Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

2 sene üst üste Napoli ile ligi aldım . . Ardından 2 defa İtalya Kupasını . . 1 adet ŞL 1 adet Süper Kupa 2 Adette İtalya Süper Kupasını aldım . .

1.Sezon başındaki transferlerim . .

adsz2k.png

2.Sezon Transferlerim . .

adsz1l.png

3.Sezon Transferlerim . .

adszbgt.png

3.Sezon kadrom çok iyi olmasına rağmen ilk iki sezon gibi oynayamıyorum çok zorlanıyorum maçlarda umarım çözerim sorunu . .

Galatasaray'da ilk sezon Caner Erkin ve Chngrinsky'i aldım. Aykut ve Volkan'ı sattım, param bitti.

Bu City gerçekte olduğu gibi yine çok salakça hareketler yapıyorlar . . Lavezzi'yi bende 20 milyona aldılar şimdide bedelsiz bırakıyorlar . .:D

Bu City gerçekte olduğu gibi yine çok salakça hareketler yapıyorlar . . Lavezzi'yi bende 20 milyona aldılar şimdide bedelsiz bırakıyorlar . .:D

Napoli'de oyunun başında Hamsik ve Lavezzi ikilisini 50 milyon euronun üzerinde bir fiyata satmıştım. Ama yaptıkları transferlerden sonra Hamsik'e verecek paraları kalmadığı için gidememişti. Oyunun başında acele etmek lazım City oyuncu istiyorsa. Rahat değerlerinin 3-4 katına satarsınız. :D

Napoli'de oyunun başında Hamsik ve Lavezzi ikilisini 50 milyon euronun üzerinde bir fiyata satmıştım. Ama yaptıkları transferlerden sonra Hamsik'e verecek paraları kalmadığı için gidememişti. Oyunun başında acele etmek lazım City oyuncu istiyorsa. Rahat değerlerinin 3-4 katına satarsınız. :D

Lavezzi 20'ye Hamsik 35'e gitti . .:D Lavezzi'yi tekrar beleşe aldım devre arasında gelecek . . :allecto:

Hangi mevkiye transfer gerekli olduğunu nerden anlayabilirim?

ben de yarı finalde arsenal ile karşılaştım ilk maç samiyen de 2-2 bitti ingilteredse de adamlar cimbomuma 3-4 tane atıyolar ya oyunu silcem ya arsenalı geçecem...

Ben son transfer güncellemeli oynuyorum. Manchester City Gelson Fernandes'i 13 milyona aldı.(Gerçekten 3'e ver. Sanalda 13'e al. :D)

Lig'de 10 maçtır yenilmedim. Fenerbahçe ile aramda 5 puan fark vardı. Trabzon'la deplasmanda berabere kaldım malesef.

2 sene üst üste Napoli ile ligi aldım . . Ardından 2 defa İtalya Kupasını . . 1 adet ŞL 1 adet Süper Kupa 2 Adette İtalya Süper Kupasını aldım . .

1.Sezon başındaki transferlerim . .

adsz2k.png

2.Sezon Transferlerim . .

adsz1l.png

3.Sezon Transferlerim . .

adszbgt.png

3.Sezon kadrom çok iyi olmasına rağmen ilk iki sezon gibi oynayamıyorum çok zorlanıyorum maçlarda umarım çözerim sorunu . .

Yeni oyuncuların takıma alışması için biraz süre geçmesi lazım, çoşarsın. Ya da taktiğini değiştir, çünkü iki sene falan üst üste aynı taktikle oynarsan rakipler taktiğini çözüyor. :)

Üst Alt