Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Sen bana bir tane rapor göndermişsin.Tek bir mesaj. Ben o mesajda kime ne dediğini anlayamam. Orada sana hitaben kullanılmış bir "şerefsiz" kelimesi yok. Bana gelen raporda özneye yükleme bakarım ben, kime yazıldığını anlarım. Konu nerden oraya geldi, sen ona ne yazdın bilmiyorum. Bilmediğim bir iş için de kalkıp ceza veremem.

Güzel. O zaman belli kitlelere bu günden sonra forumda "serefsiz" demek serbest degil mi? Özne ve yükleme dikkat etmek, genel konusmak sartiyla tabii.

Ahh unutmadan kisiye yazdigim bir özel mesaj bulunmuyor.

Barış Arslan saçma sapan mesajlar atmaya devam etme, ortada seni ilgilendiren bi durum yok.

Güzel. O zaman belli kitlelere bu günden sonra forumda "serefsiz" demek serbest degil mi? Özne ve yükleme dikkat etmek, genel konusmak sartiyla tabii.

Öff, diyorsun ki sen istediğini anlat, ben illa anlamak istediğim gibi anlayacağım. Ne bileyim kardeşim senin siyasi görüşünü ben. Belki de aynı şeyi destekliyordunuz önceki konuşmada. Müneccim eğitimi almadık, üzgünüm. Mesaj için gerekli karar alınmıştır. Uzamasına gerek yok.

Öff, diyorsun ki sen istediğini anlat, ben illa anlamak istediğim gibi anlayacağım. Ne bileyim kardeşim senin siyasi görüşünü ben. Belki de aynı şeyi destekliyordunuz önceki konuşmada. Müneccim eğitimi almadık, üzgünüm. Mesaj için gerekli karar alınmıştır. Uzamasına gerek yok.

Önceki konusma forumda acik bir sekilde 2 mesajdan olusmakta. Bu mesajlari okumaniz icin müneccim olmaniza gerek yok. Sikayet ediyorsam demekki benim siyasi görüsüme hakaret ediliyor degilmi? Basit bir cümle?

Karar alinmissa, diger kararlara örnek teskil edeceginden dolayi bu günden sonra forumda belirli kitlelere, özne ve yüklemde kisi belirtmeden hakaret edebilecegimi ögrenmis bulunmaktayim. Örnek vermemi isterseniz bu konuda da verebillirim.

Denemek serbest, birşey diyemem. Ayrıca senin ve o kişinin forumda yazdığı mesajları takip eden mesajcı başı değilim ben. Binlerce üye var, dakikada 10'larca mesaj atılıyor. Mantık sınırlarını zorlamamak gerek.

arkadaşım şikayet edeceğine cevap verebilirdin sağlıklı bir zeminde tartışırdık attığım mesajda sana hakaret falan etmedim, etmem, haddimede değil.sen x grubuna hiç haketmedikleri ve komik bir sıfat takarsan ve bunu y grubunu (sanki kim olduklarını bilmiyoruz) öve öve yaparsan ortamı germiş olursun ve zaten tartışmaya davetiye çıkarır, büyütmeninin bir manası yok.

Benim bir onerim var. Uyelik anketinde bulunan sehirlerin saysini arttirsaniz cok iyi olur. Mesela ben Bakuden katiliyorum. Ama listede Bakuyu goremeyince cok bozuldum. Yalnizca Turkiyenin sehirleri bulunuyordu. Ben de oylesine Istanbul yazmaya mecbur oldum.

Benim bir onerim var. Uyelik anketinde bulunan sehirlerin saysini arttirsaniz cok iyi olur. Mesela ben Bakuden katiliyorum. Ama listede Bakuyu goremeyince cok bozuldum. Yalnizca Turkiyenin sehirleri bulunuyordu. Ben de oylesine Istanbul yazmaya mecbur oldum.

Yeni şehirler olmasa bile "Yurtdışı" seçeneğinin eklenmesini talep edeceğim.

index harika olmuş yapanın eline sağlık ;) :)

2902.png

Forumda seviyesiz mesajlar, uygunsuz Türkçe kullanımı gibi hiç istemediğimiz davranışlar son günlerde arttı. Üyelerimizden kendilerine bir özeleştiri getirmelerini rica ediyorum. Bunu bir düzene sokmak için cezai yaptırımlar uygulanmaya başlamıştır. Lütfen siz de "Moderatöre Bildir" butonunu kullanarak bizlere yardımcı olun.

Önceden (çok önceden) ceza alan kişinin ceza aldığı mesaj da MYC başlığına eklenirdi. Biz de anlardık niye ceza aldığını mesaj editlense bile. Yine böyle bir uygulama yapılamaz mı?

Önceden (çok önceden) ceza alan kişinin ceza aldığı mesaj da MYC başlığına eklenirdi. Biz de anlardık niye ceza aldığını mesaj editlense bile. Yine böyle bir uygulama yapılamaz mı?

Bazı dönemlerde yoğun olduğumuz için 1 haftadan az ceza alanların konusunu açmıyorduk. Belki tekrar bütün hepsinin konusunu açmaya başlayabiliriz.

Bazı dönemlerde yoğun olduğumuz için 1 haftadan az ceza alanların konusunu açmıyorduk. Belki tekrar bütün hepsinin konusunu açmaya başlayabiliriz.

Demek istediğim 1 haftadan fazla olanların da ceza nedeni olan mesajını başlıklarına koymanız. Önceden yapılıyordu ve iyi de oluyordu niye ceza aldığını görüyorduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt