Üye Görüşü - Galatasaray Fatih Terim'e Bağımlı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Galatasaray Fatih Terim'e Bağımlı mı?

Galatasaray tarihinden Fatih Terim ve başarılarını çıkar Trabzon'dan farkımız kalmaz.

Aksini iddia eden bi zahmet kin ve nefretlerinden arınsın.

Terim belki sampiyon yapar.
Takim kuramaz..
Ekol yaratamz.
Sureklilik saglayamaz..

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Süreklilik yaratamaz demişssin ama 96-2000 sezonu 4 sene üst üste şampiyon yaptı.
O kadroyu kurarak bir ekol yarattı o takım bir ekoldür hala geriye dönüp sürekli o efsane kadroyu anıyorsak bu da bunun göstergesi
Polat döneminde küme düşmemeye oynayan takımı alıp öyle nokta atışı transferler yaptı öyle takım yarattı ki takım adeta yeniden canlandı 2 sene üst üste şampiyon yaptı bizi mucizevi bir şey. O bataklıktan dünya üzerinde sadece Terim kurtarabilirdi belkide.

Ve belki şampiyon yapar demişsin ama Galatasaray'ın aldığı kupaların 4'de 3'ünde Terim'in imzası var güzel kardeşim.

Öte yandan asıl FT takımları için 2002 ve 2012 sonrasına bakmak gerek !

2002'de zaten sampiyon oluyoruz. 2003'te Terim geliyor ve Bjk'nin 100.yıl ugruna hakemler tarafından nasıl tutuldugu ortada, Ali Aydın'ın mac sonu istifa ettiği 6 puanlık meshur Bjk macı ortada. Hakemler adil maclar yönetse o sezon biz şampiyon olurduk.

2011'de gelen Terim 2 şampiyonluk yasattı. Sonrasında enkaz bıraktı falan demek yersiz. Bu kulübün neden Kaliteli Scoutları yok ?? Transfer yaptırmak hocanın sorumlulugu degildir, hoca sadece talep eder, ekipte oyuncu arastırır. Sen bizde böyle bir ekip yok transferide sen yap hoca dersen, hocada mecburen tanıdıgı adamlara sarılır.

8 sezon takım calıstırıp 6 sezon sampiyon yapan bir hocanın sadece kötü transfer tercihlerini görüyorsanız, ee bu zihniyetler Prandelli-Mancini gibi hocaları haketti diyorum..

Artik Ft nin ve Ünal aysalın isimlerini duyunca bile çıldırıyorum yarı yolda bırakıldı hele birde en sevdiklerinden darbe yiyorsun ya o koyuyor.

Süreklilik yaratamaz demişssin ama 96-2000 sezonu 4 sene üst üste şampiyon yaptı.
O kadroyu kurarak bir ekol yarattı o takım bir ekoldür hala geriye dönüp sürekli o efsane kadroyu anıyorsak bu da bunun göstergesi
Polat döneminde küme düşmemeye oynayan takımı alıp öyle nokta atışı transferler yaptı öyle takım yarattı ki takım adeta yeniden canlandı 2 sene üst üste şampiyon yaptı bizi mucizevi bir şey. O bataklıktan dünya üzerinde sadece Terim kurtarabilirdi belkide.

Ve belki şampiyon yapar demişsin ama Galatasaray'ın aldığı kupaların 4'de 3'ünde Terim'in imzası var güzel kardeşim.

ahaha zırvalığa bak :D hangi kadroyu kurmuş terim ? Bak bakalım o kadroda kaç futbolcu ne zamandır Galatasaraydaymış .Ayrıca polat döneminden sonra takımı enkazdan çıkaran sonrasında her ne kadar bir çok yanlış ve hata yaparak kulübü terketsede aysaldır yani terim değil,terim anca parayı görürse gelir aslolan galatasaray diye milleti kandırır daha fazla parayı görüncede ya fiorentinaya gider yada şikeci kucağına ha önemli olan polat döneminde gelmektir hagi gibi,ondada o yürek yoktur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yabancı sınırına da yabancı değil bu klüpler ona göre yapılanma da yapılmamış

Bu isle laf ile olmuyor. Kim yapacak bu planlamayı ?? Benim bildigim futbolcuyu Scoutlar bulup hocaya önerir, kulüpte bu tarzda kac personel var ?? Olanında dünyadan haberi yok zaten.

6 tane yerli oynatmak zorunlulugu var, yerlilere muhtacız. Altyapından kalite topcular cıkmayınca yerli piyasasında mecburen Anadolu topcularına yöneliyorsun, her sene patlama yapan oyuncuları bir umut die transfer ediyoruz ama foss cıkıyorlar. Sonrasında yaa su çöpe bu kadar para verilir mi muhabbetleri. Elin mahkum kardes, verecen.

Yabancı transferine gelirsek, portföy genis, dünya futbolu, bu kadar genislik icinde gidipte hayrovic-ontiviero-telles-burdisso-pandev-dzemali gibi çöpleri aldırmadı terim.

Elmander-Muslera-Ujfalusi-Melo-Eboue-Riera-Sneijder-Drogba-Bruma. Bunlar arasında bos bir tane adam göremiyorum. Bu isimler bir veya daha uzun süreli bir arastırma sonucu mu alındı ? Hayır. Zaten bilinen oyunculardı, sectik getirdik.

Son düzenleme:
Bu isle laf ile olmuyor. Kim yapacak bu planlamayı ?? Benim bildigim futbolcuyu Scoutlar bulup hocaya önerir, kulüpte bu tarzda kac personel var ?? Olanında dünyadan haberi yok zaten.

6 tane yerli oynatmak zorunlulugu var, yerlilere muhtacız. Altyapından kalite topcular cıkmayınca yerli piyasasında mecburen Anadolu topcularına yöneliyorsun, her sene patlama yapan oyuncuları bir umut die transfer ediyoruz ama foss cıkıyorlar. Sonrasında yaa su çöpe bu kadar para verilir mi muhabbetleri. Elin mahkum kardes, verecen.

Yabancı transferine gelirsek, portföy genis, dünya futbolu, bu kadar genislik icinde gidipte hayrovic-ontiviero-telles-burdisso-pandev-dzemali gibi çöpleri aldırmadı terim.

Elmander-Muslera-Ujfalusi-Melo-Eboue-Riera-Sneijder-Drogba-Bruma. Bunlar arasında bos bir tane adam göremiyorum. Bu isimler bir veya daha uzun süreli bir arastırma sonucu mu alındı ? Hayır. Zaten bilinen oyunculardı, sectik getirdik.

Genel problemden bahsettim yoksa Terim'e ve getirdiği futbolculara laf eden yok.

Genel problemden bahsettim yoksa Terim'e ve getirdiği futbolculara laf eden yok.

İste Yönetim tarzı degismeli. Baskan ve Yöneticiler her bk maydonoz olmamalı. Futbolu futbolu bilenler, Finansı finans bilenler yönetsin. Fizik-Kondiyonu Kondisyoner yüklesin. Hocanın görevide takımı taktik ve motivasyon olarak üst düzeye cıkartmak olsun.

Malesef tüm basarısızlıklarda tek suclu hocalar oluyor ve sorunun kaynagı bir türlü görülemiyor.

İste Yönetim tarzı degismeli. Baskan ve Yöneticiler her bk maydonoz olmamalı. Futbolu futbolu bilenler, Finansı finans bilenler yönetsin. Fizik-Kondiyonu Kondisyoner yüklesin. Hocanın görevide takımı taktik ve motivasyon olarak üst düzeye cıkartmak olsun.

Malesef tüm basarısızlıklarda tek suclu hocalar oluyor ve sorunun kaynagı bir türlü görülemiyor.

Sistemsizlik tüm futbol camisasında var .Tepeden tırnağa heryerde sürekli başarısızlık var.Arada bir başarılı olduğumuzda onun hatıralarıyla avunuyoruz.

Değil aslında,olmamalı da... Yönetimsel zaafiyet sonucu kendi yapımıza uygun TD bulamıyoruz...Fatih Terim'den sonra İtalyan mentalitesi yüklemek, ne kadar yanlış tercihlerde bulunduğumuzun kanıtı.2 farklı düşünce tarzıyla kan uyumu beklemek saçma..Fatih Terim ile başarılıydın,sorunlar oldu gönderdin.. O zaman saha içinde o uyumu tekrar yakalayacak,en azından sırıtmayacak bir anlayış getir başa...

Geçmiş yönetim sınıfta kalmıştır,net...Savunulacak tarafları kalmadı artık...
İşte bu terimden sonra aynı mentalitede bir hoca gelmeliydi biz gittik kulüp ruhumuza hiç uymayan 2 italyan getirdik neden bielsa gelmedide mancini geldi he

Türkiyenin bayerni olduk zaten 2 dönem boyunca ünal aysel deden bir çuval inciri berbat etti

Ben bayern derken devamlilik olarakta dedim. Bir sene takim oynadi, sonra noldu? Burak geldi bir çuval inciri berbat etti. Adam batirdigini anladi, ona 12 maç ceza veren tüpçünün emrinin altina girdi. Bizi her seferinde yüzüstü birakip tüpçü gibi bir alçagin altina girmesi hiç mi zorunuza gitmiyor? Hani zaten gelmezde, gelse bu adami nasil kabul edeceksiniz aklim almiyor.

Galatasaray Türkiye´nin bayernidir zaten...

Son 22 senede 11 tane Sampiyonlugumuz var, yani bu bana göre Bayern Münih vari bir oran... Her sene belki sampiynoluk yarisinda olmadik, ama burasi da Bundesliga degil. Bundesliga´da Bayern´e denk olan hic bir takim yok, Türkiye´de ise bu 22 sene icinde en cok parayi Fenerbahce harcamistir. Sonra muhtemelen BJK bile gelebilir, keza Demirören döneminde adamlarda oto kontrol diye bir sey yoktu. En az parayi harcayan GS´dir, ama Aysal ve Polatin son 2 yilini sayarsak Besiktas´ile ayni, yada gecmis bile olabiliriz. Bana göre hatalara ve hurdalara ragmen Türkiye´de Galatasaray inanilmaz basarili bir camiadir.

Bunlarin 6´sini 8 sene icinde Terim döneminde kazanmis olmamiz da bir gercek. Terim´siz 14 senede ise 4 tane sampiyonlugumuz var. Yani Fatih Terim´in emeklerini yok saymak, yada Galatasaray´in Terim´e ihtiyaci yok demek mantiksiz. Galatasaray´i belki dünyada en iyi yönetebilecek TD kendisi. Bunlar inanilmaz oranlar, baska bir takim ile Terim´de böyle oranlar yakaliyamaz. Terim ve Galatasaray tencerede kapak gibidir, bir araya geldiginde cogu zaman cok güzel seyler olmustur.
Ben eger Inan Kirac olsam Terim´i 10 sene takimin basinda birakirdim, her sene basari olmaz ama sampiyonluk oranimiz o 10 sene icinde en az 50% olacaktir, ve bunu bile baska bir TD ile yakalayabilmemiz nerdeyse imkansiz.
Terim Galatasaray´a dönecektir, ama nezaman o belli degil. Terim bosa düsütüg an, Galatasaray´i yönetenler ilk olarak onu getirmeye calisacaktir.

Son düzenleme:
Ben bayern derken devamlilik olarakta dedim. Bir sene takim oynadi, sonra noldu? Burak geldi bir çuval inciri berbat etti. Adam batirdigini anladi, ona 12 maç ceza veren tüpçünün emrinin altina girdi. Bizi her seferinde yüzüstü birakip tüpçü gibi bir alçagin altina girmesi hiç mi zorunuza gitmiyor? Hani zaten gelmezde, gelse bu adami nasil kabul edeceksiniz aklim almiyor.
Bak fahri saçmalıyosun şuan türkiye gibi bir ortamda Lucescu gibi adamların kimse 3-4 sene arka arkaya şampiyon olmasına izin vermezler anlıyormusun bu ülkede futbolüstü güçler var almanya gibi değil biz ne kadar güçlenirsek fenerde o kadar güçlendiriricektir her zaman sadece parasal ve futbol olarak değil bu dediklerim bunu kıran tek adam fatih terimdi onuda adını hakaretsiz anmak istemediğim eski başkan bir takım vaatler alarak şutladı mesela fatih hoca konuşucam derken ne konuşucaktı neden konuşmadı? anlıyormusun ne demek istediğimi? Lucescu neden bejekede 2.yılında şampiyon olamadı? Sinan engin pisliğinin gizli açıklamaları var nette buyur aç bak ben teldeyim şuan büyük bir pislik dönüyor ortada neyse bunlar çok derin konular futbolun içindeki pislik temizlenmeden bayern vari takımlar çıkamaz türk futbolundan...

daha ft ye verılen butceler dıyorlar saka gıbı ya..en az onun kadar para harcıyorlar cop adam transfer edınce o cok harcadı yaa oluo en azından karsılıgını verıyor adam sampıyon yapıyor parasını cıkarıyor ..bırakın bu ıslerı terıme dıyebıldıklerı tek sey olan madrıdden 6 yedık yeaaacılar her mac 4 yer olduk daha mı ıyı futbol oynuyoruz daha mı ıyıyız sımdı...en azından 6 yerken bıle ıyı oynamıstık lan aslında o macta dıyebılıyoruz yada bı mac oncesınde yenmıstık lan madrıdı dıyebılıyorduk..sımdı basaksehır bıle 4 atıyor adamı zorla terımı savunmaya zorluyorsunuz.

Üst Alt