FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)

pc de battı zaten futbol oyunları,bu yüzden pes 6 dan iyi olan her oyun kabul görecektir...

Arkadaşlar Yazdıklarınızı Okudum...

Şimdi Buraya Umut'un Dediği Gibi Fifa Oynamayan Pes Taraftarlı Siz Gidin.Kendi Forumunuzda Tartışın Bunu.Peste 4 Lig Var. E Doğal Olarak Face lere Çalışılması Mecburi.

Şimdi Fifa da 50 Lig Var.Bu Adam Hangi Adama Çalışsın.Tabi ki Tanınmış Adamlara Çalışıcak.

Pes 10 u Oynadım Ve Oyunda Saçma Sapan Koşular Adamlar Odun Yutmuş Gibi Koşuyolar Resmen.Peste Koşu Her Adama Özel Değil 10 tane Koşu Tipi Var.

Fifa da Her Oyuncuya Özgü Bi Koşu Tipi Var.Her Oyuncuya Özgü Vuruş Stili Var.

Dünyanın En İyi Ligi Olan İNGİLTERE PREMİER LİGİ Lisanssız Olabilir mi Ya?

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligiymiş.

İyide Fifada Menejer Moduna Girin 2. Sezon Zaten Böyle Bi Turnuva Oluyo.

Gelelim En Önemli Noktaya Peste Savunma Diye Bir Şey Yok Hele Bide Rakibinin Karşısında 10 Kişi Kaldıysan Vay Senin Haline.

Rakibin Seni Çok Fena Yapar.

Fifada 10 Kişi Kal Takıma Counter Attack Talimatı Ver.

Barcelona-İnter Maçındaki İnter'in Yaptığı Defansı Yapabiliyosun Ya...

Peste Ayak İçi Gibi Ve Sert Vuruş Seçenekleri Yok.

Fifada Ayak İçi ve Sert Vuruş Seçenekleri Var.

Peste Adam Pozisyonu Nasılsa Öyle Vuruyo..

Fifada Bunu Senin İsteğine Göre Yapıyo..

Bu Güne Kadar Hangi Futbol Oyununda Gol Sevincini Kendin Yapıyosun..

Fifa 09 ve 10 da Gol Sevinci Senin Elinde...

Pesteki Futbol Messi yada Ronaldoyu Alın Kontrolünüze.Alın Başınızı Gidin Sizi Durduran Bi Oyuncu Olamıyo...

Ama Fifada Tamamen Takım Oyunu.

Bide Pesteki Kaleciler Armut

Ama Fifada Kaleciler Sonuna Kadar Devam Ediyo Topu Kurtarmak İçin.

Peste 6 Pastan Kalecinin Top Kurtarması İmkansız

Fifada İse 6 Pastan Kurtarmak Mümkün....

Ben Bunu Fifa 08 den Beri Diyorum.

SİZİN İÇİN TAKIM OYUNU ÖNEMLİYSE EVERY TİME:FİFA

AMA YOK GOL ŞOV DİYOSANIZ:pES Hakkaten PES

FİFA 10 Yada FİFA 09 PS3 Oynamak İsteyenler Eklesin

PSN: defender_1905

Arkadaşlar Yazdıklarınızı Okudum...

Şimdi Buraya Umut'un Dediği Gibi Fifa Oynamayan Pes Taraftarlı Siz Gidin.Kendi Forumunuzda Tartışın Bunu.Peste 4 Lig Var. E Doğal Olarak Face lere Çalışılması Mecburi.

Şimdi Fifa da 50 Lig Var.Bu Adam Hangi Adama Çalışsın.Tabi ki Tanınmış Adamlara Çalışıcak.

Pes 10 u Oynadım Ve Oyunda Saçma Sapan Koşular Adamlar Odun Yutmuş Gibi Koşuyolar Resmen.Peste Koşu Her Adama Özel Değil 10 tane Koşu Tipi Var.

Fifa da Her Oyuncuya Özgü Bi Koşu Tipi Var.Her Oyuncuya Özgü Vuruş Stili Var.

Dünyanın En İyi Ligi Olan İNGİLTERE PREMİER LİGİ Lisanssız Olabilir mi Ya?

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligiymiş.

İyide Fifada Menejer Moduna Girin 2. Sezon Zaten Böyle Bi Turnuva Oluyo.

Gelelim En Önemli Noktaya Peste Savunma Diye Bir Şey Yok Hele Bide Rakibinin Karşısında 10 Kişi Kaldıysan Vay Senin Haline.

Rakibin Seni Çok Fena Yapar.

Fifada 10 Kişi Kal Takıma Counter Attack Talimatı Ver.

Barcelona-İnter Maçındaki İnter'in Yaptığı Defansı Yapabiliyosun Ya...

Peste Ayak İçi Gibi Ve Sert Vuruş Seçenekleri Yok.

Fifada Ayak İçi ve Sert Vuruş Seçenekleri Var.

Peste Adam Pozisyonu Nasılsa Öyle Vuruyo..

Fifada Bunu Senin İsteğine Göre Yapıyo..

Bu Güne Kadar Hangi Futbol Oyununda Gol Sevincini Kendin Yapıyosun..

Fifa 09 ve 10 da Gol Sevinci Senin Elinde...

Pesteki Futbol Messi yada Ronaldoyu Alın Kontrolünüze.Alın Başınızı Gidin Sizi Durduran Bi Oyuncu Olamıyo...

Ama Fifada Tamamen Takım Oyunu.

Bide Pesteki Kaleciler Armut

Ama Fifada Kaleciler Sonuna Kadar Devam Ediyo Topu Kurtarmak İçin.

Peste 6 Pastan Kalecinin Top Kurtarması İmkansız

Fifada İse 6 Pastan Kurtarmak Mümkün....

Ben Bunu Fifa 08 den Beri Diyorum.

SİZİN İÇİN TAKIM OYUNU ÖNEMLİYSE EVERY TİME:FİFA

AMA YOK GOL ŞOV DİYOSANIZ:pES Hakkaten PES

FİFA 10 Yada FİFA 09 PS3 Oynamak İsteyenler Eklesin

PSN: defender_1905

Diyelim Manager yapıyorsun. Karşına bir takım çıktı. Senin adamların gayet gerçekçi ama rakip takımın oyuncuları alakasız, garip tipli adamlar. Bununla mı oynamak istersin, yoksa baktığın her adamdan kim olduğunu mu ? Bırak Romanya, İsviçre ligi de olmasın. Ayrıca bunları düzeltmek için bir çok yama vs. var.

Diyelim Manager yapıyorsun. Karşına bir takım çıktı. Senin adamların gayet gerçekçi ama rakip takımın oyuncuları alakasız, garip tipli adamlar. Bununla mı oynamak istersin, yoksa baktığın her adamdan kim olduğunu mu ? Bırak Romanya, İsviçre ligi de olmasın. Ayrıca bunları düzeltmek için bir çok yama vs. var.

İyi Güzel Demişsinde...

Bunları Düzeltmek İçin Yama Var Diyosun PS3 e Güncelleme Geliyo Sadece.. Lig EKLEME YAMASI DİYE BİŞİ YOK...

Peste TSL de YOK bunadamı Bırak Olmasın Diceksin.....

Peste BUNDESLİGA da Yok....

Senin adamların gayet gerçekçi ama rakip takımın oyuncuları alakasız, garip tipli adamlar. Bununla mı oynamak istersin, yoksa baktığın her adamdan kim olduğunu mu ?

Fifa Zaten Gerekli Adamları Yapıyo....Benzemeyen Oyuncu Tanınmamış Takımlarda.

Ben Adamın benzerliğine Bakmam.....

Oynanışta. Her Konuda Fifa Pesi Eziyomu EZİYO.Ben Buna Bakarım.....

Fifa 11 PC, ps3 kalitesinde olacak,ea dan resmi açıklama geldi.Pes in yüzüne bile bakmam artık :D

KONAMI'ye benzediler.

Belki de KONAMI yıllardır orjinal futbol görüntüsünde oyun oynatıyor bizlere.

ben beğenmedim... pes e de fifayada yıllarımı verdim ama şunu söyliim ki açıkara pes..

üstüne tanımam...

ben fıfa 2007 den itibaren ea nin çıkarttıgı bütün fıfaları oynadım geneldede only intenet uzerinden oynanıyor fifa geneldede fıfa 2008 daha cok oynaniyor sonra fıfa 09 geliyor bu yılkı fıfa 11 grafik acisindan deil ama oyun gerçekçi gibi gözükmesinde ilerlemeleri cok bekliyorum

İyi Güzel Demişsinde...

Bunları Düzeltmek İçin Yama Var Diyosun PS3 e Güncelleme Geliyo Sadece.. Lig EKLEME YAMASI DİYE BİŞİ YOK...

Peste TSL de YOK bunadamı Bırak Olmasın Diceksin.....

Peste BUNDESLİGA da Yok....

Senin adamların gayet gerçekçi ama rakip takımın oyuncuları alakasız, garip tipli adamlar. Bununla mı oynamak istersin, yoksa baktığın her adamdan kim olduğunu mu ?

Fifa Zaten Gerekli Adamları Yapıyo....Benzemeyen Oyuncu Tanınmamış Takımlarda.

Ben Adamın benzerliğine Bakmam.....

Oynanışta. Her Konuda Fifa Pesi Eziyomu EZİYO.Ben Buna Bakarım.....

Ben adamın benzerliğine bakarım. Hadi bakalım. Ben baktığım adamın kim olduğunu anlamak istiyorum. Türkiye ligi'ne gelince zaten Master lig'i yaparken ilk başta karışık oluyor. Zaten yapamazsın Türkiye ligi'ni.

Ayrıca; Konami şirketinin Alman Bundesliga liginin lisans haklarını alamaması üzerine bu kısım boş bırakılmıştır. Yama yapımcıları tarafından bu kısım, oyuna Bundesliga veya başka bir ligi dahil etmek için kullanılmaktadır. Bu özellik oyunun PS2 sürümlerinde bulunmamaktadır.

Vikipedi

Bana göre Pes, " EZİYO "

98 Yılında başlayan Fifa sevgisi 2003 itibariyle bende bitmişti, bitirmişlerdi. Tabi ki seçenek olmadığı için Pes'e geçtik, Pes kendini şuana kadar hiç bozmadı. Eğer Fifa böyle giderse oynamamaya devam edicem, atari oyunundan farkı yoktu 2009 ve 2010'un. Fifa 2008 yine biraz daha derli toplu güzeldi.

Üst Alt