Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!

Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi 3D Yayınlanacak!!!

Fener'e bu Takımla mı koyacaksınız....??? Korkarım Fener TT Arenada Galatasaray'a ilk mağlubiyeti tattırır... inşallah ben yanılırım....

Ayıp ya biraz insaf bu kadar da kötülüğü istenmez bir takımın. Daha maça günler haftalar var felaket tellalları çıktı bile ortaya :(

Anaa bu maç 19:00 da değil miydi la burda 3de yayınlanacak yazıyor :weqweq: :lol:

40c650ye bakmıstık gecen hafta da senin dedigine de bakayım bu hafta sagol;)

650 ile 750 arasındaki en önemli 2 fark 3d ve 200h olması..tabi birde yaklaşık 1000 liralık bi farkta var..ps3 yoksa 750 yi alma derim,ps3 varsa 750 yi öneririm(bütçe dahilinde tabiki)en iyi randımanı onda alırsın yoksa 3d kanal falan beklersen hayal daha,formatlı filmleri bile pek az..

almadan önce bende 2 sini epey araştırmıştım..

fenere 3d çakmanın keyfini ilk biz yaşayacağız demek.

Böyle haberlere sinir oluyorum yahu :( sonra Allah korusun yenilirsek adamlara slogan çıkıyo '' maç 3d idi 3 tane attık 5d olsa 5 atardık yeaa'' benzeri buz gibi espirilerini dinlemek zorunda kalıyoz :( İnşallah biz yenerizde biz dalga geçeriz böyle ama umut yok bende fazla

Üst Alt