Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor

Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.

tamam ben burda dalgamı geciyom ama hadi maiconu bi köşeye koydum. yav güzel kardeşim sen hakketen kakayla görüştügünüzümü söylüyorsun. sen buna inanıyormusun. eger inanıyosan ruh saglıgından süpheliyim

ben hıc bırını köşeye koymadım.

bugun akıl hastanesınden bı adam getırıp bı real bı inter macı ızletsem,adamda bjk lı olsa başlar bunları bız alıyoruz demeye

o hesap

Carsi´nin küfürleri fena koymus garibim Tüpcü AS Yönetim Kurulu Baskani Yildirim Demirören´e :D Bütün servetini harcayacak gururunu kurtarmak icin :D Namus meselesi olmus gibi bir izlenim edindim :D

Elimde kanıt yok çevrem var bundan önceki olaylarda beni yanıltmadılar.. Ayrıca tek bir kişiden değil bu haberler...Tekrar soyluyorum ben burada geldiler , gorusuruz geldiklerinde hepinizin suratını gormek için sabırsızlanıyorum demıyorum...Sadece gorusmeler var gelen gelir gelmeyen gelmez...gelecek diye bişey yok ve tekrar diyorum Beşiktaş UEFA ya gidemesse forlan bile olmaz.O kadar masrafa girilmez.

çevre derken??

tüm avrupanın yakından takip ettiği beşiktaşa neden gelmesinlerki bjkli arkadasları rencide etmeyelim lütfen:D

ben hıc bırını köşeye koymadım.

bugun akıl hastanesınden bı adam getırıp bı real bı inter macı ızletsem,adamda bjk lı olsa başlar bunları bız alıyoruz demeye

o hesap

kakayı ön plana cıkardımda. o adam futbolcu olmadanda cok zengindi. futbolculukta cabası. yani bu kaka denilen adam 35 inde bile buraya futbol oynamaya gelmez.:)

Gökhan

Kaka bugün ayrılıyorum dese kaç klüp ister?

Ve diyelimki ``Beşiktaş`a geldim çünkü.......`` dese oraya ne yazabilirsin?

Benim Beşiktaşlı Gökhan adında bir arkadaşım vardı

Arda-Serdar ve Lincoln-Delgado kıyaslaması yapardı ve bizimkiler iyi derdi

İsmail sol açık oynasa Arda kadar oynar vs. gibi kelimeleri vardı

Biraz kafayı çalıştırın düşünün zor değil

Biz GALATASARAY`lılar başarı ve başarısızlığı çok çok iyi biliriz

Yaşadık tecrübeliyiz her lafa`da acayip atlıyorsunuz

Ayrı bir stiliniz var

Besiktasli arkadaslar aliniyor galiba biraz :) Ancak o isimleri 18 kulüp birlesse de ikna edip transfer edemez :D O yüzden alay ediyoruz

hos olmadi arkadaslar bjk'li arkadasa verilen ceza

adam gayet güzel, sabirli konusuyordu

o muhtesem inönü atmosferinde oynamak her yıldızın hayalidir ben inanıyorum maiconla kakanın geliceğine

hos olmadi arkadaslar bjk'li arkadasa verilen ceza

adam gayet güzel, sabirli konusuyordu

katılmıyorum salman .tam tersıne tahrık unsurları olan ucu acık konusmalar yapıyordu.

en önemlisi mantık ve zeka kavramlarından arınmış düşünceleri vardı ve bunlara inanışı.

harbi yav öbürleri gibi sinir bozmadı en azından. negüzel gırgır yapıyorduk:)

mesela bir ibrahim alkan var fenerlilerin arasında onun laflarına uyuz olmuyorum:)

Bende inanıyorum birgün bende böyle bir kafa yaşayacağım.

bütün dünya hayran o atmosfere ayrıca çarşı almanyadan karsa batı avrupadan madagascara rusyanın kuzey doğusundan yagmur ormanlarına belgrad ormanlarından safariye kadar herkes bilir çarşıyı bence gelmeleri çok yakın

bütün dünya hayran o atmosfere ayrıca çarşı almanyadan karsa batı avrupadan madagascara rusyanın kuzey doğusundan yagmur ormanlarına belgrad ormanlarından safariye kadar herkes bilir çarşıyı bence gelmeleri çok yakın

peki bunları zeki müren görecekmi:D

konuya baksana 20 üye 81 konuk yuh:))) bütün forum buraya gelmiş:)

Üst Alt