Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

ya arkadaşlar ben 9.0.3 sürümünü yükleyecem ama okuduğum yorumlar gözümü korkutuyor..

Çoğu yorumda bu sürümün hata verdiği veya şifre falan istediği söyleniyor

Bu konuda bilgisi olan varsa bana bilgi verebilir mi..

ya arkadaşlar ben 9.0.3 sürümünü yükleyecem ama okuduğum yorumlar gözümü korkutuyor..

Çoğu yorumda bu sürümün hata verdiği veya şifre falan istediği söyleniyor

Bu konuda bilgisi olan varsa bana bilgi verebilir mi..

Hata filan yok 9.1.0 den daha iyi 9.3.0 oyunu oynayabilmek için oyununun orjinal olması lazım fakat internette crack mevcut burda paylaşmak yasak . .

Yahu 10 yasindaki cocuktan basla 40 yasindaki kocaman adamlara kadar, cok kisi oyniyor bu oyunu.

Bana kisaca nasil bir oyun ve neden cok sevilen bir oyun oldugunu aciklarmisiniz?

PC oyunu mu yoksa Ps3 ile de mi oynaniliyor?

Bizde ps3 var mesela fifa09 falan oynariz ailece. Orada da transfer falan yapabiliyorsun yanilmiyorsam. Hem oyna hem transfer yap, bu daha zevkli degil mi:)?

Yahu 10 yasindaki cocuktan basla 40 yasindaki kocaman adamlara kadar, cok kisi oyniyor bu oyunu.

Bana kisaca nasil bir oyun ve neden cok sevilen bir oyun oldugunu aciklarmisiniz?

Bizde ps3 var mesela fifa09 falan oynariz ailece. Orada da transfer falan yapabiliyorsun yanilmiyorsam. Hem oyna hem transfer yap, bu daha zevkli degil mi:)?

Oyun PS için yok sadece PC için çıkıyor sanırım . . Menejerlik oyunu sadece takımı yönetiyorsun Fifa gibi değil . . Oyuncuları sen yönetemiyorsun . . Maçtan önce taktiğini yapıyorsun takımınla konuşuyorsun vs. Yani Sanalda Teknik Direktörlük yapıyorsun . .

Oyun PS için yok sadece PC için çıkıyor sanırım . . Menejerlik oyunu sadece takımı yönetiyorsun Fifa gibi değil . . Oyuncuları sen yönetemiyorsun . . Maçtan önce taktiğini yapıyorsun takımınla konuşuyorsun vs. Yani Sanalda Teknik Direktörlük yapıyorsun . .

Eyvallah. Böyle oyunlari hic oynamamisimdir, oynayanlari da birtürlü anlamamisimdir :) Fantazi isler bunlar ) Zevk veren ne bunu anlamiyorum :D)))))

İlk sezonki kadrom;

-Leo-

Hakan - Servet - Chgrnsky -Uğur

Ayhan - Topal (Sarp - Barış)

Arda - Elano - Keita (Kewell)

Baros

İlk sezon transferlerim:

Cyhngrnsky, Caner, Ufuk Ceylan, Kermit Erasmus, Fedor Smolov

12.75 M Euro

Gidenler:

Volkan Yaman, Orkun, Aykut, Sabri, Emre Aşık, Linderoth, Nonda, Murat Akça

9.25 M Euro

26 Galibiyet 6 Beraberlik 2 Mağlubiyet ile lig şampiyonu oldum, Türkiye Kupası'nı aldım.

4-2-3-1 taktiği ile oynadım, 64 gol attım 18 gol yedim.

Eyvallah. Böyle oyunlari hic oynamamisimdir, oynayanlari da birtürlü anlamamisimdir :) Fantazi isler bunlar ) Zevk veren ne bunu anlamiyorum :D)))))

Valla daha önce bunu soranlar çok oldu. ''Ne anlıyon olum'' diye yaklaşanlar vs. Onlara verdiğim tek cevabı sana da vereceğim.

Oynamayan, yaşamayan anlayamaz bu oyunu. :)

Hayatımda bağımlılık yapan tek oyun. Oyna oyna bıkmıyor insan. Gerçekte neyse burdada aynı.

Son kadro güncellemesini indirdikten sonra Galatasaray ile yeni bir save açtım. Satılık listesinde olan Higuain ve Gago ile anlaşma sağladım, Brezilya liginden Wagner adından AMLC oynayan bir elemanı getirdim.

Takım şuan gayet güzel. Çok ciddi bir rakiple karşılaşmasakta her maç 4-5 atıyoruz.

Bazen gerçekçi gelmiyor, Sylvinho Büyükşehir BLD'ye, Aykut Porto'ya gidince.:coffee:

Yaşlılık sebebiyle geliyor oyuncular o kadarda olucak, Aykut'un Porto'ya gitmeside sonuçda imkansız bir şey değil oyun da zaten Aykut'u 3. kaleci olarak alıyorlar. Bence Dünyanın En İyi oyunudur.

Boşuna tartışma yapıyorsunuz.Zevkler ve renkler tartışılmaz.Benim için ey iyi oyun Fifa'dır.:)

Arda'nın fiyatı 7,750 dolaylarındaydı Chealse 19.500 saydı ve aldı. Chngrnsky 7,500'e geldi 9,500'e gitti. Elano 8,250'ye Bayern'e gitti. Üç tane as oyuncumu kaptırdım. Fiyat yükselttim satmıyorum dedim ama tutamadım.

Üst Alt