Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor

Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.

Sanamı soracağım kardeşim?Üyeliğim kabul edilmiş ve istediğimide yazarım kurallara göre.. beğenmiyorsan sen git baska yerde muhabbetini yap.Cezayı ilgilendirecek bi durum varsa , yetkililer gerekli uzaklaştırmayı verir.

sen kimi nerden kovuyosun yavru kartal?

yavas gel,park sensörün yok

Demirören medya babasi oldu heralde, bundan sonra her türlü isimleri yazarlar.

O degilde, Quarsmayi Simoau yu falan geitrdik diye iyice uctular.

Tarihe, yakin gecmise, iyi baksinlar.

Bu tür futbolcular tonla geldi Türkiye`ye, güzelim Türkiyeme.

Haksizlik etmesinler kimseye. Transfer sampiyon olduk falan diyorlar. Yemesinler bizi.

Gelebilir neden gelemesın?30 yaşına girecek seneye...Ve inter Gregory van der Wiel ile anlaştı seneye ve revizyon yapılacak...Geldi demedikki haberin cıkmasına gülünmemeli diyorum...Drogba Galatasaraya gelse hepberaber oturup gülecekmiyiz?

Adam inanmış beyler.

2 dakika ayrılmaya gelmiyor forumdan hemen Kaka gelmiş :D

adam ciddi ciddi maicon gelebilir dedi lan . hatta kaka ya bile sıcak bakıyor :asd: çok transfer haberi okudum değerlendirdik burada ama ben bu kadar uçulduğuu ilk kez gördüm :D

Arkadaşlar bazı şeyleri kıskanıyorsunuz sanırım... Guti,Quaresma,Simao,Fernandes gibi isimlerden hangilerini istemezsiniz kadronuzda?Yada bunlardan iyileri varmı suan Galatasarayda?Bişeyleri aşağılarken kıyaslama yapın derim...Ha bazı arkadaşlar der şimdi ne başarısı sağlamış onlarda kendilerini avuturlar...

32 olmuş tamam ben 1 yas fazla söylemişim. o gelebilir diyorum zaten. öbürleri hayal

Forlandan iyi forvet kim varmış bu ligte de gelebilir diyorsun? 1 sene önceki dünya kupasının en iyi oyuncusu secildi bu adam dikkatini çekerim :) Sıradan biri gibi gördüğüne göre baya yol kat etmişiz :)

Arkadaşlar bazı şeyleri kıskanıyorsunuz sanırım... Guti,Quaresma,Simao,Fernandes gibi isimlerden hangilerini istemezsiniz kadronuzda?Yada bunlardan iyileri varmı suan Galatasarayda?Bişeyleri aşağılarken kıyaslama yapın derim...Ha bazı arkadaşlar der şimdi ne başarısı sağlamış onlarda kendilerini avuturlar...

ouvv çok kıskanıyorum bjkyı . o yüzden kakanın ve maiconun geleceğine inanamıyoruz. k.bakma. hadi dağılabiliriz

ben bitek simaoyu isterim öbürlerini emin ol kıskanmıyorum. ben quresmayı istemem giden keitama yanıyorum ben.

bu karga 11 yaş altı galiba

hayla kıskanmadan bahsediyor ulan guti 34 yaşında simao 31 yaşında bi quaresma var göze hoş gelen oda kabız olmış eşşek gibi koca sene bişe yapmadı sizi kandırmaktan başka.

bide almeida panpaaaaaaaaaa yı unutmuşsun en çok bunu kıskandık :asd:

Maicon Ekrem'le mevki rekabeti yaşayabilmek için geliyormuş zaten Beşiktaş'a.;););););)

Ekrem sağbek,solbek,sağaçık,solaçık,ortasaha gibi farklı mevkilerde başarıyla oynadı şimdiye kadar.Maicon gelse de,ekrem kadroda kendine yer bulur.Maicon-ekrem, simao-ekrem, q7-ekrem, guti ekrem... Rekabet başarıyı getirir;)

Forlandan iyi forvet kim varmış bu ligte de gelebilir diyorsun? 1 sene önceki dünya kupasının en iyi oyuncusu secildi bu adam dikkatini çekerim :) Sıradan biri gibi gördüğüne göre baya yol kat etmişiz :)

forlan iyi bir golcüde abartmayalım okadarda. 32 sine gelmiş kalmış şurda 3 senesi adam cebini doldurmak icin gelecek tabi. senin kara kaşına kara gözüne gelmeyecek bu herif:)

Üst Alt