GSC Haber - Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA"

Sonuna kadar gidilmeli artık, şampiyonluğumuz çalınmak isteniyor boyun eğmeyeceğiz, haksızlığa uğramaya alışmayacağız, sinmeyeceğiz. İSTİFA.

Eee operasyon adamları demez mi hocanız maçtan sonra 50 kere lale ortaya teşekkür etti siz böyle paylaşım yapıyorsunuz bu ne yaman çelişki diye.

Tüh yav, hata yapmışlar deyip geçer bunları da yüzsüz *** lalesi. Hiçbir gücün yok içerde. Blöf yapmıyorsa ne biliyorsa belgeleriyle açıklamalı Erden Timur. Sulh ile çözülecek iş değil bu. Gerekirse ortalık yangın yeri olsun. Bir maç daha bu çadır tiyatrosunu izlemeye mecalim kalmadı.

Mertens'in golü niye paylaşılmamış? Buz gibi goldü. Top o hızda ele gelse el ileri değil geri gider.

Ben bunu söylüyorum diye bana kızanlar oluyor ama bu açıklama olayları bir boka yaramıyor. Kayseri maçında yine aynı şeyler yaşanacak, takmıyorlar yani arkalarında nasıl bir güç varsa artık. Açıklama yapılmasın demiyorum tabiki yapılsın ama sadece açıklama ile kalmamalı bu. Çünkü bir işe yaramıyor. Erden Timur dürüst bir adam elimde belge var diyorsa ben bu adama inanırım. O zaman açıklamalı ifşa etmeli bu pislikleri neyi bekliyorsun Erden Timur şampiyonluğu elimizden çalmalarını mı?

Üst Alt