Fernando ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beğendiğim bir oyuncu. İlginç bir çalım atma tekniği var. Orta sahada bence bizim ligimiz için çok çok etkili olur. Guardiola için teknik anlamda yetersiz kalabilir fakat en büyük sıkıntımız rakibin ön alanda yaptığı baskıyı 45 yan pasla bir türlü aşamamamız olduğu düşünülürse Fernando bu sıkıntıyı Galatasaray'a yaşatmaz. Feghouli transferi ile ilgili habire haberler çıkıyor fakat ben pek ciddi bir bilgi almadım kendisiyle alakalı. Ama Garry, Belhanda ve Feghouli oldukça hareketli isimler. Orta alan oyuncularımızın top kullanma becerisi kadar pas opsiyonu sıkıntısı da çekiyordu takım. Gomis'in de etkisiyle hareketli bir ön hata sahip olursak bu sezon o sıkıntıyı yaşamayabiliriz. Keşke Sneijder gitmeseydi diyorum. Bana göre Fernando, Belhanda, Sneijder 3'lüsü orta alanda ne kadar zayıf da görünse Atiba, Oğuzhan, Talisca 3'lüsünden defansif olarak daha zayıf olmazlardı. Fakat yazmadan edemicem maliyetleri bir kenara bırakıyorum çünkü Belhanda'nın gelişi ve Sneijder'in gidişi maliyet olarak dünya transfer tarihine girer. Ancak Fernando, İmbula ile birlikte alınırsa Galatasaray sahada Sneijder'i fazla özlemez.

Yine de şuna bakıp hüzünlenmemek elde değil.
https://pbs.twimg.com/media/DEz7K4tXsAEC2Hs.jpg

Bu adamin ismine cok benzeyen , market degeri hir tik yukarida olan bir adam daha var ayni takimda ,videolarini izledigimde cok daha etkin bir oyuncu , satis ihtimali var mi city acisindan bilmiyorum ama bir tane al tam al tanimina uygun bir adam

Şimdi fernandonun maliyeti 5-6 milyon gibi konuşuluyor.Venkörle aynı tipte oyuncu diye biliyorum.Onun ise maliyetinin daha düşük olduğu söylenir.Aynı zamanda yaş olarak da küçük.İki oyuncuyu da izlemediğim için soruyorum venkörü almak daha mantıklı değil mi?

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

Şimdi fernandonun maliyeti 5-6 milyon gibi konuşuluyor.Venkörle aynı tipte oyuncu diye biliyorum.Onun ise maliyetinin daha düşük olduğu söylenir.Aynı zamanda yaş olarak da küçük.İki oyuncuyu da izlemediğim için soruyorum venkörü almak daha mantıklı değil mi?

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

ben venkör denen elemanı hic izlemedim ama gömülü oynayan tek yönlüymüs anladıgım kadarıyla en önemlisi cok seri degil

ama city izlemeyen yoktur fernando bence üstdüzey birönlibero cift yönlü degil ama aynen meloya benziyor hem agresif ve hücuma sürekli katkısı var oyunu acıyor

imbula + fernando olursa zaten kaymaklı ekmek kadayıfı olur

Bu adamin ismine cok benzeyen , market degeri hir tik yukarida olan bir adam daha var ayni takimda ,videolarini izledigimde cok daha etkin bir oyuncu , satis ihtimali var mi city acisindan bilmiyorum ama bir tane al tam al tanimina uygun bir adam

Öyle bir ihtimal yok.

Fernando'yu alır Galatasaray, City Fernando'yu Amerika kampına götürmedi, transfer görüşmelerini bitirsin diye geride bıraktı. Tahminim 7-8 milyona belki biraz daha düşük fiyata 6-7 milyona birkaç gün içinde Galatasaray'a transfer olur başka bir talibi yok galiba.

Milliyet'in sürmanşet yaptığı gibi "dünya yıldızı" değil ama onu söyliyim, utility player, gerektiğinde girip görev alan görev adamı. Savunması fena diildir, teknik anlamda biraz düz tabi, yoksa zaten konuşulan rakamlara alamazsın. Ama işini görür karakteri de iyidir, önemli olan da o.

Son düzenleme:
selcuk ile donk gitse fernando-imbula icin yıllık ücret acılıyor zaten.

keza selcuk'u cin'e 5'e falan satask fernando nun bonservisi hemen hemen cıkar. imbula kiralık, tutarsa parayı basıp gelecek sezonun bütcesi ile alırız.

satın artık şu selcuk'u.

Üst Alt