Frank futbolu benden iyi biliyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Frank futbolu benden iyi biliyor!

Cevap: Frank futbolu benden iyi biliyor!

Aydin'a bu mactan sonra saydiranlar icin gelsin bir daha..

Frank hangi kanat oyuncusunu cikardi ilk yaridan sonra? dikine hizli oynayan Aydin'i mi? yoksa herkese calim atan Keita'yi mi?

Hadi bundan da anlamadik diyelim. Demek ki Rijkaard oyunun daha hizli oynanmasini istedi, ve Aydin'in burada insanlarin gozune kotu gorunmesinin en buyuk sebebi aslinda ironik olarak Frank'in Aydin'i degil Keita'yi cikarma sebebiyle ayni oldu.

Aydin cok hizli oynadi, sadece kosma hizindan degil kastim, verdigi paslar, dribblinge cikislar, hepsinde takimin temposundan daha hizliydi Aydin. Ritm olarak sivrildi boyle olunca, o iki kisinin arasindan o kadar hizli cikiyorduki kendi arkadaslari daha pozisyon alamiyorlardi kendilerini aciga cikaramiyorlardi. Aydin'in etrafindakiler onun bu temposuna ayak uydurunca ya da Aydin kendi temposunu biraz daha takimin seviyesine indirince gorurum siz futbol uzmanlarini..

elestirirken dikkat edelim bari, sonra bu cocukta bize kendini begendirmek icin cirpinip daha bir sivrilmesin, kabul gordugunu, yer buldugunu anlasin, kendine guvenle oynasin, temposunu ayarlasin, uyum saglasin kendine yakin kademede oynayanlarla. Illa macin adami olmasina gerek olmadigini gorsun laf yememek icin.

Yok dersiniz simdi oydu buydu surada topu ezdi, su dakikada bunu soyle yapti.

Demek ki islememis tam kafalara, ogrenemiyoruz hala, bir daha gelsin o zaman:

bartsimpsongeneratortkx.gif

https://img22.imageshack.us/img22/401/bartsimpsongeneratortkx.gif[/QUOTE]

Mustafa Sarp'a Tobol macindan sonra futbolcu degil diyenlerle tartismistik uzun uzun, sonra gosterdigi harika performanstan sonra kimse ortaya cikmadi. Simdi bu mac eskisi kadar rakip ataklari durduramadigi icin futbolcu olmadigini iddia edenler icin gelsin bir kere de..

Uzun uzun tartismaya gerek yok gercekten ilk mesaji okuyun, anlamazsaniz soyle diyelim:

Evet siz haklisiniz cunku Sarp kadro icinde Frank'in en fazla dakika verdigi oyuncudur, bu ve Ankaraspor macinda yaptigi degisikliklerle Frank futboldan anlamadigini bir kez daha kanitlamistir, halbuki ne diye cikarirsin Baros'u Elano'yu cikarsana Sarp'i oradan.. Yerine kimi koysan umrumuzda degil Frank cunku biz bu isi senden iyi biliyoruz ve Sarp futbolcu olmadigi icin farketmez kimi koyacagin oraya. Ne diye dakika verirsinki bu kadar takimin en fazla oynayan oyuncusu niye yaparsin bu adami?

insaf..

Edit: Hayir nasil adamlarsiniz siz onu da anlamadim anlayan varsa anlatsin.. tobol macindan sonra futbolcu degildir diyorlar, tartisiyoruz, sonra 6 mac harika oynuyor, cit yok ortada, bir mac butun takim biraz kotu oynuyor, fasulye gibi cikiyorlar bir yerlerden her futbolcuya teker teker "futbolcu bile degil" yakistirmalari basliyor sanki takimin gerisi harikaymis da bir onlar berbat etmis bir cuval inciri gibi. Mantiginiz nedir?

buna benzer başka bir takımın hakkında 2 çift laf etmek istiyorum bende,sivasspor düşme potasındayken bülent uygun takımı aldı ve nerelere getirdi 2 yıl şampiyonluğa oynadılar gçn yıl nerdeyse şampiyon olucaklardı ligi 2.bitirdiler.ama ne oldu bu sene ard arda yenilgiler gelince tsl de 3 te 0 yapınca günah keçisi oldu.bütün stad istifa sesleriyle yankılandı.gerçekten yazık ya iyi gününde yok şöyle iyi değişiklik yaptı yok böyle iyiydi diye konuşuyoruz ama kötü oynadığımızda başarısız sonuçlar aldığımızda anında çatlak sesler çıkartmaya meyilliyiz.böyle olmamamız lazım,frank a güvenim sonsuz iyi günde kötü günde yanındayız her zaman

buna benzer başka bir takımın hakkında 2 çift laf etmek istiyorum bende,sivasspor düşme potasındayken bülent uygun takımı aldı ve nerelere getirdi 2 yıl şampiyonluğa oynadılar gçn yıl nerdeyse şampiyon olucaklardı ligi 2.bitirdiler.ama ne oldu bu sene ard arda yenilgiler gelince tsl de 3 te 0 yapınca günah keçisi oldu.bütün stad istifa sesleriyle yankılandı.gerçekten yazık ya iyi gününde yok şöyle iyi değişiklik yaptı yok böyle iyiydi diye konuşuyoruz ama kötü oynadığımızda başarısız sonuçlar aldığımızda anında çatlak sesler çıkartmaya meyilliyiz.böyle olmamamız lazım,frank a güvenim sonsuz iyi günde kötü günde yanındayız her zaman

Haklisin bir bakima ama Uygun kendisi de hic yardim etmedi onu savunmak isteyenlere davranislariyla, yine de mutlaka takdir edilmesi ve hakki verilmesi gerekir, ozellikle kendi taraftarinin bunu yapmasi lazim bence ilk once..

Haklisin bir bakima ama Uygun kendisi de hic yardim etmedi onu savunmak isteyenlere davranislariyla, yine de mutlaka takdir edilmesi ve hakki verilmesi gerekir, ozellikle kendi taraftarinin bunu yapmasi lazim bence ilk once..

bülent uygunun en büyük hatası kendini 2.fatih terim olarak görmesiydi,boş yere o kadar polemik çıkardı ki başarılı olmamımızın nedeni şu istanbulda laila var istanbulda la ilahe illallah diye bir açıklamamı olur.her ne olursa olsun sivasın sahip çıkması gerekiyordu

Frank futbolu benden iyi biliyo olabilir ama GS da 2 yıldır ve üzeri oynayan futbolcuları benden iyi bildiğini zannetmiyorum:cool:

Frank futbolu benden iyi biliyo olabilir ama GS da 2 yıldır ve üzeri oynayan futbolcuları benden iyi bildiğini zannetmiyorum:cool:

Arda'dan orta sahanin ortasinda bu verimi sen daha iyi alirdin eminim, Aydin'i da sol tarafta tekrar canlandirirdin.. Adam sonucta onyargisiz bir sekilde kendi futbol anlayisi icinde isme bakmadan birseyler yapiyor. Cumle alem kabu ediyor cogumuzun farkinda olmadigi seyleri bu adamin farkettigini ama bu kafada devam.

Ilk kez futbolu benden iyi bilen TD geldi Galatasaray'in basina... :D

MU ve Arsenal taraftari da bu sozu tekrarliyordur bence... :D

evt ya neden asagi iniyor, tutalim burada

5 hafta sonra gorecegiz neler olacak.

Üst Alt