GSC Haber - Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA"

Bu karının tipini görünce o pisliği, Galatasaray düşmanlığını anlıyorsunuz dimi hemen. Yani nasıl anlatayım mesela Cristian Baroni, Lugano’da falan o tipik pis, şirret fenerli topçu tipi vardıya bu karıda da aynısı yok mu?
Içindeki pislik yüzüne vurmuş, meymenetsiz karının!
Yaptıklarını yanına kar bırakmamak lazım, bunu yolda gören Galatasaray'lı yüzüne tükürmesi lazım ki yediği boku anlasın.

Bir gün önce TV'ye çıkıp bizim aleyhimize yapılan hataları pişkince kabul ediyor, bir gün sonra benzer hatalar (!) devam ediyor. Bize maç içinde puan kaybettirmeye, başarılı olamazlarsa camianın sinir uçları ile oynayarak konsantrasyon kaybı yaşatmaya çalışıyorlar. Sadece TFF, Orta, hakemler değil konu. Muhtemelen tepede siyasi ayağı da var bu organizasyonun. Bu kadını MHK başkanı yapan, organizasyonu planlayan, hakemlere bu kararlarında cesur olmaları için güven veren bir üst akıl var. Yoksa bu kadar açık bir operasyon üç beş vasıfsızın başarabileceği bir şey değil.

Bir gün önce TV'ye çıkıp bizim aleyhimize yapılan hataları pişkince kabul ediyor, bir gün sonra benzer hatalar (!) devam ediyor. Bize maç içinde puan kaybettirmeye, başarılı olamazlarsa camianın sinir uçları ile oynayarak konsantrasyon kaybı yaşatmaya çalışıyorlar. Sadece TFF, Orta, hakemler değil konu. Muhtemelen tepede siyasi ayağı da var bu organizasyonun. Bu kadını MHK başkanı yapan, organizasyonu planlayan, hakemlere bu kararlarında cesur olmaları için güven veren bir üst akıl var. Yoksa bu kadar açık bir operasyon üç beş vasıfsızın başarabileceği bir şey değil.
Bjk nın şampiyon oldugu sezonda nasıl lehine kararlar verildi hatırlayalım.Milletvekili roiser vardı, sonrasında ts'nin şampiyon olduğu sezondada aynı şekilde.Şimdide bu sezon.Gs hariç herkesi şampiyon yaparlar ama bize savaş açıldı siyasi iktidar tarafından.

Hiç bir üst akıl olduğunu sanmıyorum. bu laleyi geçici olarak apar topar fener lobisi getirdi bizi engellesin diye. Tff içindeki var kaydını bile açıklatan fenerin adamları kim onu takip etmek gerek.tff deki üst akıl fb lobisi. Pfdk tahkim mhk falan hepsi ellerinde

Sadece lale ortaya odaklanıyoruzda bu vardaki hakemlerinde isimleri paylaşılmalı.Arka planda olmalarına güveniyorlar.
Var daki hakemler lale ortadan korktukları için bu kararları alıyorlar fb lehine hata yaparlarsa ödüllendirilip bizim lehimize yaparlarsa kariyerleri bitiyor ondan dolayı en ufak şüphede bile lehimize karar almıyorlar

El o. Bi acidan belli oluyor. Ama bunu gören daha net olan penaltilari göremiyor.
Yahu orada el var bile desek -ki ben defalarca izlememe rağmen göremedim- penaltıdakilerden çok daha doğal pozisyonunda kol. O pozisyona el veriyosan maçta iki tane net penaltı var. Sorun burada zaten. Aynı maç içinde olmaz bu.

Yahu orada el var bile desek -ki ben defalarca izlememe rağmen göremedim- penaltıdakilerden çok daha doğal pozisyonunda kol. O pozisyona el veriyosan maçta iki tane net penaltı var. Sorun burada zaten. Aynı maç içinde olmaz bu.
El ile gol oldumu sayilmiyor dogal konumda olsa bile. Kural bu, eskiden dogal oldumu sayiliyordu. Mantikta ofsayt pozisyonlarda el baz alinmadigi icin. Ha penaltilar penalti. Mertensin elini görebilen bunlari rahatlikla görmeli.

Şu mertensin pozisyonu bir açıdan el gibi duruyor ama perspektif yanıltıyor olabilir ve çok uzak bir açı.ben hala emin değilim çünkü diğer açılardan değmemiş gibi duruyor

Üst Alt