes kendi yaptığı ile sorumludur.

Örnek veriyorum bak sadece örnek ;

Senin mantığın şuna geliyor fenerliler sattı devleti bende satacağım kardeşim sizene felan oluyor yani.

ne alakası var senin verdiğin örnek çok uç bir örnek,devleti satmak falan..

Popülist yaklaşıp kendinizi beğendirmeye çalışmayın bazılarına yok Yunan takımı diye çağırmışlarmışta sinirlenmişsiniz..

Bunu diyorsunuz ama Lille gol atarken sevinçten havalara uçmasını biliyorsunuz

Televizyon başında Fransızların gol atması için dua edip maç bittikten sonra Fransızların yaptığı anonsa ayıp diyen herkes ikiyüzlüdür,kendinizi kandırmaya devam edin...

Çok doğru anons yapmışlar o anonsu yapanın ağzına sağlık...

Popülist yaklaşıp kendinizi beğendirmeye çalışmayın bazılarına yok Yunan takımı diye çağırmışlarmışta sinirlenmişsiniz..

Televizyon başında Fransızların gol atması için dua edip maç bittikten sonra Fransızların yaptığı anonsa ayıp diyen herkes ikiyüzlüdür,kendinizi kandırmaya devam edin...

Sadece bir örnek ?

Nereden biliyorsun goool diye bağırdığımı muneccinmisin ? Neyse tartışmıyacağım sizin ile sizin düşüncenizdir.

Arkadaşlar bu maçda niye fenerin yenilmesini istiyosunuz anlamadım, yensinlerde liverpool ile eşleşsinler ve türkiyeye yapılan saygısızlığa kapak taksınlar.

Yahu yorum yapıyorsunuz da ucu nerelere gidiyor düşünün bakalım

Ben fenerin sportif olarak başarısızlığını tabi ki isterim ama kalkıpta orada o stadta yok yunanistandan gelen bilmem ne diye şerefsizlik yapılırsa tepki mi koyarım

Bizim maçta da o şerefsizin posteri açıldı ona bakarsan ne yani şimdi fenerliler helal olsun iyi ki poster açmışlar mı diyecekler?

Ayrıca bu madridlliler harbi salakmış, o posteri açmaları bizim lehimize oldu, bundan daha iyi motive edemezlerdi bizim oyuncuları. Maç 1-1 gidiyo son dakkada freekick kazanıyoz ve servet ceza sahasında. Galip gelmek için çıkmışlar 2. yarıya belli.

1-4 lük yunanistan maçındada anyısı olmuştu

Arkadaşlar tamam feneri sevmeyebilirsiniz ama orada Türklere karşı yapılan çok büyük saygısızlık vardır. Lütfen onların seviyesine inmeyelim.

Üst Alt