Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Yeni transfer yamaları çıkmış hangisini önerirsiniz acaba?

Ve Napoli ile inanılmazı başardık . .

adszyba.png

Transfer Döneminde Klüp 73 milyon verdi ve Agüero'yu getirdik . . Gelmesine bende inanamadım en ufak bi hile yapmadım . .

Transferlerimiz . .

adsz1tao.png

Rochemback'ı aldık Taraftarlar rahatsız oldu . .Klüpteki bazı oyuncularda istemedi anlamadım Milan'da istiyordu bende 15 milyondan satılığa çıkardım Milandan teklif geldi 11,25+Onyewu satılık listesindeydi Onyewu zaten bende kabul ettim . .İtalya Süper Kuapsını alrak Sezonu açtık . . :)

Hile yapmadan ilk sezonda bu kadar transfer nasıl yapılıyor? Ayrıca kullandığın skin güzelmiş. Nerden indirebilirim?

Hile yapmadan ilk sezonda bu kadar transfer nasıl yapılıyor? Ayrıca kullandığın skin güzelmiş. Nerden indirebilirim?

Okusaydın görürdün 73 milyon verdiler bende beklemiyordum . . FMGraphics.net'ten indirebilirsin önceki sayfaları kontrol edersen bulursun skini . .

Yüklediğim pacth yeni oyun açınca görünmüyor. Acaba oyunu silip yeniden mi yüklemek gerekli?

Ve Napoli ile inanılmazı başardık . .

adszyba.png

Transfer Döneminde Klüp 73 milyon verdi ve Agüero'yu getirdik . . Gelmesine bende inanamadım en ufak bi hile yapmadım . .

Transferlerimiz . .

adsz1tao.png

Rochemback'ı aldık Taraftarlar rahatsız oldu . .Klüpteki bazı oyuncularda istemedi anlamadım Milan'da istiyordu bende 15 milyondan satılığa çıkardım Milandan teklif geldi 11,25+Onyewu satılık listesindeydi Onyewu zaten bende kabul ettim . .İtalya Süper Kuapsını alrak Sezonu açtık . . :)

Arkada kalmasın . . :D

Oyuna 9.0.3 yamasını yükledim oyunu açınca aktivasyon sayfası çıktı ve product key soruyor. Ne yapmalıyım?

Barça kafayı yedi 4 maçtır malüp oluyorum gol bile atamadım :D total futbol the end olmak üzere hangi sisteme geçsem acaba ???

4-4-2

4-5-1

???

Zor olunca acayip tatlı oluyormuş be abi. Fazla söze gerek yok. Champione... Champione.. Champione.. :)

Bu kadar çok transferle böyle bir başarıyı yakalamak inanılmaz zordu, ama oyunculara yaptığım yalakalık + birbirleriyle kaynaştırma çalışmalarım sonuç verdi. Son maçdı ne siz sorun ne ben anlatayım, 10 yıl yaşlandım. :)

intere ilk sezonda aldigim oyuncular

veloso

hulk

diarra

pandev

aquliani

daniel de rossi

mexes

felipe

pato

zapata

diaby

lorenzo de silvestri

mascio

kolarov

cassano

be bircok genc yetenek

inter ile oynuyorum.

once futbolcunun yuzde 50 sini aliyorum ve sonra cok ucuza diger yuzde 50 sini aliyorum

aga bu fm nasıl bi oyundur fifa gibimidir? maç mı yapıyosun?

biri kısa net bilgi verebilirmi cahilliğime verin :eek:

Üst Alt