GSC Haber - Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA"

Erden Timur sportif aş yöneticisi değil mi kardeşim. Hak mahrumiyeti cezası almıyor bildiğim

Ayrıca alsa noolacak. Çık konuş ya. Vur masaya yumruğunu, tek tek göster pozisyonları. Ne ceza vereceklerse versinler. Şampiyonluğun gitmesinden iyi midir

Yayıncı kuruluşa söyle ben geliyorum kardeşim şu saatte yayın istiyorum, pozisyonlara bakmak istiyorum halkı bilgilendirmek istiyorum de

Bişiler deyin yani böyle taraftarın gazını almadan, masaya yumruğunu vurmadan olmaz

He kapalı kapılar ardında bişiler yapıyosanız eyvallah. Bakalım görecez

Ertem ve Ersin bugün böyle der 2 hafta sonra lehimize en ufak hata yapılsa gider Fenerbahçe'ye şampiyonluk kaybettirildi derler.

Dertlerinin adalet değil reyting olduğunu düşünüyorum.

O yüzden bizim güçlü olmamız lazım. Kim ne derse desin, hamle gücün yoksa ancak konuşursun, basın da konuşur.

Ne Ahmet Ercan
Ne Sercan Hamzaoğlu
Ne Ertem
Ne Çakar
Ne Erman

hiçbirinin bir önemi yok.

Erden başkan diyor ki bu hatalar başka kulübe yapılsa ortalıgi yangın yerine cevirirlerdi peki biz neden cevirmiyoruz ? Nedir cekindigimiz korktuğumuz ,ucunda şampiyonluk yokmu

Üst Alt