Üye Görüşü - Galatasaray Fatih Terim'e Bağımlı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Galatasaray Fatih Terim'e Bağımlı mı?

Takımın kazandığı her başarının altında Fatih Terim mi vardı ?Fatih Hoca'ya bağımlı hale mi geldik,bu konu da ne düşünüyorsunuz??

sanki onsuz takım çöküşe geçiyor gibi.

Ben olaya duygusal bakmam ben rasyonalist bakarım, başarılı olacaksak terim geri dönsün,

öyle veya böyle bu sene alınabilecek bi şampiyonluk sonrası, bu yaşanan tablo öyle bi unulur ki,

kimsenin zihninde eser kalmaz, camia inanılmaz moral kazanır..

ıhtımali varsa dönmeli.bu kadar farkettırmemesı gerekıyordu gıttıgınden berı ıyı oynadıgımız mac yok.ya italyanlar çok kötu ya terım çok ıyı.takııma bır teknk dırektör bu kadar etkı eder mı bılmıyorum.

Allah gecinden versinde Terim ölünce ne yapacaz , dükkanımı kapatacağız ,
bu arada Terim ve sonrası dönemler için örnek verirsem 2001-02 sezonundaki herkesin kul hakkına girmektir bu başlık ve içeriği !

Değil aslında,olmamalı da... Yönetimsel zaafiyet sonucu kendi yapımıza uygun TD bulamıyoruz...Fatih Terim'den sonra İtalyan mentalitesi yüklemek, ne kadar yanlış tercihlerde bulunduğumuzun kanıtı.2 farklı düşünce tarzıyla kan uyumu beklemek saçma..Fatih Terim ile başarılıydın,sorunlar oldu gönderdin.. O zaman saha içinde o uyumu tekrar yakalayacak,en azından sırıtmayacak bir anlayış getir başa...

Geçmiş yönetim sınıfta kalmıştır,net...Savunulacak tarafları kalmadı artık...

Allah gecinden versinde Terim ölünce ne yapacaz , dükkanımı kapatacağız ,
bu arada Terim ve sonrası dönemler için örnek verirsem 2001-02 sezonundaki herkesin kul hakkına girmektir bu başlık ve içeriği !
Kul hakkına girmek isteyinin de girenin de Allah belasını versin.Okuduğunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek.

Tam diyemeyiz ya Gerets'te parasız şampiyon yapmıştı, keza Cevat Hoca'lı senede öyle. Şimdi şu var Terim varsa saha dışında da güçlüsün medyası falan tek başına uğraşabiliyor, Türkiye'de bu işler böyle. Yani senin yönetiminin yapamadığını yapıyor Terim. Tabi ihanet etmiştir, yanlış yapmıştır falan o mevzuları bir kenara bırakarak söylüyorum.

Bugünkü takımdan Tarık'ı ve Dzemaili'yi çıkar, bu takım Terim'in takımı. Ve Terim genelde öyle bir kadro yapar ki, kendisinden sonra gelen asla o kadrodan verim alamaz. Mutlaka o kadronun baştan aşağı yenilenmesi gerekir. Hele hele o kadronun başına Prandelli gibi çapsızların şahı biri gelirse her maç 4 yemeyle kaldığına dua bile edebilirsin.

@Hamdi Kurşun yazdı = ""Kul hakkına girmek isteyinin de girenin de Allah belasını versin.Okuduğunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek.""
Takımın kazandığı her başarının altında Fatih Terim mi vardı ?Fatih Hoca'ya bağımlı hale mi geldik,bu konu da ne düşünüyorsunuz??

sanki onsuz takım çöküşe geçiyor gibi.

Okuduğumu anlayamıyorum maalesef kapasitem bu idare edin ,
haklısınız ft yoksa bizde yokuz onsuz çöküşe geçiyoruz !

Adami özlediniz, ne derseniz deyin.

Bu takimda başari getirenler çok nadir olur, yapanlar da zaten hemen giderler

F.T. şimdik gelecegim derse en çok nefret edenler bile sevinir

ft klüp bazında başka nerede başarı yakalamış? Bir bağımlılık varsa o da ftnin G.saray'a bağımlılığıdır. Şu an bırakmış olduğu enkazı ise kendisi geri dönse bile toparlayamaz. Facianın farkına vardığı için apar topar kaçtı zaten.

@Hamdi Kurşun yazdı = ""Kul hakkına girmek isteyinin de girenin de Allah belasını versin.Okuduğunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek.""

Okuduğumu anlayamıyorum maalesef kapasitem bu idare edin ,
haklısınız ft yoksa bizde yokuz onsuz çöküşe geçiyoruz !

Takıldığım nokta kul hakkı olayı.Ciddi bir mevzu benim için.Yoksa her türlü fikre saygım var.

Üst Alt