Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor

Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.

Ertem Şener'in haberini mi tartışcaz..

Her zaman son dakika diye haber verir..Kesin geliyor der. Fos çıkar..

Bahriye inanınırm buna inanmam.

İnanan inanır inanmayan inanmaz zaten.. ben gelecek ya da geldiler diye bişey de demiyorum.. görüşmeler olabilir ve bunlar gayet normal :) alırsın alamassın o ayrı konu.

Gelebilir neden gelemesın?30 yaşına girecek seneye...Ve inter Gregory van der Wiel ile anlaştı seneye ve revizyon yapılacak...Geldi demedikki haberin cıkmasına gülünmemeli diyorum...Drogba Galatasaraya gelse hepberaber oturup gülecekmiyiz?

zaten bunun gibi düşünenler sayesinde fotomaç zengin oluyor

Ben kıyaslama yapıyorum kardeşim , derdimi anlatamadım.. bazı arkdaşlar inanılmaz bir aşağılamayla konusuyor,galatasarayın suankı kadrosu cok mu iyide quaresmayı gutiyi simaoyu begenmiyor(muşgibi) davranıyorsunuz... Yok yaşı gecmıs yok bilmem ne olmus... yok para için geldi.. sanki kara kaşı kara gözü için gelecekler... Bu lig için gayet iyi oyuncular bunlar...

Gayet iyi oyuncularda hepsi yıldız değil !

mundarı görelim, yıyorsa ıddaaya gırelım adını koyalım verelım banka hesaplarını

Kardeşim sorunlumusun yoksa gibi misin ? Ben gelecekler demiyorum arkadaşım... Görüşmeler var gelirler gelmezler bunlar beni bağlamaz.. ama bu isimlerin hepsi gercek... Daha kesin bi gercek varki TR kupası alınmazsa kötü görünen forlan bile hayal olur... anlatabildim mi yoksa halen uzatmaya devam edecekmiyiz?

19.05.1979

32 ye giriyor 10 gün sonra. Gelse, 2-3 sene daha rahat oynar, oynarsa tabi.

Oynar tabi oynamaz mi? Forlan bu. Ben sadece yasindan dolayi alabilirler tabi, sasilacak birsey yok dedim. Basacaklar 4.5-5 Milyon yillik, gelir tabi. Ama Kaka ve Maicon öyle degil

Kardeşim sorunlumusun yoksa gibi misin ? Ben gelecekler demiyorum arkadaşım... Görüşmeler var gelirler gelmezler bunlar beni bağlamaz.. ama bu isimlerin hepsi gercek... Daha kesin bi gercek varki TR kupası alınmazsa kötü görünen forlan bile hayal olur... anlatabildim mi yoksa halen uzatmaya devam edecekmiyiz?

gorusmeler olduguna dair bana bi kanıt sunar mısın?bu kadar emın emın solemıssın elbettekı kanıtın vardır...ütfen ertem sener deme de.

cok emınsın elbette vardır

Gayet iyi oyuncularda hepsi yıldız değil !

Ben yıldız demedim zaten :) Türkiye ligi için lig standardı üstünde oyuncular.Yerin dibine sokmaya calısıyor bazı arkadaşlar ona hitaben yazdım bunları.Yıldız dediğimiz isimler , Messi Ronaldo İbra KaKa vs. gibilerdir :)

Oynar tabi oynamaz mi? Forlan bu. Ben sadece yasindan dolayi alabilirler tabi, sasilacak birsey yok dedim. Basacaklar 4.5-5 Milyon yillik, gelir tabi. Ama Kaka ve Maicon öyle degil

Oynarsa tabi dedigim, Istanbul güzeldir hostur, kaybolmasin. :)

Kaka ve Maicon`un haberini yapmak, Rtürklük olaydir.

Forlan ı uzun zamandır istiyorlar alıcaklar gibide ancak diğer iki isim için :D :D henüz çok ama çok erken

İnanan inanır inanmayan inanmaz zaten.. ben gelecek ya da geldiler diye bişey de demiyorum.. görüşmeler olabilir ve bunlar gayet normal :) alırsın alamassın o ayrı konu.

tamam ben burda dalgamı geciyom ama hadi maiconu bi köşeye koydum. yav güzel kardeşim sen hakketen kakayla görüştügünüzümü söylüyorsun. sen buna inanıyormusun. eger inanıyosan ruh saglıgından süpheliyim

kaka'nın sakatlığı demekki çok ciddi maiconda ise bilmediğimiz bişiler var forlan ise geç bile kaldı ferdinand bile geçenlerde mesajı yolladı demirörene tabi jeton düştümüü bilmem

gorusmeler olduguna dair bana bi kanıt sunar mısın?bu kadar emın emın solemıssın elbettekı kanıtın vardır

Elimde kanıt yok çevrem var bundan önceki olaylarda beni yanıltmadılar.. Ayrıca tek bir kişiden değil bu haberler...Tekrar soyluyorum ben burada geldiler , gorusuruz geldiklerinde hepinizin suratını gormek için sabırsızlanıyorum demıyorum...Sadece gorusmeler var gelen gelir gelmeyen gelmez...gelecek diye bişey yok ve tekrar diyorum Beşiktaş UEFA ya gidemesse forlan bile olmaz.O kadar masrafa girilmez.

Üst Alt