Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!

Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!

Tabi o ayrı birşey.Ama mümkünse Sabri sadece futbolunu oynasın.

derbideee 4 adam önemliiiii bencee

1- zapata

2-cana

3-arda

4-baros

atan-kuran-asist-gol atan....

sabri futbolunu oynarr maç sonrası yenersek süper olacak yeni staddta düşünmesi süperrr---- feneride -şampiyonluk hayallerinide gömerizzz çimlere....

vallah kupadan çokkk *****i yenmek daha tatlı gelirrr,

ya beyler biz Aslantepede febe macında 42 bin kişi mi olacak yoksa 55 biin mi?bilen var mı

İnşAllah fb taraftarlarını almazlar stada.Yoksa zarar verir bu embesiller güzelim stadımıza.Yönetim buna göre önlem almalı.

3d yayinlaniyorda kimin evinde 3d var anasini satim, bizim evde düz lcd var, 3-4 sene evvel koca para verip almistik, simdi satmaya kalksan 2 kurus etmez.

Teknolojiye yetisemiyoruz, sömürmeyin adami.

derbideee 4 adam önemliiiii bencee

1- zapata

2-cana

3-arda

4-baros

atan-kuran-asist-gol atan....

sabri futbolunu oynarr maç sonrası yenersek süper olacak yeni staddta düşünmesi süperrr---- feneride -şampiyonluk hayallerinide gömerizzz çimlere....

vallah kupadan çokkk *****i yenmek daha tatlı gelirrr,

Arda oynarsa büyük bir ihtimalle yeniliriz veya yenemeyiz. Arenadaki baskıyı kaldıramaz bence. Hasan Sas gibi fazla stres yapıyo bu maclarda. Bunları kendi oyunuyla yenecektir Hagi. Arda bu sezon oynamazsa kendisi icin daha iyi. Bu haliyle zaten zor gider hayali kurdugu bir Avrupa devine.

Maçları TRT almalı diyenler falan vardı bir ara. Adamlar devrim yaptı resmen yayıncılıkta. Birde düzgün spiker bulabilseler çok iyi olacak.

Maçları TRT almalı diyenler falan vardı bir ara. Adamlar devrim yaptı resmen yayıncılıkta. Birde düzgün spiker bulabilseler çok iyi olacak.

Tarafsız yayın isteruk. Fener aleyhine verilen her pozisyon 23498729487 kere tekrarlanırken lehine olan hatalar geçiştirilmeye çalışılıyo.

Ps: Sümüksüz yayın da isteruk. Serveti az çeksinler.

3D gozluk alip youtube'de 3D yayin bulup denedim. Guzel bir seymis. Mac oncesi takimlarin kadro dizilislerini gosteren levha sanki ekrandan cikip evin icine giriyor. :) Yanliz ucuz gozluk aldim. Pahalisiyla arasinda kalite farki var herhalde. :)

Üst Alt