Üye Görüşü - Galatasaray Fatih Terim'e Bağımlı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Galatasaray Fatih Terim'e Bağımlı mı?

Kurumsal olmadığımız için Terim gibi takımla A'dan Z'ye ilgilenen tdlere ihtiyaç duruyoruz.Burası Türkiye.Burada kamp yapmasan oyuncuların alem yapar.Sen program vermezsen antrenmandan sonra basar gider.Örneğin Terim'in bütün oyuncuların plakasını ezbere bildiğinden eminim.

ft klüp bazında başka nerede başarı yakalamış? Bir bağımlılık varsa o da ftnin G.saray'a bağımlılığıdır. Şu an bırakmış olduğu enkazı ise kendisi geri dönse bile toparlayamaz. Facianın farkına vardığı için apar topar kaçtı zaten.

Fiorentina´da Kupa final oynadi

Turkiyeyle 3. oldu

Bence toplayabilir - Bruma'yi çok oynatti, Selçuk ile Burak kankasi bile iyi dönemler geçirdi.

Onu kovan da kendisini kaçtigini unutmamak lazim.

Gelsin şampiyon yapsın bizi.söylediklerinin arkasında durabilen çok az bir kitle var onlar hariç herkes imparator diye yazacaktır buraya.Bunun bir çok örneği var bu forumda gayet net ve iyi hatırlıyorum.

Ft'nin 6 sampiyonluguna bakin. bazilariniz ilk 4'ünü hatirlamaz bile. O takimlarla sampiyon olmayani döverler zaten. Ft simdiki takimi sampiyon yapsin büyük hoca oldugunu kabul ederim. Ama asla garantisi olmayan Galatasaray'i gelip çalistirmaz.

ft klüp bazında başka nerede başarı yakalamış? Bir bağımlılık varsa o da ftnin G.saray'a bağımlılığıdır. Şu an bırakmış olduğu enkazı ise kendisi geri dönse bile toparlayamaz. Facianın farkına vardığı için apar topar kaçtı zaten.
Başka klübleri bilmem yaptıklarına davranışlarına hatta herşeyine de kızabiliriz ama Galatasaray da kazandığı başarılar asla inkar edilemez.

Terim' in enkaz bıraktığı fikrine katılmıyorum. Yerine daha iyisini getirirsen oynatır takımı.

Aynı 2000 yılında gittiğinde yerine gelen Lucescu' nun oynattığı gibi.

yeni bir yapilanmaya gidilmeli kisi uzerine degil takim uzerine planlama yapilmali o yuzden bir sportif kordinator sart. Oyle bir sistem kurulmaliki gelen teknik adam nekadar capsizda olsa takimin icine edememeli gelen de gideni aratmamali. Bir model oturtmali takima. lyon gibi mesela farkli farkli adamlarla 7 sene ust uste sampiyon ayni sekilde barca da oyle guardiola sonrasi bir cokus yasamadi bayernde de oyle cunku adamlar teknik direktor uzerine degil idari kordinator uzerine sistem kurmus. Saglam bir sportif direktor oldugu surece bir sene yenilgisiz sampiyon olupta sonraki sene takimin basina sabride gecse en kotu 3. Cu olacak duruma gelmeliyiz demek istedigim bu hakim bey.

Fikrinize saygi duyuyorum, fakat sonuçta yaşanan olaylar da taraftarin bir kesmi Terim'i fazla suçladigini düşünüyorum.
Bu ülkede olumlu yada olumsuz abartılmayan ne var ki ?
Ve bu mevzu öyle bir mevzuki abartı lafından hareket ediyorum sadece bir diş sarmısağın ucundan ısırıp yesende , 5 diş sarmısağın tamamını yemen arasında fark olmaması gibi !

Öte yandan asıl FT takımları için 2002 ve 2012 sonrasına bakmak gerek !

Dediğim gibi bu görüşe katılmıyorum ben. Son ayrılışında Mancini' ye şampiyon ve ŞL' de çeyrek finalist bir takım bıraktı Fatih Terim.

Hepsini geçtim, bir teknik direktör kendi takımını kurar ve başarılı olmaya çalışır. "Ben ayrılırım, benden sonra gelecek teknik direktörler ya verim alamazsa bunlardan" diye düşünmez. En azından ben böyle düşünmedi diye Terim' i suçlamam.

Dediğim gibi bu görüşe katılmıyorum ben. Son ayrılışında Mancini' ye şampiyon ve ŞL' de çeyrek finalist bir takım bıraktı Fatih Terim.

Hepsini geçtim, bir teknik direktör kendi takımını kurar ve başarılı olmaya çalışır. "Ben ayrılırım, benden sonra gelecek teknik direktörler ya verim alamazsa bunlardan" diye düşünmez. En azından ben böyle düşünmedi diye Terim' i suçlamam.

Basarili olmaya calisirkende milli takim hayali kurmamali kahraman olmaya calismamali. En basindan tupcuye net bir bicimde isine bak diyebilseydi bugun bunlari konusuyor olmazdik. Ama diyemedi cunku milli takimi kurtacakti kahraman olacakti herkes onu konusacakti... ama olamadi ne milli takimi kurtardi nede kahraman ustune milyonlarca galatasaray taraftarinin nefretini kazandi. Bir ego klubu ne hale soktu...

Asıl mevzu zaten ilk satırda başlıyor ,
bana göre 84 ve 92 den sonra şartlar , dönemler ve gereklilikler farklı olsada benim modernizasyon diye tabir ettiğim yeni döneme gimiştik 2011 yazı ile ve o sezon üstüne alınan şampiyonluk ile bu 3 . büyük dönüşüm dönemi olabilecek en mükemmel şekilde ve şartlarda gelişerek devam edebilirdi ,
2012 yazında Terim ve klüp yapılmaması gereken neyse onu yaptılar o sezonun devamında alınan şampiyonluk ise bir çok kişiyi kandırdı keza avrupa sonuçlarıda ,,
gelişerek dönüşüp yeni bir dönemi başlatabilecekken tam tersine ben biliricimlik oynadık ve geçen 2 senede bu konuda sınıf atladık !!!

2. Satır ise zaten tamda Terim'in bakış açısını anlatan mevzu zaten benden sonra tufan !
Suçlamak suçlamamak ayrı herkesin görüşü farklıdır .

Asıl mevzu zaten ilk satırda başlıyor ,
bana göre 84 ve 92 den sonra şartlar , dönemler ve gereklilikler farklı olsada benim modernizasyon diye tabir ettiğim yeni döneme gimiştik 2011 yazı ile ve o sezon üstüne alınan şampiyonluk ile bu 3 . büyük dönüşüm dönemi olabilecek en mükemmel şekilde ve şartlarda gelişerek devam edebilirdi ,
2012 yazında Terim ve klüp yapılmaması gereken neyse onu yaptılar o sezonun devamında alınan şampiyonluk ise bir çok kişiyi kandırdı keza avrupa sonuçlarıda ,,
gelişerek dönüşüp yeni bir dönemi başlatabilecekken tam tersine ben biliricimlik oynadık ve geçen 2 senede bu konuda sınıf atladık !!!

2. Satır ise zaten tamda Terim'in bakış açısını anlatan mevzu zaten benden sonra tufan !
Suçlamak suçlamamak ayrı herkesin görüşü farklıdır .

Her kelimesine :005::005:...

Başlarım lan Teriminize. Bu herif (allah uzun ömür versin) ölünce ne yapacağız?
Kepenkleri kapatıp kulübü satalım en iyisi. Ne de olds Terimsiz başarılı olamıyoruz ya..

I am the one who knocks!

Üst Alt