Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Ben bir Fenerbahçe'li olarak en az Galatasaray taraftarı kadar çok istiyorum bu transferleri. İşten gelip sürekli takip ediyorum gelişme var mı diye. Ligimizde görmek istediğimiz tipte futbolcular. Aynı şekilde Quaresma, Simao gibi isimleri de çok istemiştim. Kim önemli isim getirirse eyvallah diyorum. Umarım bu transferler gerçekleşir. Üzerine bir de Muntari trasnferi olursa;

Forlan

Reyes Elmander Arda

Muntari Selçuk

çok kaliteli bir orta saha ve hücum hattı oluşacak. Bu kadro Uefa da final oynayabilirdi.

Ayrıca eğer transferler gerçekleşmezse rezil falan olmazsınız. Galatasaray transfer ettik demedi. Oyuncularla görüşüyoruz dedi. Ama basın sanki transferler bitmiş gibi yayın yaptı sürekli. Aynı şeyi biz de yaşadık. Aylarda Xabi Alonso, Krasic, Poulsen gibi isimlerle ilgilendik hiçbiriyle anlaşamadık. yerlerine Dia, Josico gibi isimler aldık. Tek fark var Galatasaray kurumsallık gereği borsaya bildiriyor. Suç başkanda falan değil tamamen basında. Umarım transferler gerçekleşir eğer gerçekleşmezse de kötü olur ama rezil olmaz kimse. Başka oyuncularla ilgilenilir.

Örnek Fenerli ;)

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Forlan ve Reyes ikisi gelmez...Forlan ve Reyes birbirni sevmiyor zaten, nefret ettiyorlar, oyle bisey duydum, gercekmidir?

Almak istesek gerçekten alırız, Ujfalusi bonservis+1 yıllık alacağına verilecek parayla Serdar Aziz'i alırız, cidden alırız. Neden bunu düşünmüyorlar anlamak güç.

REnkdaş ülfalusi ile serdarı mı kıyaslıyosun,Diyelim serdarı aldık serveti kesemez yedek olur bence.

Forlan ve Reyes ikisi gelmez...Forlan ve Reyes birbirni sevmiyor zaten, nefret ettiyorlar, oyle bisey duydum, gercekmidir?

Sıttin senedir beraber oynuyorlar.Bize gelecekleri zaman mı akıllarına gelmiş kavga ettikleri?Artık taş-kağıt-makas yaparlar kim kazanırsa o gelir:p

Sıktı bu Fenerlilerin,Beşiktaşlıların iftiraları...Kimden duydun sen bunu hocam?

Sıttin senedir beraber oynuyorlar.Bize gelecekleri zaman mı akıllarına gelmiş kavga ettikleri?Artık taş-kağıt-makas yaparlar kim kazanırsa o gelir:p

Sıktı bu Fenerlilerin,Beşiktaşlıların iftiraları...Kimden duydun sen bunu hocam?

antudandır :D

sakın bizimkiler forlanda sorun falan derken drogbayı getirmesinler :D

Şunu da belirteyim yukarıda bir arkadaşım da bahsetmişti sanırım, şimdi bu yaş problemi çok yazılacak medyada, hatta yorumcular transferlere yaş üzerinden sallayacak. Çünkü fenerliler bile aynı yorumu yapıyor. Hiç gaza gelmeyelim. Forlan ile niang arasında 6 ay var sadece alex zaten 34 olmuş,guti 34 zaten. bizde o kadar yaşlı futbolcu da yok. On numara transferler( ufulajsi içime sindemese de ) keyfini sürelim :D

sakın bizimkiler forlanda sorun falan derken drogbayı getirmesinler :D

Şunu da belirteyim yukarıda bir arkadaşım da bahsetmişti sanırım, şimdi bu yaş problemi çok yazılacak medyada, hatta yorumcular transferlere yaş üzerinden sallayacak. Çünkü fenerliler bile aynı yorumu yapıyor. Hiç gaza gelmeyelim. Forlan ile niang arasında 6 ay var sadece alex zaten 34 olmuş,guti 34 zaten. bizde o kadar yaşlı futbolcu da yok. On numara transferler( ufulajsi içime sindemese de ) keyfini sürelim :D

yaş maş hikaye.bunu diyen adam da beyin yoktur.ezikbahcelilerden baska kimse de bu transferlere yas kulbu takmaz.alex,emre,niang kac yasındaymıs.burdaki tek sorun bu adamların oynayıp oynamayacagı.sahsen forlanın buraya tatil yapmaya gelmeyecegini düsünüyorum.

Galatasaray

Forlan, Reyes et Ujfalusi vers Galatasaray

Galatasaray a annoncé sur son site internet être tout proche de faire signer trois joueurs de l'Atletico Madrid : Diego Forlan, José Antonio Reyes et Tomas Ujfalusi ! Le montant total des transferts serait de 40 millions d'euros.

L'Equipe.

futbolcuların senelik alıcakları primler menajerler vs hepsinin toplamı.

3'ünün bonservisi 13 veya 14 olacak muhtemelen.

Reyes ile 4 yıllık 2.750 civarı

Forlan ile 3 yıllık 4 civarı

Ujfalusi ile 2 yıllık 2 civarı

14+11+12+4=41 milyon euro :)

eski futbolcumuz götzden alıyorlar bilgileri bence...

3'ünün bonservisi 13 veya 14 olacak muhtemelen.

Reyes ile 4 yıllık 2.750 civarı

Forlan ile 3 yıllık 4 civarı

Ujfalusi ile 2 yıllık 2 civarı

14+11+12+4=41 milyon euro :)

Gayet guzel hesap.buyuk ihtimal rakamlarda bu civardadır.Umarım iş biter bu hafta imzalar atılır.

Ben bir Fenerbahçe'li olarak en az Galatasaray taraftarı kadar çok istiyorum bu transferleri. İşten gelip sürekli takip ediyorum gelişme var mı diye. Ligimizde görmek istediğimiz tipte futbolcular. Aynı şekilde Quaresma, Simao gibi isimleri de çok istemiştim. Kim önemli isim getirirse eyvallah diyorum. Umarım bu transferler gerçekleşir. Üzerine bir de Muntari trasnferi olursa;

Forlan

Reyes Elmander Arda

Muntari Selçuk

çok kaliteli bir orta saha ve hücum hattı oluşacak. Bu kadro Uefa da final oynayabilirdi.

Ayrıca eğer transferler gerçekleşmezse rezil falan olmazsınız. Galatasaray transfer ettik demedi. Oyuncularla görüşüyoruz dedi. Ama basın sanki transferler bitmiş gibi yayın yaptı sürekli. Aynı şeyi biz de yaşadık. Aylarda Xabi Alonso, Krasic, Poulsen gibi isimlerle ilgilendik hiçbiriyle anlaşamadık. yerlerine Dia, Josico gibi isimler aldık. Tek fark var Galatasaray kurumsallık gereği borsaya bildiriyor. Suç başkanda falan değil tamamen basında. Umarım transferler gerçekleşir eğer gerçekleşmezse de kötü olur ama rezil olmaz kimse. Başka oyuncularla ilgilenilir.

iyi cesaret buraya uye olmak, ornek bir davranis :yenieek: ama yinede bil ki gozumuz uzerinde! :cool: :p

Üst Alt