Galatasaray Forumları Projesi Hazırlık Dosyası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Forumları Projesi Hazırlık Dosyası

Cevap: Büyük Galatasaray Forumu Projesi

İlk yardım;

https://www.gscimbom.com/forum/gsci...rojesi-gscimbom_com-farkiyla.html#post2411284

'da yazan 2 mesajı okuyup (1 'i üyelerimize duyuru, diğeri forum adminlerine yazılacak yazı) farklı bir gözle uygun mu bunun kontrolü. İfadelerde hitap şekli ve gönderim zamanı ile ilgili küçük değişiklikler var.

2nci yardım,

bu yazıları oralara benim adımla yüklemek. Sonuçta uA, Aslanyürekliler ve GStvnet dışında benim üyeliğim yok. İletişim kutusuna yazdığımız sürece benim yada sizin yazmanız farketmez. İletişim kutularına yazacaksak üyelik bilgilerime ihtiyaç yok. Gerekiyorsa verebilirim tabii.

Mesaj gayet açık gibi.

İletişim kutusuna atmaktansa yetkilileriyle doğrudan iletişime geçebildiklerimize mail atsak? BCA, Ahmet Gülen, GSTVNet'in sahibi, Levent Çelik vs vs.

Mesaj gayet açık gibi.

İletişim kutusuna atmaktansa yetkilileriyle doğrudan iletişime geçebildiklerimize mail atsak? BCA, Ahmet Gülen, GSTVNet'in sahibi, Levent Çelik vs vs.

Mantıklı. Gstvnet.com 'a mail attım.

Ahmet Gülen 'e pm le son halini atalım, eskisinden farklı biraz.

Barış bey (Aslanyürekliler) 'e de ben gönderiyorum.

Diğerlerini benim adımla, sen halleder misin Ertuğrul?

Maillerde beni cc ye alırsın olmazsa. (Not: Türkçe karakter desteği için mutlaka roundcube ile gönderilmesi gerekiyor)

Umarım Birkan sistemi gmail'e adapte etmiştir. Mesaj gitmezse kötü olur.

Gitmeyenden bana otomatik dönüş oluyor. Sorun yaşamadım ben hiç.

Gstvnet mail ile, Aslanyürekliler mail ile, ScoutGS bizim forumdan pm ile tamamdır.

Şimdi çıkmam lazım. Diğerleri size emanet.

GSTVnet.com a attığım pm i sana da forwardlayayım Ertuğrul belki işine yarar.

Aslanyürekliler çağrımızı kabul etti, linkleri de yüklemiş. (Hatta 1-2 tane daha kendi tanıdıkları linkleri eklemiş)

Diğerlerinden henüz feedback yok. Mesajlarımızın ulaştığının teyidine çalışıyorum.

uA 'ı halledemedim hala. Mesaj yazdım dönen olmadı. Site adminlerini tanıyan biriyle yol almalıyız sanırım.

Evet, üyelerden gelen bildirimleri yorumlayabilirsiniz.

Sitelerden (Aslanyürekliler dışında) henüz bildirim yok. GSTVnet almamış, gönderdim adresler bugün online değil anladığım kadarıyla, başka bir adrese yeniden göndermemi istediler, az önce gönderdim. uA 'a akşam saatlerinde facebook 'tan bildirim yaptık. Bu 2 siteden yanıt geç gelebilir.

Diğer sitelere ne şekilde yazdık Ertuğrul, mesajın ulaştığını biliyor muyuz Gsfans.org, GSbasket.org, ASY.net ve Aslantepe.biz 'e...

Cevap: Galatasaray Forumları Projesi Hazırlık Dosyası

Bize Yazın kısmından yazdım hepsine. GSFans için levent çelike pm atmıştım ama foruma girmedi sanırım. girince onlara ordan da ulaşırız. ama diğerlerinin adminlerini tanımıyorum.

Bekleyecegiz bugunu. Hayirlisi artik.

Bu konuda sozluk yazari yonetici arkadaslar varsa sozluklere yazabilirler mi?

Ben de google dan reklam edecegim.

Ozcan togay bey (ozcan@ultraslan.com) duyuruyu kendisine iletmemizi istemis.Ertugrul?

Aslanyürekliler + GSfans = OK

Yaşadıkça ihtiyacı hissediyorum. Bizim bir iletişim platformuna ihtiyacımız var. Bir fikir varsa bunu aramızda nasıl yayacağız nasıl uygulayacağız.

Sadece mail adreslerimiz ile olur mu ki bu? Ne dersiniz?

Şimdiden GSFans ve Aslanyüreklilere birer üyelik açalım derim. İletişim kurmak için ilgili kişilerle windowslive üzerinden bir grup oluşturabiliriz. Mail gönderdiğimizde herkese gider ve iletişim ağımız olur.

Üst Alt