Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor

Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.

Guti - 33 Yasinda ve hicbir zaman senelerce sürekli bir maesrtro gibi oynamadi. - Maliyet en fazla 5-7 milyon € arasi. (3 senelik oplam alacagi)

Quaresma - Besiktasa gelmeden evvel 2 sene ayagina top deymedi - Maliyeti yaklasik 15-17 milyon €. (transferi ve alacagi)

Fernandes - Kiralik.

Almeida - Yildiz diyebilmemiz icin hicbirsey yapmadi.

Simao - Birsey diyemeyecegim tek isim.

Kaka - En az 35 milyon € maliyeti olur. (transfer ve alacagi)

Maicon - he de gec ;)

bonservis 7 milyona , 4 senelik sözlesme yanilmiyorsam, yillik 4 milyon = ?

kisaca, q7 daha cok etti.

Ya dostum kızma ama 108 yıllık tarihinizde ilk kez bu sene böyle yıldızlar ''Guti yıldızdır ama Q7 bana göre keita gibi bi yıldızdır süper nova olamayan yıldızlardan. Simao ve fernandes normal yabancılardır ama bizim ülkemizde yıldız olurlar.'' gördünüz ve gelmişsin bize diyonki Galatasaray'da böyle futbolcular varmı ? Biz zamanında ne yıldızlar gördük sizin hayallenize giremeyen yıldızlar geldi ve başarılar geldi !

Bazı şeyler yazarken laf atacağın takımın başarısına ve geçmişteki futbolcuları bak ondan laf etmeye çalış...!!!

1,5 yıldız gördünüz diye oturma organınız uzaylarda gezmesin :lol:

Ben kıyaslama yapıyorum kardeşim , derdimi anlatamadım.. bazı arkdaşlar inanılmaz bir aşağılamayla konusuyor,galatasarayın suankı kadrosu cok mu iyide quaresmayı gutiyi simaoyu begenmiyor(muşgibi) davranıyorsunuz... Yok yaşı gecmıs yok bilmem ne olmus... yok para için geldi.. sanki kara kaşı kara gözü için gelecekler... Bu lig için gayet iyi oyuncular bunlar...

PAnpa Almeida Real madride giderse gorurum bu laflarını :) Simao yu beğenmeyeniniz var demek...Guti dediğin adam 2 maçta Galatasaraya 1 gol 2 asistle oynuyor :) Quaresma yı şuan At madrid gibi bir takım 20 milyon euro veriyor ve kabul edilmiyor...Burada bazı şeyleri goruyoruz...bazı şeyleri eleştirirken ; kendi içinde bulundugun durumuda dusun derim.

guti dediğin adam vasat bir futbol oynuyor bu sene quaresmaya 20 milyon verildiğini göözünle gördün mü görmedin ordan burdan duyduğun laflarla burda kendini kandırma :)

simaoya saygım var iyi futbolcu ama alınmayacak bir adam değildi.

burda maicon la kakadan bahsediyoruz simao quaresma panpa kim bu adamların yanında. koskoca madrid istedi panpa yı ve bjk aldı vay be helal olsun :asd:

edit: bu arada madrid in parası çıkışmadı galiba almeida yı almak için

Forlan´i bilmem, gelmis 34 yasina. Alabilir Besiktas. Maicon ve Kaka´yi Playstation´da bile alamazlar

PAnpa Almeida Real madride giderse gorurum bu laflarını :) Simao yu beğenmeyeniniz var demek...Guti dediğin adam 2 maçta Galatasaraya 1 gol 2 asistle oynuyor :) Quaresma yı şuan At madrid gibi bir takım 20 milyon euro veriyor ve kabul edilmiyor...Burada bazı şeyleri goruyoruz...bazı şeyleri eleştirirken ; kendi içinde bulundugun durumuda dusun derim.

queresmaya kimse 20 milyon euro vermez. hepsi asparagas haber. heleki ligdeki istatistigine baksalar 5 milyon euro zor cıkar ellerinden..

Aliyorlarsa da tebrik ederiz arkadas. Ne olacak yani. Ne bu hirs? Onlar aliyorsa, diger kulüpler de geride kalmamak icin hamle yapar, Türk futbolu gelisir.

Ama Maicon ve Kaka´yi A-la-maz-lar. Playstation´da bile alamazlar. Bu kadar net konusuyorum.

guti dediğin adam vasat bir futbol oynuyor bu sene quaresmaya 20 milyon verildiğini göözünle gördün mü görmedin ordan burdan duyduğun laflarla burda kendini kandırma :)

simaoya saygım var iyi futbolcu ama alınmayacak bir adam değildi.

burda maicon la kakadan bahsediyoruz simao quaresma panpa kim bu adamların yanında. koskoca madrid istedi panpa yı ve bjk aldı vay be helal olsun :asd:

edit: bu arada madrid in parası çıkışmadı galiba almeida yı almak için

Guti yi beğenmiyorsun peki sana 2 istatistik : Guti - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

Toplam 33 Maç 11 GOL 13 asist , 33 maçta 24 gole etki sağlamış , bana sorarsan çokta kötü oynamamış...

Quaresma ise : Ricardo Quaresma - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

37 maç oynamış ( son 2-3 sezonda hangi takımda bu kadar oynamıştı? )

37 maçta 10 GOL 16 asist -> 37 maçta 26 gole katkı sağlamış , fena performans değil bnce..

valla bro,ne dıyecektı hepsınden daha iyiyim falan mı?

arda mütevazilik yapmış orda ardanın queresmadan daha iyi oyuncu oldugu kesin. adam dogru dürüst mac yapmadı queresma kadar golü var.. guti icinde eski durumundan bahsediyodur artık paslanmış sadece real madriddeki haline bakarak konusmutur bukadar sevinme:)

Şimdi daha iyi anlıyorum y.demirörenin ne kadar kolay beşiktaşlı taraftarları kandırdığını.

Aliyorlarsa da tebrik ederiz arkadas. Ne olacak yani. Ne bu hirs? Onlar aliyorsa, diger kulüpler de geride kalmamak icin hamle yapar, Türk futbolu gelisir.

Ama Maicon ve Kaka´yi A-la-maz-lar. Playstation´da bile alamazlar. Bu kadar net konusuyorum.

Benimde demek istediğim buydu... Gelen gelir birisi iyi getirirse diğeride aşağıda kalmamak icin birini getirir kazanan türk futbolu olur... Bunlar tabiki büyük oyuncular gelemez diyebilirsiniz ama aşağılamak biraz fazla oluyor... Ayrıca şunuda diyeyim TR kupası alınmazsa kötü dediğiniz forlan bile hayal den öte olur

Ertem Şener'in haberini mi tartışcaz..

Her zaman son dakika diye haber verir..Kesin geliyor der. Fos çıkar..

Bahriye inanınırm buna inanmam.

Üst Alt